dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To pierwszy od dawna mecz który oglądam bez większych emocji póki co, raczej wszystko się rozstrzygnęło w pierwszym meczu.
3
Tak to jest jak jakiś Varowiec próbuje decydować za głównego. Ta robota jest prosta jak oranie w polu , masz wątpliwości powiadamiasz i czyste ręce ale koleś pewnie i do pługa by sie nie nadawał.
0
@PaPo to słabo oglądasz, bo Rashford pare asyst zaliczył po rzutach rożnych.
0
@PaPo jesteśmy drużyną która jest w czołówce w golach strzelonych z rożnych więc co ty pie.... za przeproszeniem :)
3
Szprotka jest zbyt słaby psychicznie, wystarczy że zmarnuje 1-2 setki i już się zacina na dłużej.
9
Już bez przesady z tym wybijaniem, nie raz graliśmy jak rywal leżał i nikt nie wybijał a już na pewno jak gonimy wynik.
0
Jak nie wyjdziemy obsrani na początku jak w większości meczy nawet z duzo słabszymi zespołami to powinno być dobrze.
5
@kubix05 a kogo ten psychol i rzeźnik tu obchodzi.
7
Dopóki nie przyjdzie bronić pod presją rywala:-)
5
Karny po drugiej stronie, Mbappe byl szybszy i rywal go nadepnął, ewidentnie karny :-))))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Nie wyprzedzą bo my nie startujemy w tym wyścigu. Aby startować trzeba mieć na wpisowe a my tego nie mamy :-)
1
Te pastuchy w Hiszpanii nie nadają sie do poważnego sędziowania. Ja sie dziwię ze ktoś ich bierze do europejskich pucharów!
0
To chyba my mieliśmy atakować w końcówce, a tym czasem wchodzą jak w masło.
0
Torres weź sie obetnij,im bardziej zarośnięty tym bardziej beznadziejny!
0
Nie od dzis wiadomo ze pierwsze połowy to gramy na zaciągniętym ręcznym. Kiedyś to sie musiało zemścić, zaczynają grać dopiero jak przegrywają.
9
Że też ten ekspert nigdy nie został trenerem, mógłby wdrażać wszytkie swoje genialne mądrość w życie:-)
4
Atletico to mogło by kupić wszystkich napastników a i tak beda mieli problem ze strzelaniem póki trenerem jest Simeone.
8
I do razu taki kandydat powinien nie mieć szans na wygraną bo nie ma pojęcia o piłce, obecnie tan zawodnik nie wart kasy a i wczesniej nigdy nie był wybitnym strzelcem.
4
Szaboszali nie zbyt inteligentny , ten gol i tak nie ma znaczenia a tylko osłabił drużynę w następnych meczach.
0
@Messibestplayerintheworld Z levante to poradzą sobie bez niego .
4
Yamal co artykuł ma inną ilość dryblingów, moze ustalcie jedna wersję czy ma 100 czy 92 :-)))
0
Niech Kounde obetnie te kudły bo zasłaniają mu obraz na boisku !
0
Yamal ma szczęście ze teraz nie stracił piłki na środku boiska, za dużo tego holowania piłki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Jakbyśmy mieli budżet nie ograniczony to Flick stworzyl by tu potwora.
2
Ferran niech cos zmieni ,może fryzurę bo im bardziej zarośnięty tym gorzej ze skutecznością.
2
Te Arabusy dla przykłądu powinny go pogonić, nie chce grać to niech zerwie kontrakt a jak odmawia gry to wypłata też się nie należy.
3
Wiem ze śmieszne pieniądze Girona płaciła za wypożyczenie ale mam nadzieję ze i tak zapłacą wszytko co mieli płacić. A nie popsuł sie to oddajemy !
1
To jest żenada przy każdym kontakcie padają w polu karnym !