1

Dobrze, tylko ze Bakayoko zagrał bardzo dobry cały sezon w Monaco. Natomiast Denis wg mnie jest miernym graczem tak na Barcelonę jak również na Milan.

1

Dwa dni to moze trwa mycie:)

Ps. Popraw na niepokoją.

0

Myslisz ze taki ktoś jak Denis może zbawić pomoc Milanu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

DeGea
Walker,Chielini,VanDijk,Marcelo
KdBruyne,Pogba,Kante
Sane,Villa,Salah

0

Była ale może kasy nie starczyło albo woleli co innego. Nie wiem i ja gdzie wykupić w necie C+. Mam pakiety w UPC.

0

Oddali cześć niemieckiej, hiszpańskiej a w zamian ani angielskiej ani chociażby polskiej.

1

To zaczyna się robić jak drugi odcinek domu z papieru.

1

Ponad 3100 i to mnie zastanawia, bo przez wiele lat istniała dla mnie tylko blaugrana.pl. :)

0

To kolejna? Wydaje mi się ze kilka tygodni temu o tym pisali.

1

Piękny Giroud juz druga:)

2

Dzięki:)
No jak na wiek jego liczby robią wrażenie w dość, nie oszukujmy się, przeciętnej druzynie. Rozumiem ze Eintracht ma dobry sezon czy dwa, ale to wciaz średniak:)

0

Nie tylko my za nim tęsknimy:)

1

Absolutnie nie jaram się jeszcze tym gościem, ale wlasnie strzelil kolejnego gola. Czy ktoś może interesuje się bardziej Bundesligą i może przybliżyć mi osobę Jovica? Jaki to typ napastnika? Wielki tur w środku pola karnego czy raczej szybki zwinny sam sobie kreujący?

0

Nie zachowałeś proporcji:)
Gracze Barcelony cos znaczyli natomiast ci wymienieni niewiele:)

0

Nir wyobrażam sobie playoffów bez Houston i Hardema:)

0

„Prawdziwe” Spurs to za czasów „Twin Towers” - Duncan i Robinson:)

0

Chciałbym zeby jednak nie dali rady, ze wzgledu na sympatię do Henryego, natomiast obawiam się ze monaco juz nic nie osiągnie w pucharach europejskich w tym roku.

0

Plus co za tym idzie również Polsat, zrobili „grę” graliga zarejestruj się i mozesz grać u wygrywać. Czapki, bilety, piłki kody. Chodzi O to ze masz 6 herbów klubów i pokazują począwszy od 3 w kolejności i musisz powtórzyć. Potem 4,5 i milion. Natomiast wiem (moj znajomy) mówił ze nagrywał a potem powtarzał i dochodził do 100 powtórzeń. Wtedy tez przestałem w to grać wiedząc Ze nie mam szans na „czystą” wygraną. A bawic się w zapisywanie/nagrywanie mi się nie chce.

2

Myśle ze „sylwester” i „po kosztach” niestety się wykluczają.

Ceny sa wywindowane. Moznaby może jakis lot i kupno biletów powiedzmy wylot czwartek, powrót środa/czwartek. Wtedy robi się juz dłuższy wypad, ale nie płacisz za bilety „weekendowe”, które same w sobie sa droższe od tych w tygodniu, i nie płacisz za docelowo wypad na sylwestra dwu/trzydniowy.

0

Jambo.

0

Co puszczą:) najpierw obejrzałbym Barce potem PSG-Live. W sensie „ważności” dla mnie:)

0

Anglia może naprawdę znowu cos znaczyć. Może.... ale nie musi.

0

Podatki, smierć i Robben na lewą to trzy pewne rzeczy:)

1

Jestem z druzyna na dobre i na złe a nie wybiórczo. Ten transfer zaliczam do „złych” ale to wciaz transfer „nasz”. Ale znam takich kibiców jak ty. Spoko.

1

Oooo nasz Dmitro Czyghrynsky w AEKu:)

1

Ja zdecydowanie wchodzę w overy:) gole mnie interesują:)

2

Siedzi:) ile kurs?

0

Wybrałbym inne mecze :)

0

Lyon wygrał na wyjezdzie teraz gra u siebie. Nie wierze ze City przegra drugi mecz z Lyonem, natomiast to może pójść nie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?