draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co byście polecili na ps5? Gram tylko Singla, głównie fife, lecz ogrywałem również God of Wary, RDR, Wiedzmin, cyberpunk nie siadł. Ostatnio był Resident.
Myślę o Clair 33, czekam na Wasze propozycje.
A i tylko występujące na płycie.
. @clyde
3
@kamyk_23 oczywiście do meritum co bije w rząd się nie odniesie tylko do osoby która o tym piszę xD klasyk
0
@michal26 szklane butelki są kaucyjne?
Nie widziałem tego znaku 50 gr na szkle jeszcze xD
W automatach przecież zgniatają te puszki i butelki plastikowe. Jak mają to przyjąć te maszyny?
Ja jedynie kojarzę zwrotne butelki szklane w sklepach osiedlowych.
2
@MeAndSwan myślę, że tutaj wartość auta nie ma znaczenia.
Ja przykładowo u siebie często obserwuje SUV'y pod biedronkami, lidlami, gdzie parkują w miejscach do tego nie wyznaczonych, najlepiej to by wjechali tymi gównami do sklepu bo przejść sie nie da 100 metrów.
2
@Hosh @Bykunn @addept szanuje, ze wam się chce xD
1
@MeAndSwan dalej też widać, że nie ma 1,5m.
Rozumiesz, że pieszy ma czuć się swobodnie i bezpiecznie na chodniku?
1
@Bykunn xDD mówisz o @ProMILs czy @MagFCB ?
Tutaj pewnie też jakby pojawił sie konfitura to większy problem mieliby do niego niż do idiotów co parkują jak to Audi.
6
całkowicie normalna sytuacja nie xD? niech najlepiej matka w d*pe sobie ten wózek wsadzi lub najlepiej idzie ulicą, nie wspominając o człowieku na wózku.
Wredni aktywiści walczą z patologią i to oni szkodzą, a nie samochodziarze bez poszanowania przestrzeni dla pieszych.
10
@lithotripter jak to tam szło? Tusk obiecywał odpolitycznienie mediów i przesunięcie 2mld z tvp na leczenie raka xd?
17
no jak, przecież pisiorów odsunięto od koryta i miało juz nie być wałków z telewizją.
9
i pięknie, wielki Litewka, wzór dla polityków
4
warto pamiętać tego bangera xDDD
2
@Safrani
Ja również nie popieram żadnego dewastowania, nawet naklejania naklejek z karnym przyrodzeniem.
Wolę tylko zgłoszenie mailowe, potem ewentualne pojawienie się na komendzie jako świadek i szczęśliwą informację o ukaraniu mandatem karnym patusa parkującego nielegalnie.
0
@ProMILs tak tak, dalej zaklinaj rzeczywistość broniąc i należąc do patologii :D
2
@gumaz
Zgłaszam idiotów co parkują naprawdę skrajnie idiotycznie, @Safrani jasno napisał, że ma mózg.
1
@ProMILs
Tak tak xD czyli podważanie statystyk nie posiadając żadnych własnych danych. Kompletnie ośmieszenie.
0
@mmaciass Wiele może być czynników, które sprawiają, że w danym miejscu jest ograniczenie do 30km/h.
Po to właśnie są tzn. warunki techniczne czyli rozporządzenia w oparciu o które projektuje się infrastrukturę drogową.
7
@MagFCB
Niebezpieczny bo stoi i wykonuje legalnie czynności xDDD
Piękne robienie panny lekkich obyczajów z logiki.
Mam nadzieję, że tak samo bezrefleksyjnie podchodzisz do kradzieży lub wypróżniania na chodniku, taka sama logika.
1
@pluszek przestań, @ProMILs prezentuje chłopski rozum i instytut danych z dupy xD na zaburzaj tego
0
@mmaciass
No widzisz, wystarczy tyle: "po co jechać 80 na drodze gdzie spokojnie można 120. Nigdy nie zrozumiem tych ograniczeń i tej straty czasu za kółkiem."
Nie będę sie rozwijać o projektowaniu infrastruktury inżynierii ruchu lądowego bo to jak lekarz ma coś tłumaczyć z medycyny pacjentowi :)
0
@partymaker
Tak, takie jest ograniczenie na obwodnicy Wiednia i tam przynajmniej ludzie nie jeżdżą w Polsce jak małpy, gdzie tylko OPP potrafi Polaków utrzymać w ryzach na drogach szybkiego ruchu.
2
@Prorokk to aż szkoda komentować xD jak napisać, że się nie ma pojęcia nie pisząc o tym wprost
0
@Tomason
Ja przez Austrię smigałem głównie jak leciałem do Chorwacji, to bardzo mi się przyjemnie tam jechało, szczególnie obwodnica Wiednia gdzie wszyscy po sznureczku jechali 80km/h.
1
@Tomason
A1 to też niezła patologia, jeżdżę od kilku lat, kilka razy w tygodniu odcinek Toruń - Gdańsk i oczywiście zawsze latem robią remonty gdy ruch jest największy i oczywiście płatne bramki.
2
człowiek interesuje się motoryzacją, ale pojawia się tyle chińczyków, że można już się pogubić
5
szok, że ludzie nie chcą płacić absurdalnej kasy za prywatną autostradę xDD
Patologia w Polsce.
Szkoda, że u nas nie można jak u sąsiadów kupić vinietę na cały rok.
3
@Xaviball Z tym mlekiem to by były niezłe jaja xD
Już czuję ten smród.
1
@KamQiX Dane są czysto obrazowe do interpolowania tego absurdalnego argumentu, że to rowerzyści lub hulajnogi
"które na chodnikach stwarzają o wiele większe zagrożenie niż kierowca parkujący powoli samochód na skwerku"
Ja przynajmniej bazuje na prawdziwych statykach a nie jak @ProMILs na instytucie danych z dupy bo jakoś źródła nie podał :)
Wyjaśnie by było jeszcze jaśniej, interpolowania w sensie, że oczywiście zdarzy się na chodniku sytuacja, że hulajngorzach lub rower potrąci pieszego, ale jest to promil i każdy logicznie myślący zdaje sobie sprawę, że to samochody odpowiadają za gro wypadków na chodniku.
0
@gumaz jakiś streamer nagrywał w Warszawie i chyba kilka stów zarobił w kilka godzin z samego chodzenia po Warszafce i zbierania puszek.
3
trzeba iść dalej, zrobić maszyny do opakowań po parówkach, bułkach, mlekach etc.
Przecież to jest czysty zarobek, można na tym zarobić kupę kasy, prawda?