draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Jakchcesz
tak serio to mnie denerwuje jedynie klimatyzacja dotykowa i to, że czasami te tablety się po prostu wieszają.
Ale ja też nie jeżdżę samochodami premium bo to tylko grupa VAG :D
Może w takim bentleyu się nie wiesza
0
spoko, też kiedyś hejtowałem te wszystkie monitory, tablety :D
A teraz nie wyobrażam sobie robić dziesiątek kilometrów bez choćby głupiego ACC.
Oczywiście, bez tego też można jeździć, ale w przypadku jak robi się długie dystanse, człowiek o wiele mniej się męczy za kółkiem
9
hehe ciężkie się wylosowało xD
2
przepraszam, że rano o 8 nie dałem żadnego politycznego posta. obiecuję poprawę
2
trzeba pamiętać o pośmiewisko platformy, która przeszkadzała pracy Straży Granicznej
1
garnitury wyprasowane na dzisiejszy wpierdol prześcieradeł??
0
@mrboom
Btw. masz taką słaba percepcję, że obejrzałeś ten filmik i pomyślałeś, że to na serio?
Chociaz myślę, że jesteś jednak inteligentny i zbudowałeś swoją tezę na podstawie opisu, bez oglądania filmiku.
0
@mrboom
No to pokaż te komentarze xD
Bo jak ktoś to dobrze ująl, są pelikany co złapały tego baita.
0
@mrboom
Ty naprawdę masz taki problem by odróżnić prześmiewczy filmik od prawdy xDD?
Wyjaśnie, to jest hiperbola do prawdziwych samochodów a nie rzeczywisty problem
12
bosh, jaka to jest dziecinada xD
eh oni nigdy nie będą aspirować by być traktowani poważnie
1
@MesQueUnClub_87
Jeszcze gość trzepie hajs z yt na frajerach co się kłócą xDD
Jedeen policjant powiedział na nagraniu, że konfitura nie miałby co robić gdyby Ci ludzie nie robli z siebie durniów po prostu
Ale to taka Polska cecha, nie mam racji ale się kłócę.
0
@draxidox
No tak, nie ma gdzie parkować dla polaka robaka co mu żal 5 zł.
2
ojoj, kilka dni wcześniej została dziewczynka potrącona a i tak ludzie parkują bo nie ma miejsca xDD żenada
1
@Roobo
a nawet nie wiedziałem i nie chciało mi się weryfikować xD
4
@Fog_W_1899
Nie łaczyłbym jej z platformą bo ona chyba nawet nie startowała z ramienia PO w ostatnich wyborach? Nie chce mi się weryfikować.
Po prostu jest odklejona.
11
kolejny dzień żenującej klasy politycznej
0
@Exerion
A ja mam to w dupie, dla mnie nawet może być 0.
Jestem po alkoholu, nie czuję się, nie jadę.
Jeżeli mam wątpliwości, jadę taksówką zbadać się.
10
i pięknie, pijaków nigdy nie żal
13
zawsze śmieszy xDD
1
czekam tylko ataki na redakcje zero ze strony mediów w stylu onet i wirtualnapolska :D
Bardzo dobrze, że takie medium powstaje. Słowik jako redaktor naczelny to jest top.
0
@macio_944
Yamal asysta, rashford gol xD
1
Garcia Out
Ter stegen In
0
Nagle murarze ruszyli dupe i zaczną grać w piłkę nożną?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ter Stegen przy strzale w swoim stylu odprowadził piłkę wzrokiem xD
0
gdzieś to już widziałem, wtedy dupą wcisnął Griezmann
0
@Yoshi94
dalej nie ma sensu tłumaczyć xD dla @Bobo25 każdy kto inaczej głosuje niż na platformę to jest odklejony
3
@FCBMati10 on nie zrozumie xD
analogia z tuskiem i platformą jak krytykowali rząd za obronę granicy i wyzywali Straż Graniczną
29
zaorać ten rząd xD
0
@Comentateiro chawale Tuska