0

Źródło: Sport jest niewiarygodne i sieje propagandę, Neymar będzie jedynym zawodnikiem dołączonym do obecnej ekipy podróżującej i rozgrywającej sparingi. O Xavim, Iniesta, Alves Pique możemy niestety zapomnieć :( Ale Naymar i Messi są gwarantowani ;)

"Neymar will go to Poland and could make his debut against Lechia Gdansk"
www.mundodeportivo.com

0

"Guardiola wants David Luiz" - tak donosi
'de Mundo Deportivo' NEWS 5 - MINUTOWY

0

Oficjalny komunikat ze wzmianką że skład będzie lepszy niż przewidywany na poprzednie spotkanie które się nie odbyło.
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/game-against-lechia-gdansk-rescheduled-for-july-30th

0

Miały być wzmocnienia w tym sezonie a jak widać są największe osłabienia.. Zdrowie jest najważniejsze, zdrowie i rodzina.

0

szok!!

0

Niestety trochę się spóźnili z transferem obrońcy. Co najmniej o jeden sezon..

0

Najdroższe transfery wychowanków La Masii:

1. Thiago Alcantara - do Bayernu (25 mln euro, 2013)
2. Ivan de la Pena - do Lazio (15 mln euro, 1998)
3. Bojan Krkić - do Romy (12 mln euro, 2011)
4. Giovani Dos Santos - do Tottenhamu (6 mln euro, 2008)
5. Oriol Romeu - do Chelsea (5 mln euro, 2011)

0

Jeden z najlepszych obrońców, doświadczony, młody i ta fryzura na Puyola :) Szpakowski nie zauważy różnicy :)

0

Ja myślę że to dla obecnego trenera powinno sie pozbyć, po co inwestować w szkółki i szkolić najlepszych skoro taki burak jak tirów ma ich w głebokimpoważaniu... Thiago i Iniesta Xavi staruszek i Fabregas.. 4 zawodników podobnego pokroju, liga długa zmiany są niezbędne. Za 3 lata Thiago odkupimy za 35ml.. Polityka..

0

Do tej listy można dopisać Valdesa który za rok również odejdzie za darmo :)

0

Wierze w to że będzie to drugi Ronaldinho :)

0

Jest już mistrzostwo a informacji brakuje

0

0

Jak dla mnie fajne, coś świerzego

0

Szkoda ze chce odejść

0

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy Barca gra chaotycznie i bez polotu. Potrzebna jest świeża krew zwłaszcza w obronie, brakuje też takiego yaya ture.

0

Zasługuje na grę w podstawowym składzie a to co sie dzieje, to co mu proponują jest śmieszne.. Lubię go bardzo jest świetnym napastnikiem, w Barcy nie wykorzystuje sie go w 100%. Lepiej niech odejdzie gdzieś gdzie znowu będzie gwiazda niż sie tu marnuje.

0

0

Zizu dodatkowo duży pogłos dała wszystkim znana "główka". Szanuje Francuza ale to co robi Iniesta i ile już zrobił dla klubu i reprezentacji stawia go w moich oczach na 1 miejscu

0

Zizu dodatkowo duży pogłos dała wszystkim znana "główka". Szanuje Francuza ale to co robi Iniesta i ile już zrobił dla klubu i reprezentacji stawia go w moich oczach na 1 miejscu

0

Nikolai ty chyba nie widziałeśnigdy żadnego meczu.. VV to jeden z najlepszych bramkaży naświecie. Przez te lata sie wyrobił i broni bardzo dobrze. Szkoda że odchodzi.

0

Casillas ostatnio chyba nie najlepiej sie czuje w RMF, za to w Barcy ma wielu dobrych kumpli. Jestem za :)

0

Liga niemiecka ładnie na tym zyska :)

0

Nie na temat, chciałem powiedzieć że o niebo lepiej wygląda teraz ta strona na mobilnych urządzeniach :)

0

Radek Barcelona -
Jak ktoś jest niezdecydowany do głosu nie oddaje, trzeba zawsze konkretnie się opowiedzieć a nie; a nie wiem, być może.. co to ma być ? KONKRETNIE Z JAJAMI

0

Skoro tak to Ibra nawet w przeciętnej drużynie sobie nie poradził. Żenujący jest ten człowiek.

0

Jedyny mądry człowiek mający powiązania z Realem.

0

Tito trochę przegina. Villa zasługuje na więcej minut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?