Martino nie ma ducha walki, jak czytam jego pomeczowe wypowiedzi to widć ze ma już dość tego wszystkiego. Nie nadaje sie do prowadzenia tek wielkiego klubu. Albo ktoś z Hiszpanii albo jakieś konkretne nazwisko i przede wszystkim wymiana połowy składu zanim jest jeszcze możliwość sprzedaży za godziwą kase. Bo z polityki Barcy jest tak, kupić drogo i oddać za darmo. Inne kluby na transferach biją sporą kase...
Na nagrodę trzeba sobie zasłużyć, Messi nic nie czyni w tym kierunku, za co ta podwyżka. Właśnie przez takie rozpieszczanie z zawodników z Pasją zamieniją się na grajków dla pieniędzy.
Ostatnia szansa by na nim zarobic i odświerzyć za tą kasę obrone. Jestem jak najbardziej za, tym bardziej że na obecną chwilę Montoya prezentuje się znacznie lepiej :)
"moja przyszłość nie zależy od tego rezultatu" Już po poprzednich tak mówłi.. Uważam że nie za bardzo wychodzi mu motywowanie drużyny i nie jest najlepszym taktykiem. Miał być tymczasowym trenerem i niech tak zostanie. Potrzebny jest ktoś z dużym doświadczeniem w Europie. Tu sie gra inną piłkę niż a Ameryce Płd.
"W futbolu jeśli wygrywasz, to coś znaczysz, jeśli przegrywasz, jesteś gównem"." - Nie jeśli przegrywasz tylko jak lecisz w CH*** na boisku a to jest różnica
Jakie zaje*** podejście do sprawy.. „Jeśli przegramy finał Pucharu Króla, ani nie odejdzie Tata, ani nie zostaną zwołane wybory" Trzymają się posadki a z góry już zakłada że Barca raczej nie ma szans na wygraną pod wodzątakiego trenera.. Co tu się dzieje...
3
gbarca popieram twoja wypowiedz
0
Willy Caballero to lepsza opcja
0
Mistrzostwa coraz blirzej a w Brazylii już sprzedzją prezerwarywy "typu Neymar" lol :D
https://www.facebook.com/Zlapanewwwsieci?hc_location=timeline
0
My tu gadu gadu a w Brazylii już nawet prezrwatywy Neymara sprzedają :)
https://www.facebook.com/Zlapanewwwsieci
0
1
Nie na temat :) http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/primera-division,114/wiesz-wszystko-o-messim-poznaj-go-od-kuchni,423987.html
0
Przesądzone już, Luis Enrique nowym trenerem Barcy :)
2
1
Młody Hiszpan ograny w lidze to świetny trsnsfer, Montoya Za Alvesa i już zaoszczędzimy na transferze wzmacniającym prawą stronę
2
Najpierw myślą o pieniądzach i reklamach..
0
Martino nie ma ducha walki, jak czytam jego pomeczowe wypowiedzi to widć ze ma już dość tego wszystkiego. Nie nadaje sie do prowadzenia tek wielkiego klubu. Albo ktoś z Hiszpanii albo jakieś konkretne nazwisko i przede wszystkim wymiana połowy składu zanim jest jeszcze możliwość sprzedaży za godziwą kase. Bo z polityki Barcy jest tak, kupić drogo i oddać za darmo. Inne kluby na transferach biją sporą kase...
0
Bo w końcu wyniki dają rezultaty !!
0
Dobrze ze sie przyznał. A teraz czas na zmiane klubu.
16
Luisa Enrique Rome pogrążył, lepiej by do Barcy nie przyszedł
1
I jak tu ma być dobrze skoro Zubi dalej swoje ...
9
Na nagrodę trzeba sobie zasłużyć, Messi nic nie czyni w tym kierunku, za co ta podwyżka. Właśnie przez takie rozpieszczanie z zawodników z Pasją zamieniją się na grajków dla pieniędzy.
0
fcb_1, - Hummels jak najbardziej by sie przydał :)
0
Za dobry chłopak z niego, czasami trzeba zagrać bardziej brutalnie dla dobra wyniku :) Ale nie ma co go winić że nie dogonił Bale, to jeden z najszybszych zawodników według FIFA http://sport.tvp.pl/12665152/X52zJDceGktmcYaCqQHmQXUMReQYpUao
0
Messi za jego kadencji Nic nie gra.. zresztą nie tylko on.. zawodnicy bez ducha zwycięstwa a od tego żeby ten duch był jest potrzebny trener z jajami.
0
Niestety już nie ma takiego refleksu jak kiedyś, swoje lata ma i najwyższa pora żeby go zamienić na kogoś innego
0
Ostatnia szansa by na nim zarobic i odświerzyć za tą kasę obrone. Jestem jak najbardziej za, tym bardziej że na obecną chwilę Montoya prezentuje się znacznie lepiej :)
0
"moja przyszłość nie zależy od tego rezultatu" Już po poprzednich tak mówłi.. Uważam że nie za bardzo wychodzi mu motywowanie drużyny i nie jest najlepszym taktykiem. Miał być tymczasowym trenerem i niech tak zostanie. Potrzebny jest ktoś z dużym doświadczeniem w Europie. Tu sie gra inną piłkę niż a Ameryce Płd.
0
„Nie zmienimy swojego futbolu” Piwinni Ciebie zmienić Zubi :)
6
Mendy będą doić Barce jak długo tylko będą mogli, w przyszłych wyborach raczej już nie mają szans ...
0
Na chwilę obecną Barca z Potęgi stoczyła się do rangi średniaka... źle się dzieje..
0
"W futbolu jeśli wygrywasz, to coś znaczysz, jeśli przegrywasz, jesteś gównem"." - Nie jeśli przegrywasz tylko jak lecisz w CH*** na boisku a to jest różnica
1
Czyli nic się nie zmieni, kolejny sezon będzie taki sam.. do tego odejdą najlepsi a nikt nie przyjdzie [*]
0
Chociaż na kilka minut :P :)
0
Cruyff dobrz mówi, porównując etap Laporty z tym Rosella i Bartomea
1
Jakie zaje*** podejście do sprawy.. „Jeśli przegramy finał Pucharu Króla, ani nie odejdzie Tata, ani nie zostaną zwołane wybory" Trzymają się posadki a z góry już zakłada że Barca raczej nie ma szans na wygraną pod wodzątakiego trenera.. Co tu się dzieje...