draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HarveySpecter ktoś powie, że dzieki właśnie temu ma kasę na takich samochód xDDD
2
@ProMILs
"Po drugie śmiertelne potrącenia przez samochód na chodniku dotyczą sytuacji, gdzie w wyniku wypadku samochód zjeżdża z drogi na chodnik i trafia na pieszego." zapodaj oficjalną statystykę lub info, że chociaż to instytut danych z dupy.
4
@ProMILs proszę nie ośmieszaj sie, poniżej masz tabelę i porównaj sobie ile najechań jest ze strony rowerzystów/hulajnog a ile ze strony samochodów xD
https://zapodaj.net/plik-7g4NmM9wqP
Oczywiste robienie kobiety lekkich obyczajów z logiki odwracając winę od nielegalnie poruszających sie samochodów.
Jest wiele filmików, gdzie właśnie taki powolnie cofający samochód rozjeżdża kogoś lub coś.
2
@maroon
Niee, akurat tutaj jest pełno badań, że zimą, przy gorszych warunkach jeździmy wolniej, bardziej ostrożnie.
A latem dłużej jest widno, lepsze warunki i szybciej jeździmy
+ bardzo zwiększa sie natężęnie ruchu czysto turystycznego a maleje ruch gospodarczy.
2
rozumiem, że takie celowe zasłanianie tablic też jest okej i okradanie miasta bo żal kilka złoty na bilet xDDD
7
@ProMILs
Warto całosć sobie prześledzić by dostrzec np. w jakich miesiącach najczęściej dochodzi do wypadków.
Ciekawostka, nie jest to zimna i kiepskie warunki, a lato i bardzo dobre warunki, które w warunkach polskich tylko "prowokują" do bardziej brawurowej jazdy.
16
@ProMILs akurat nie jest to żadna wiedza utajniona.
Natomiast czego oczekiwać po tak prymitywnym podejściu do tematu..
Są raporty publikowane co roku przez policę, naprawdę jest to nawet dla ucznia szkoły średniej łatwo przyswajalne, wystarczy czytać tekst i wykresy.
Tutaj masz za każdy rok:
https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html
A żebyś nie musiał szukać, wyciąłem za 2025r:
https://zapodaj.net/plik-nQ8ZqOLeXk
1
@Prorokk no właśnie tutaj chodzi często o dzieci, które z reguły nie są tak wysokie i bystre jak dorośli :)
5
ale to trza nie mieć wstydu by być takim śmietnikiem w internecie xD
https://x.com/mordownik4u/status/2047550546496696687
20
@KamQiX kilkanaście zabitych i setki rannych, pomijając straty dla infrastruktury.
Konfitura nawet w ostatnim materialem mówił, że on tych miejsc sam sobie nie szuka, tylko wie gdzie mieszkańcy od lat piszą pisma, że jest patologia i nikt z tym nic nie robi.
Także to nie jest tak, że jest to uciążliwe tylko dla konfitury, lecz często realny problem mieszakańców.
1
@KichuBlaugrana
Pracuje w nadzorze w budownictwie, AI tutaj nie ma szans przez najbliższe lata :D
10
jedyny sposób na patologię jeżdżącą po chodnikach by nie rozjechała pieszego przez swoją wygodę
15
Wielka szkoda Litewki, dodawałem tutaj duzo postów, ze takich polityków na Lewicy trzeba
4
O nie, biedne madki i pazurowa będą musiały przejść 300 metrów lub zaparkować na ulicy bo wredne miasto postawi słupki :///
Wszędzie tylko przeciwko nielegalnie jeżdżącym samochodziarzom
19
za każdym razem jak widzę logo Brighton w głowie mam to xD
4
Kurwa dlaczego w takich momentach nie jest zatrzymywany czas gry xD
Niech mi ktoś to wytłumaczy, 2026r.
0
@Batys dlaczego czekam już tyle lat by pojechac na mecz :/
1
ale zajebiście, że REF cam jest
1
Wiech co zaorał twitter konfy xDD
0
@Aragorn33 post poniżej xD
3
piękna cywilizacja xDD
0
@Pablozeusz kasa misiu, kasa
0
@partymaker nie mam ochoty na użeranie sie z debilami, wolę zgłaszać na uprzejmiedonosze i tylko cieszyć sie jak dostaje informacje o ukaraniu sprawcy
0
@MessiForeverTheBest
Powiem więcej, jak ktoś złamie przepisy to nawet u konfitury jak ktoś wyjdzie, przeprosi i nie robi z siebie idioty to go puszczają
0
@reakwon nie nie może byc, patologią uważa inaczej
0
kanał na yt "wolne chodniku - edukujemy kierowców" xD
Tych kanałów nagrywajacych patologię jeżdżącą po chodnikach rośnie jak grzyby po deszczu.
Uważajcie tam bo i was nagrają :D
3
pięknie
2
odejścia na emertyturę i zostawienia poliyki
1
xD może niech od razu sami oznaczają swoje patrole
2
coraz dziwniejsze te wstępy do pornoli