escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najtańsze. To raptem pare godzin. Bez różnicy:)
0
Dawać Boruca:).
1
Najgorsza z możliwych par. Od Patryka zaczęła się moja miłość do Barcy. Natomiast jak zobaczyłem, że głosowanie na najładniejsza bramkę to od razu właśnie na myśl przyszedł ten gol Ronniego.
Z bólem serca, ale Ronnie:)
1
Akceptuje. Dzis wlasnie wyrzucałem z pizzy:)
10
I sernik z rodzynkami!:)
2
O tym samym pomyślałem.:D
2
Kolejna świetna wiadomosc po informacji o Denisie:)
0
Jakoś tak mnie w oczy razi...:)
9
Czy on przepraszam pochwalił Liverpool? Przeczytam jeszcze raz ...:)
0
Zwycięzcy...*.
1
Myśle ze tak.
1
Wraz z przyjściem nowego trenera to klubu Bednarek zyskał zaufanie i sklad.
3
Nigdy wszystkim się nie dogodzi. Tak jest ze wszystkim. Ja nie lubię zimy, ale tak juz jest ze w zimie jest snieg. Cieszę się ze jest go z roku na rok coraz mniej. Ale snieg był jest i pewnie jeszcze bedzie :) i ja to rozumiem:)
0
Aaa spoko:) myslalem ze cos w stylu „Barca rozważa sprzedaż zawodnika”... a takie tam raporty. Co okno transferowe to mamy Ok 12-15 nowych zawodnikow:)
6
To są jakieś pogłoski czy taki komentarz generalnie z dupy? Typu ... hm... „jak Barca naprawdę ściągnie CR7 to dopiero będą zarty”?
2
Komicznie to wyglada :)
1
Cała Borussia:)
1
Ale ten wcześniejszy „gol” I tak by został nieuznany bo zanim przerzucił bramkarza to był spalony..
0
Warto wspomnieć ze do momentu gdy grali 11 na 11 valladolid prowadził, potem dwie czerwone i w dziewiątkę nie było w stanie ograć Real.
0
Jesli w ciągu dwóch dni nie podadzą terminu rozegrania tego meczu to zwrot pp kursie 1. Cos takiego chyba było, jest w regulaminie.
0
Przedstawicielow:)
1
Henry’emu zmienić barwy na nasze i bajka!:)
0
Jestem tu aby pomagać;)
1
Zastanawiam się co za „tęgie” umysły wybierają te „słowa”.
Przeciez to jakiś mało śmieszny zart.
1
Ja się obawiam zeby on nie był przez kogoś „sterowany”... Ney przez chciwego tatusia a Dembele przez ... No wlasnie ... „kolegów”?
0
Warto tez dodać ze w meczu Pelikanów kontuzji na początku spotkania nabawił się ich as Davis. W ogole szok ze dokończył mecz, ale myśle ze ona jednak była powodem „słabego” punktowo, jak na Davisa meczu.
1
Wow. Grubo:).
7
Pocisnął*.......
0
Dzięki:).
1
Spoko juz mi koledzy wyjaśnili, nie zrozumiałem:)
Ale tez mozesz mi wyjaśnić „:V”.