escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przesadzaj. Jesli trener jak również „rada drużyny” będą go chcieli to nie widzę przeszkód. Ten gosc jest wzmocnieniem dla każdej drużyny i, jak się okazało, w każdym wieku:)
0
Bo sponsoruje go jakiś bukmacher czy cis.
1
Bardzo mi się podoba z jaką gracją porusza się na boisku. Naprawdę widziałbym go u nas.
10
Pisałem juz wczesniej. Jego potencjał jest niewykorzystany. Bardzo często urywa się lewa strona niczym Alba ale nie dostaje piłek. Myśle ze szkoda go sprzedawać. Jordi nie bedzie grał zawsze po 90 min.
0
Znowu Patrick i znowu powtórka komentarza... od niego wszystko się zaczęło:)
0
Haha niby tak, ale przecież nie powiedzieli czegoś niezgodnego z prawdą. Myśle, ze te strzały zaskoczyły również Laskowskiego:)
0
Najpierw zdecyduje o odejściu a potem będą ewentualne tytuły. Do końca kwietnia musi podjąć decyzje.
0
Nie wiem czy ktoś zrobił taka statystykę (w co wątpię) ale wczoraj widziałem najwiecej strzałów Messiego prawa noga w meczu.
Jakby na przekór statystykom:)
1
Mam nadzieje ze tym złapaniem za herb Umtiti zamknął polemikę o swoim odejściu.
Edit nawet jesli to samobój:)
1
Nieważne kto, ważne zeby ktoś zastawił im drogę do kolejnej wygranej w LM.
0
Zmarnowany talent. Teraz go obserwuje w Chinach:)
0
Masz racje. I PSG (młodość itd) i Juve (doświadczenie) mieli dać rade. Jednak w tej chwili swoją grą tylko mnie City przekonuje. My gramy naprawdę w kratkę. Często więcej szczęścia mamy po prostu, a często te mecze to męczarnia dla oczu.
0
Myśle ze City tez może:)
0
Z tego co się orientuje Legia dostając się do LM miała najłatwiejsza drogę do tego. Według wczesniej ustalonych zasad. Natomiast jesli dobrze kojarze to od przyszłego sezonu tam bedzie najtrudniej dostać się w historii - według zasad :)
Na chwile obecna wyglada to mizernie.
Mnie natomiast martwi co innego. Coraz mniej naszych zawodnikow. To jest przerażajace. Skoro i tak juz pewnie w pucharach (poza śmiesznymi eliminacjami w których i tak głównie oglądamy „eurowpierdole”) nie pogramy to może chociaż grajmy większa ilością naszych zawodnikow.
0
Słusznie.
0
Livesports.pl
0
17 wliczając mecz w pucharze Katalonii(?). Tak wychodzi. Ostatnia porażka z Espanyolem.
0
Ok:) to może Ci to przeszkadzać:)
0
Powyżej zart:) ale teraz tak na poważnie.. moge spytać ile masz lat ze przeszkadza Ci te „kilka siwych włosów”?
0
To jest kolejka przed liga mistrzow. Tak Barcelona jak i Bayern mogą wystawić rezerwy. A to sa ciężkie mecze.
0
Tylko ten w czarnej tubie:D
1
Tylko tata:)
2
No dobrze, ale Manu pompuje grube miliony od lat. Od lat kupują zawodnikow, sęk w tym ze głównie ofensywnych. A obrona jak była słaba tak jest słaba dalej. Anglia od zawsze miała więcej kasy, a póki co od lat w lidze mistrzow dostają wciry.
0
Zgodzę się z Tobą. O Fredzie nie pisałem bo jeszcze go nie ma, choc wiem, ze Pep go chciał. Sadzanie gwiazd? Hmmm to może wypalić przez gora sezon. Gwiazdy chcą grać. Tak mi się wydaje.
0
Co do Hazarda to podobno kiedyś powiedzieli z Kurtuła ze albo obaj zostaja albo obaj odchodza, a ostatnio ponoc Kurtuła powiedział ze zostaje wiec wychodziłoby ze Eden również.
0
Ciekawe... piszesz Gundo + De Bruyne, ale nie wierze ze posadzi Fernandinho czy Davida Silve. Jak dla mnie to tam nie ma miejsca juz choćby na szpilkę a co dopiero jeszcze jednego pomocnika. Bernardo, Sane, Sterling... Naprawdę Pep ma mega mocną pakę. City mogłoby grać w 8 pucharach, lidze i jeszcze czymś.
0
Oczywiście. Ja jestem zwykłym szarym człowiekiem a nie gwiazda futbolu. Jednak mnie mobilizuje pozytywna „agresja”, okrzyk, a nie ciepła klucha.
Ja mówię tylko o sobie:)
9
Wystarczy człowiek z charyzma a nie człowiek któremu odcina prąd.
11
To fajnie. Dla nnie kapitan powinien być charyzmatyczny, motywujący, taki ...”głośny”. Na meczach tego nie widzę ani u Leo ani u Andresa, dla nnie kapitanem powinien być gosc pokroju Pique. Nie ze pójdzie do sędziego i bedzie z nim rozmawiał, ale ktoś kto krzyknie na swoich. Taki Boruc czy Vukovic.
3
Hmmm dziwne ? Powinno znac nasz jezyk:D