0

Barca ma mocny skład, nie potrzeba transferów. Lepiej spłacić dług niż wydawać kasę na kogokolwiek. W Barcy jest sporo młodych dobrych zawodników którzy spisują sie całkiem dobrze.

0

Nie wiem co ma wspólnego Pepe z piłką. Gość pomylił się z powołaniem, klatka i walka to jest to co powinien wybrać.

0

spoko, jak utrzymać rodzinę za powiedzmy 6mln euro ... Pazera i tyle !

0

Dobry mecz :) 4 bramki w 10 minut :)

0

Guardiola i tak jest lepszy w bezpośrednich pojedynkach http://fcbarca-life.blogspot.com/ można też zobaczyć jeszcze raz brameczki. Mecz był dynamiczny, widać klasę obu zespołów chociaż bayern był w moim przekonaniu lepszym zespołem. W tym roku liga mistrzów będzie jeszcze bardziej emocjonująca :)

0

skrót wczorajszego meczu, brutalny faul na Danim i szalony fan, to można zobaczyć tutaj http://fcbarca-life.blogspot.com/

0

Tu jest brameczka w dobrej jakości i kilka zdjęć ;)
http://fcbarca-life.blogspot.com/

0

Liczę na to że ten MU to chwilowa przykrywka żeby nie drażnić nikogo, a ostatecznie trafi do Barcy w której ma sporo przyjaciół :)

0

Do Barcy niech przyjdzie :) Jak Figo, Ronaldo Saviola mogli iść do Realu to czemu w drugą stronę miało by tak nie być:)

0

0

Z tego co pisze MundoDeportivo to za zgodą Taty będą walczyć o kogoś pewnego w obronie, chodź liczą się aspekty ekonomiczne ważniejsze mogą się jednak okazać aspekty sportowe. Mowa tu o David Luiz

0

0

Poland 3 - 2 Denmark
Mateusz Klich 1 - 0
Christian Eriksen 1-1
Martin Braithwaite 1 - 2
Waldemar Sobota 2 - 2
Piotr Zielinski 3 - 2

0

Mateusz Klich
1 - 0 Polska - DANIA :D

0

0

Piotr 1985 ma rację, już w tamtym sezonie widać było że obrona to zdecydowanie najsłabsza strona Barcy Obrońcy brakuje już odkąd Abilal zaczął chorować.. Zaczęło się eksperymentowanie.. Jak nie kupimy kogoś będzie powtórka z poprzedniego sezonu.

0

0

Może drzewko oliwne ?

0

0

Ktoś musi przyjść jeżeli chcemy walczyć do końca .. Z całym szacunkiem dla najlepszego obrońcy Puyola który ma już swoje lata.

0

Szkoda by było gdyby ten transfer nie doszedł do skutku, pewnie dla tego już mają kolejną alternatywę .. http://fcbarca-life.blogspot.com/2013/08/kto-nastepny-w-kolejce-jan-vertonghen.html

0

Opóźniony news, już wcześniej można było to przeczytać :P
http://fcbarca-life.blogspot.com/2013/08/fc-barcelona-odebrana-z-rak-socios.html
Swoją drogą szkoda, najpierw koszulki, teraz to to właśnie co wyróżniało Barce

0

Tak nie na temat, Abidal wraca do reprezentacji można luknąć na info http://fcbarca-life.blogspot.com/ fajnie że wszystko wraca do normy, szkoda że nie przedłużyli z nim umowy ..

0

Niepokojący artykuł The Independent. Według angielskiej gazety, Barça i Real Madryt mogą zostać zmuszone do zmiany swojego statusu z klubów będących własnością socios w spółki akcyjne. więcej tu http://fcbarca-life.blogspot.com/

0

http://fcbarca-live.blogspot.com/ tu jest filmik pokazujący Neymara jak traci równowagę.

0

Fajnie było by go znów zobaczyć w którymś z zespołów LaLiga :)

0

Jakikolwiek by nie był wielki klub to i tak bym pojechał ze względu na atmosferę :) Chociaż tego meczu nic nie pobije !!

0

Siedziałem naprzeciwko, świetne wrażenie zrobiła ta oprawa, genialny pomysł i wykonanie !!

0

neo2114 - a mascherano ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?