11

Tutaj wszyscy powinni oddać Tuskowi bo on podniósł wiek, zrównał i stracił władze. To jest psychiatryk jaki jest obecny stan przy tej demografii.
Teraz nikt tego nie zrobi i idziemy na ścianę.


0

@pax No ciężko inaczej się odnieść na taką głupotę, tyle,

1

@Comentateiro
Genialny film, widziałem z 10 razy, jeden z moich ulubionych.

1

@Dari0G nie tłumacz mu xD @pax nie słynie z błyskotliwości i nie dziwi mnie to, że nie zrozumiał do kogo był adresowany komentarz

22

ale to jest żenada, ELITA


0

@Starrk
Co za fikołek z logiki xD
To nie jest logika, tylko założenie, że handel da się w całości przełożyć na poniedziałek, a gastronomii nie. W praktyce część popytu w obu branżach się przesuwa, część przepada, a "większe zyski w weekend" nie jest argumentem, że jedna branża ma mieć wyjątek, jeśli mówimy o tym, co konieczne.
To dalej beznadziejnie uprzywilejowanie branż, które nie są do życia potrzebne kierując się tą logiką.

7

200iQ xDD


6

Wciąż się dziwię, że nie ma kary cielesnej za takie zachowanie


16

@Bobo25
Nie proponujesz, a mimo wszystko obrażasz osoby, które mają inne poglądy niż Ty i głosują na kogoś innego xD
Dodatkowo stygmatyzujesz młode pokolenie,
nieogarnięty życiowo = konfa

0

@Starrk
Dalej nie wytłumaczyłeś różnicy między pracownikiem McDonalds a pracownikiem Biedronki.
Oboje nie są potrzebni w niedzielę lub wigilię, tak jak pogotowie czy straż

0

@DanielPlainview zostałeś niesłusznie zbanowany przez @wpwelement?

2

@michal26
btw. ja jestem krytykiem pis i po, ale bądź co bądź, paradoks jest taki, że Polska jest w najlepszym miejscu w swojej historii i to pomimo polityki Pis/Po xDD

0

nawet nie żal. Taką samą funkcję pełniły o wiele tańsze xiaomi


0

@RobsonPL
Właściciel sklepu analogicznie może zamknąć sklep w wigili. To nie odpowiada na pytanie, że do życia w wigilię i niedzielę, gastronomia jest tak samo ważna, jak handel.
To nie szpital, czego nie rozumie @Comentateiro

0

@Comentateiro
Gdzie napisałem, że nie widze różnicy między pogotowiem a handlem i gastronomią?

7

@Roobo
tak jak tutaj xD


6

ufff od razu lepiej :D


0

@MesQueUnClub_87
nie no przecież to jest jakiś śmiech xD
też nie lubię prześcieradeł i mordy vinicjusza, ale to jest 1000000% karny xD

0

@Eklerek
Dla mnie w sercu zawsze będzie 2010

0

@Chaoss no właśnie, także dlaczego handel nie może pracować tak samo jak gastronomia?
Są tak samo ważne xD
To nie szpital

1

@Ojciec5tkidzieci xDD dobre

1

Dlaczego handel jest uprzywilejowany i nie zakazano pracy również gastronomii?


0

@pt9 dzięki za podsunięcie, totalnie w moim stylu po traillerze :D

0

@VegetaPolska czemu jesteś taki bezwzględny z kobietami, że piszą na x'ie o Tobie


5

kobiety znowu straciły w Polsce jakieś prawa? jezu wszystko przez ten pis...


11

koalicja staje się partią mocherów i dziadów :D
zaraz będą kampanie, zabierz dowód swojemu dziadkowi, tak to szło?


2

mam nadzieję, że Alaves nie wyłoży się dzisiaj z ogórkami i nie przegra takiego meczu

3

@Arkon nie ma takiej partii, w każdej jest czynnik który mnie irytuje i zawsze jest to wybór mniejszego zła

1

@Arkon pis platforma lewica

0

ja w tym roku dokładnie 35.500zł, ale sporo przejechane bo niecałe 59kkm


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?