1

To pierwszy od dawna mecz który oglądam bez większych emocji póki co, raczej wszystko się rozstrzygnęło w pierwszym meczu.

3

Tak to jest jak jakiś Varowiec próbuje decydować za głównego. Ta robota jest prosta jak oranie w polu , masz wątpliwości powiadamiasz i czyste ręce ale koleś pewnie i do pługa by sie nie nadawał.

0

@PaPo to słabo oglądasz, bo Rashford pare asyst zaliczył po rzutach rożnych.

0

@PaPo jesteśmy drużyną która jest w czołówce w golach strzelonych z rożnych więc co ty pie.... za przeproszeniem :)

3

Szprotka jest zbyt słaby psychicznie, wystarczy że zmarnuje 1-2 setki i już się zacina na dłużej.

9

Już bez przesady z tym wybijaniem, nie raz graliśmy jak rywal leżał i nikt nie wybijał a już na pewno jak gonimy wynik.

0

Jak nie wyjdziemy obsrani na początku jak w większości meczy nawet z duzo słabszymi zespołami to powinno być dobrze.

5

@kubix05 a kogo ten psychol i rzeźnik tu obchodzi.

7

Dopóki nie przyjdzie bronić pod presją rywala:-)

5

Karny po drugiej stronie, Mbappe byl szybszy i rywal go nadepnął, ewidentnie karny :-))))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Nie wyprzedzą bo my nie startujemy w tym wyścigu. Aby startować trzeba mieć na wpisowe a my tego nie mamy :-)

1

Te pastuchy w Hiszpanii nie nadają sie do poważnego sędziowania. Ja sie dziwię ze ktoś ich bierze do europejskich pucharów!

0

To chyba my mieliśmy atakować w końcówce, a tym czasem wchodzą jak w masło.

0

Torres weź sie obetnij,im bardziej zarośnięty tym bardziej beznadziejny!

0

Nie od dzis wiadomo ze pierwsze połowy to gramy na zaciągniętym ręcznym. Kiedyś to sie musiało zemścić, zaczynają grać dopiero jak przegrywają.

9

Że też ten ekspert nigdy nie został trenerem, mógłby wdrażać wszytkie swoje genialne mądrość w życie:-)

4

Atletico to mogło by kupić wszystkich napastników a i tak beda mieli problem ze strzelaniem póki trenerem jest Simeone.

8

I do razu taki kandydat powinien nie mieć szans na wygraną bo nie ma pojęcia o piłce, obecnie tan zawodnik nie wart kasy a i wczesniej nigdy nie był wybitnym strzelcem.

4

Szaboszali nie zbyt inteligentny , ten gol i tak nie ma znaczenia a tylko osłabił drużynę w następnych meczach.

0

@Messibestplayerintheworld Z levante to poradzą sobie bez niego .

4

Yamal co artykuł ma inną ilość dryblingów, moze ustalcie jedna wersję czy ma 100 czy 92 :-)))

0

Niech Kounde obetnie te kudły bo zasłaniają mu obraz na boisku !

0

Yamal ma szczęście ze teraz nie stracił piłki na środku boiska, za dużo tego holowania piłki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Jakbyśmy mieli budżet nie ograniczony to Flick stworzyl by tu potwora.

2

Ferran niech cos zmieni ,może fryzurę bo im bardziej zarośnięty tym gorzej ze skutecznością.

2

Te Arabusy dla przykłądu powinny go pogonić, nie chce grać to niech zerwie kontrakt a jak odmawia gry to wypłata też się nie należy.

3

Wiem ze śmieszne pieniądze Girona płaciła za wypożyczenie ale mam nadzieję ze i tak zapłacą wszytko co mieli płacić. A nie popsuł sie to oddajemy !

1

To jest żenada przy każdym kontakcie padają w polu karnym !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?