1

Co byście polecili na ps5? Gram tylko Singla, głównie fife, lecz ogrywałem również God of Wary, RDR, Wiedzmin, cyberpunk nie siadł. Ostatnio był Resident.
Myślę o Clair 33, czekam na Wasze propozycje.
A i tylko występujące na płycie.
. @clyde

3

@kamyk_23 oczywiście do meritum co bije w rząd się nie odniesie tylko do osoby która o tym piszę xD klasyk

0

@michal26 szklane butelki są kaucyjne?
Nie widziałem tego znaku 50 gr na szkle jeszcze xD
W automatach przecież zgniatają te puszki i butelki plastikowe. Jak mają to przyjąć te maszyny?

Ja jedynie kojarzę zwrotne butelki szklane w sklepach osiedlowych.

2

@MeAndSwan myślę, że tutaj wartość auta nie ma znaczenia.
Ja przykładowo u siebie często obserwuje SUV'y pod biedronkami, lidlami, gdzie parkują w miejscach do tego nie wyznaczonych, najlepiej to by wjechali tymi gównami do sklepu bo przejść sie nie da 100 metrów.

2

@Hosh @Bykunn @addept szanuje, ze wam się chce xD

1

@MeAndSwan dalej też widać, że nie ma 1,5m.
Rozumiesz, że pieszy ma czuć się swobodnie i bezpiecznie na chodniku?

1

@Bykunn xDD mówisz o @ProMILs czy @MagFCB ?
Tutaj pewnie też jakby pojawił sie konfitura to większy problem mieliby do niego niż do idiotów co parkują jak to Audi.

6

całkowicie normalna sytuacja nie xD? niech najlepiej matka w d*pe sobie ten wózek wsadzi lub najlepiej idzie ulicą, nie wspominając o człowieku na wózku.
Wredni aktywiści walczą z patologią i to oni szkodzą, a nie samochodziarze bez poszanowania przestrzeni dla pieszych.

/photo/1

10

@lithotripter jak to tam szło? Tusk obiecywał odpolitycznienie mediów i przesunięcie 2mld z tvp na leczenie raka xd?

17

no jak, przecież pisiorów odsunięto od koryta i miało juz nie być wałków z telewizją.


9

i pięknie, wielki Litewka, wzór dla polityków


4

warto pamiętać tego bangera xDDD


2

@Safrani
Ja również nie popieram żadnego dewastowania, nawet naklejania naklejek z karnym przyrodzeniem.
Wolę tylko zgłoszenie mailowe, potem ewentualne pojawienie się na komendzie jako świadek i szczęśliwą informację o ukaraniu mandatem karnym patusa parkującego nielegalnie.

0

@ProMILs tak tak, dalej zaklinaj rzeczywistość broniąc i należąc do patologii :D

2

@gumaz
Zgłaszam idiotów co parkują naprawdę skrajnie idiotycznie, @Safrani jasno napisał, że ma mózg.

1

@ProMILs
Tak tak xD czyli podważanie statystyk nie posiadając żadnych własnych danych. Kompletnie ośmieszenie.

0

@mmaciass Wiele może być czynników, które sprawiają, że w danym miejscu jest ograniczenie do 30km/h.
Po to właśnie są tzn. warunki techniczne czyli rozporządzenia w oparciu o które projektuje się infrastrukturę drogową.

7

@MagFCB
Niebezpieczny bo stoi i wykonuje legalnie czynności xDDD
Piękne robienie panny lekkich obyczajów z logiki.
Mam nadzieję, że tak samo bezrefleksyjnie podchodzisz do kradzieży lub wypróżniania na chodniku, taka sama logika.

1

@pluszek przestań, @ProMILs prezentuje chłopski rozum i instytut danych z dupy xD na zaburzaj tego

0

@mmaciass
No widzisz, wystarczy tyle: "po co jechać 80 na drodze gdzie spokojnie można 120. Nigdy nie zrozumiem tych ograniczeń i tej straty czasu za kółkiem."
Nie będę sie rozwijać o projektowaniu infrastruktury inżynierii ruchu lądowego bo to jak lekarz ma coś tłumaczyć z medycyny pacjentowi :)

0

@partymaker
Tak, takie jest ograniczenie na obwodnicy Wiednia i tam przynajmniej ludzie nie jeżdżą w Polsce jak małpy, gdzie tylko OPP potrafi Polaków utrzymać w ryzach na drogach szybkiego ruchu.

2

@Prorokk to aż szkoda komentować xD jak napisać, że się nie ma pojęcia nie pisząc o tym wprost

0

@Tomason
Ja przez Austrię smigałem głównie jak leciałem do Chorwacji, to bardzo mi się przyjemnie tam jechało, szczególnie obwodnica Wiednia gdzie wszyscy po sznureczku jechali 80km/h.

1

@Tomason
A1 to też niezła patologia, jeżdżę od kilku lat, kilka razy w tygodniu odcinek Toruń - Gdańsk i oczywiście zawsze latem robią remonty gdy ruch jest największy i oczywiście płatne bramki.

2

człowiek interesuje się motoryzacją, ale pojawia się tyle chińczyków, że można już się pogubić


5

szok, że ludzie nie chcą płacić absurdalnej kasy za prywatną autostradę xDD
Patologia w Polsce.
Szkoda, że u nas nie można jak u sąsiadów kupić vinietę na cały rok.


3

@Xaviball Z tym mlekiem to by były niezłe jaja xD
Już czuję ten smród.

1

@KamQiX Dane są czysto obrazowe do interpolowania tego absurdalnego argumentu, że to rowerzyści lub hulajnogi
"które na chodnikach stwarzają o wiele większe zagrożenie niż kierowca parkujący powoli samochód na skwerku"
Ja przynajmniej bazuje na prawdziwych statykach a nie jak @ProMILs na instytucie danych z dupy bo jakoś źródła nie podał :)

Wyjaśnie by było jeszcze jaśniej, interpolowania w sensie, że oczywiście zdarzy się na chodniku sytuacja, że hulajngorzach lub rower potrąci pieszego, ale jest to promil i każdy logicznie myślący zdaje sobie sprawę, że to samochody odpowiadają za gro wypadków na chodniku.

0

@gumaz jakiś streamer nagrywał w Warszawie i chyba kilka stów zarobił w kilka godzin z samego chodzenia po Warszafce i zbierania puszek.

3

trzeba iść dalej, zrobić maszyny do opakowań po parówkach, bułkach, mlekach etc.
Przecież to jest czysty zarobek, można na tym zarobić kupę kasy, prawda?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?