17

Uff udało się


8

Hehe trochę tak :D


0

@Crashynski
żadna, wolę normalne mięso i wigilia to dla mnie straszna kaszana nieatrakcyjnego żarcia.

1

to chyba jakieś AUDI Q7 xDD


0

klasykiem pod te święta :DD


3

żubry to piękny przykład jak ochrona wpłynęła na ich populacje, cudowny widok


1

@Lanosss tak serio to muszą być sporo warte :D

9

oj chciałoby się wrócić do tych pięknych chwil xDD ta radość, ajjj


8

i pięknie, jechać do spodu z takimi. Sam co roku jeżdżę na tor Kielce doskonalić technikę jazdy, dla kogoś kto chce są możliwości.
Jak nie w Polsce to blisko w Niemczech


2

Ah te pękające 4 litery wrogów Pana Bogdana :D


1

@Borneo
O, teraz widać, że napisał @Borneo xD

2

@kanver_
Szkoda czasu na dzieci, dzięki temu o wiele więcej czasu na pracę, pasję, hobby, podróżowanie i można kredytu więcej nadpłacić :D

1

@Roobo
>Jak rozróżnić czy post jest pisany przez @Borneo czy przeez GPT?
.
.
.
.
@Borneo by nie napisał po Polsku xDDD

1

@Kgorecki2500
moja żona ma pierdolca na tym punkcie, ale za to pięknie pakuje w szary papier, dodaje jakieś gówna w stylu suszone owoce, pierdoły, kokardy, że aż potem kazdemu żal to otwierać

1

@Fabik87
Bartosiak zawsze powtarza by z Kalinigradu zrobić zakładnika

0

śmiech na sali xD polska firma odrzucona w przetargu.
Jako, że siedzę w budowlance to wiem jak są przygotowywane przetargi xD W dużym skrócie często firma, która ma wygrać piszę specyfikację pod przetarg by ona wygrała


13

@Safrani hahha xD śmiechłem ostro

0

i pięknie, tylko śniegu mogłoby być więcej


2

@Comentateiro psiecko adolfi będzie szczęśliwe

2

@Comentateiro
Puszczę na 100% w tym roku w domu rodzinnym

1

@lajcior moje psiecka już się doczekać nie mogą

1

Komentarz usunięty

0

@Gronek obciach, wolałem zaraz po studiach iść ze swoją na wynajem bo bym ociupiał

0

kto ogląda Bartosiaka ten rozumie xD


3

co roku widzę plują się o te premie, szczególnie młode osoby jakby to był obowiązek pracodawcy xD


6

a zwrócisz takiemu uwagę to jeszcze mordę będzie darł, że nie ma gdzie zaparkować xDDD
patologia


0

@Starrk
jakby średnio ceny w polsce po 5,18 to jeszcze, ale średnia nawet nie jest bliska tego xD

2

No w sumie ta xD


1

@Safrani ostatnio modne są psie spa.
Można kupić voucher na wizytę w salonie pielęgnacji zwierząt z jakąś fajną kąpielą, psiecko będzie szczęśliwe

1

@FcPortoFan1999 największy syf na rynku dla psa xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?