2

śmieszne Xd tym bardziej, że są to osoby które sabotowały działania pograniczników, tusk krytykował straż graniczną, chcieli uwalić CPK, żałosne to jest


2

oby w weekend prześcieradła nie przegrały, bo nam zwolnią Xabiego xD
Niech teraz wygrają z 2 mecze i potem znowu w dupę :D

0

@Kgorecki2500
głupota, szkoda papieru i pracy na 1km/h.
Już pomijam kwestie błędu pomaru..

4

Kurwa to jest jakiś sriti a nie City

13

to co, opijamy dzisiaj wpierdol prześcieradeł??

11

i jeszcze ten tusk z murańskim xDDD żenujący rząd


3

@gumaz tylko PiStacje

2

@FiscaelBarca czego Ty oczekujesz od @gumaz xDD

1

@gumaz nigdy nie głosowałem na pis w wyborach parlamentarnych

2

ja niestety nabrałem się w 2007r., ale to błędy młodości


2

korona polska w Gazecie Wyborczej 10% xDDDDDDDD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

boję się jakiejś piłki z dupy za naszą linię obrony i dupa 0:1 xDDD

0

martin jaki strzał xDDD

2

dalej jestem pod wrażeniem, jak Flick potrafił z tego zespołu, wychowanków i złomu z rynku jak Rashford ulepić najładniej grający zespół

4

W zeszłym roku nie przegraliśmy żadnego meczu u siebie na Camp Nou, podtrzymajmy tę serię!!!!

3

brakuje Araujo w składzie, który by dźwignął mentalnie chłopaków

4

poziom 2 progu jest żenująco niski xD patologia


2

@hasan 7 nie no więcej, bo Żarnowiec, gdyby nie upadł to by było więcej i wcześniej

1

@Eklerek
Generalnie dużo jeżdżę samochodem, mam wykształcenie pod kątem inżynierii ruchu lądowego oraz dorywczo wykonywałem projekty organizacji ruchu, stąd siłą rzeczy jest to moje zainteresowanie :D

0

@Filipem
@wpwelement przepraszam :///
Ale szanuje za czas reakcji, ~2 minuty

1

Komentarz usunięty

1

oczywiście, że się sumuje. każdy, kto ma prawo jazdy o tym wie


2

@KamQiX jak dla mnie kupowanie PS5 bez napędu to głupota xD
Kupuję iwyłącznie gry na olx używane i dodatkowo sprzedaje.
W sklepie PS raz, że jest drogo a dwa, że nie sprzedasz.

0

w końcu


0

@AxelF
To też, moim zdaniem VAR skrzywdził Real, w sensie wcześniej więcej im uchodziło płazem.

3

wyborcom lewicy nie jest wstyd za takie filmiki xDD?


1

@626
tak jak real cały czas trzymał kciuki za Xaviego u nas xDD

12

tak to generalnie wygląda xDDDD
https://x.com/KubaSwaY/status/1997997731336331404

5

dla mnie nawet kwoty w PLN byłyby chore xDD jestem za biedny na to


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?