Źródło: Sport jest niewiarygodne i sieje propagandę, Neymar będzie jedynym zawodnikiem dołączonym do obecnej ekipy podróżującej i rozgrywającej sparingi. O Xavim, Iniesta, Alves Pique możemy niestety zapomnieć :( Ale Naymar i Messi są gwarantowani ;)
"Neymar will go to Poland and could make his debut against Lechia Gdansk"
www.mundodeportivo.com
1. Thiago Alcantara - do Bayernu (25 mln euro, 2013)
2. Ivan de la Pena - do Lazio (15 mln euro, 1998)
3. Bojan Krkić - do Romy (12 mln euro, 2011)
4. Giovani Dos Santos - do Tottenhamu (6 mln euro, 2008)
5. Oriol Romeu - do Chelsea (5 mln euro, 2011)
Ja myślę że to dla obecnego trenera powinno sie pozbyć, po co inwestować w szkółki i szkolić najlepszych skoro taki burak jak tirów ma ich w głebokimpoważaniu... Thiago i Iniesta Xavi staruszek i Fabregas.. 4 zawodników podobnego pokroju, liga długa zmiany są niezbędne. Za 3 lata Thiago odkupimy za 35ml.. Polityka..
Zasługuje na grę w podstawowym składzie a to co sie dzieje, to co mu proponują jest śmieszne.. Lubię go bardzo jest świetnym napastnikiem, w Barcy nie wykorzystuje sie go w 100%. Lepiej niech odejdzie gdzieś gdzie znowu będzie gwiazda niż sie tu marnuje.
Zizu dodatkowo duży pogłos dała wszystkim znana "główka". Szanuje Francuza ale to co robi Iniesta i ile już zrobił dla klubu i reprezentacji stawia go w moich oczach na 1 miejscu
Zizu dodatkowo duży pogłos dała wszystkim znana "główka". Szanuje Francuza ale to co robi Iniesta i ile już zrobił dla klubu i reprezentacji stawia go w moich oczach na 1 miejscu
Nikolai ty chyba nie widziałeśnigdy żadnego meczu.. VV to jeden z najlepszych bramkaży naświecie. Przez te lata sie wyrobił i broni bardzo dobrze. Szkoda że odchodzi.
Radek Barcelona -
Jak ktoś jest niezdecydowany do głosu nie oddaje, trzeba zawsze konkretnie się opowiedzieć a nie; a nie wiem, być może.. co to ma być ? KONKRETNIE Z JAJAMI
0
Źródło: Sport jest niewiarygodne i sieje propagandę, Neymar będzie jedynym zawodnikiem dołączonym do obecnej ekipy podróżującej i rozgrywającej sparingi. O Xavim, Iniesta, Alves Pique możemy niestety zapomnieć :( Ale Naymar i Messi są gwarantowani ;)
"Neymar will go to Poland and could make his debut against Lechia Gdansk"
www.mundodeportivo.com
0
"Guardiola wants David Luiz" - tak donosi
'de Mundo Deportivo' NEWS 5 - MINUTOWY
0
Oficjalny komunikat ze wzmianką że skład będzie lepszy niż przewidywany na poprzednie spotkanie które się nie odbyło.
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/game-against-lechia-gdansk-rescheduled-for-july-30th
0
Miały być wzmocnienia w tym sezonie a jak widać są największe osłabienia.. Zdrowie jest najważniejsze, zdrowie i rodzina.
0
szok!!
0
Niestety trochę się spóźnili z transferem obrońcy. Co najmniej o jeden sezon..
0
http://ekstraklasa.net/polska-ziemia-goscinna-ale-trudna-przypominamy-wizyty-fc-barcelony-w-polsce-zdjecia,artykul.html?material_id=51df40acb564daeb5bf66a0c taka ciekawostka
0
Najdroższe transfery wychowanków La Masii:
1. Thiago Alcantara - do Bayernu (25 mln euro, 2013)
2. Ivan de la Pena - do Lazio (15 mln euro, 1998)
3. Bojan Krkić - do Romy (12 mln euro, 2011)
4. Giovani Dos Santos - do Tottenhamu (6 mln euro, 2008)
5. Oriol Romeu - do Chelsea (5 mln euro, 2011)
0
Jeden z najlepszych obrońców, doświadczony, młody i ta fryzura na Puyola :) Szpakowski nie zauważy różnicy :)
0
Ja myślę że to dla obecnego trenera powinno sie pozbyć, po co inwestować w szkółki i szkolić najlepszych skoro taki burak jak tirów ma ich w głebokimpoważaniu... Thiago i Iniesta Xavi staruszek i Fabregas.. 4 zawodników podobnego pokroju, liga długa zmiany są niezbędne. Za 3 lata Thiago odkupimy za 35ml.. Polityka..
0
Do tej listy można dopisać Valdesa który za rok również odejdzie za darmo :)
0
Wierze w to że będzie to drugi Ronaldinho :)
0
Jest już mistrzostwo a informacji brakuje
0
http://fandemonium.pl/upload/file/5134.png
0
Jak dla mnie fajne, coś świerzego
0
http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/messi-ronaldo-i-ronaldinho-pilka-malowani,719169.html?playlist_id=12799
0
Szkoda ze chce odejść
0
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy Barca gra chaotycznie i bez polotu. Potrzebna jest świeża krew zwłaszcza w obronie, brakuje też takiego yaya ture.
0
Zasługuje na grę w podstawowym składzie a to co sie dzieje, to co mu proponują jest śmieszne.. Lubię go bardzo jest świetnym napastnikiem, w Barcy nie wykorzystuje sie go w 100%. Lepiej niech odejdzie gdzieś gdzie znowu będzie gwiazda niż sie tu marnuje.
0
nie na temat ale ciekawa gafa, popatrzcie na obrazek :)
http://www.tvn24.pl/kluby-z-hiszpanii-nad-przepascia-drza-przed-rewanzami-ligi-mistrzow,307680,s.html
0
Zizu dodatkowo duży pogłos dała wszystkim znana "główka". Szanuje Francuza ale to co robi Iniesta i ile już zrobił dla klubu i reprezentacji stawia go w moich oczach na 1 miejscu
0
Zizu dodatkowo duży pogłos dała wszystkim znana "główka". Szanuje Francuza ale to co robi Iniesta i ile już zrobił dla klubu i reprezentacji stawia go w moich oczach na 1 miejscu
0
Nikolai ty chyba nie widziałeśnigdy żadnego meczu.. VV to jeden z najlepszych bramkaży naświecie. Przez te lata sie wyrobił i broni bardzo dobrze. Szkoda że odchodzi.
0
Casillas ostatnio chyba nie najlepiej sie czuje w RMF, za to w Barcy ma wielu dobrych kumpli. Jestem za :)
0
Liga niemiecka ładnie na tym zyska :)
0
Nie na temat, chciałem powiedzieć że o niebo lepiej wygląda teraz ta strona na mobilnych urządzeniach :)
0
Radek Barcelona -
Jak ktoś jest niezdecydowany do głosu nie oddaje, trzeba zawsze konkretnie się opowiedzieć a nie; a nie wiem, być może.. co to ma być ? KONKRETNIE Z JAJAMI
0
Skoro tak to Ibra nawet w przeciętnej drużynie sobie nie poradził. Żenujący jest ten człowiek.
0
Jedyny mądry człowiek mający powiązania z Realem.
0
Tito trochę przegina. Villa zasługuje na więcej minut.