5

Brawo Polacy!!! Zlanie takich rywali to dobry wynik. Myślę ze państwa „sąsiadujące” w Nową Zelandią mogą drżeć na samą myśl pojedynku z nami. Samoa, Tonga, Fidżi czy Nowa Kaledonia już wiedzą że my nie jesteśmy z pierwszej łapanki.

3

@Wiktorek2002 strach przed rywalem. Potęga z Nowej Zelandii.

1

Teraz 8 zmian na na druga połowę i golimy frajerów!!! Jesteśmy mistrzami Polski i okolic!

A na poważnie. Przypominam że my prawdopodobnie nigdy nie zagraliśmy i raczej nigdy już nie zagramy takim składem:)

1

@Rifek prędzej nie rozumiał.

0

@Stinger_ mogliby ale ich tam nie ma. A w ich miejsce są powołane jakieś pazie które są słabsze od rówieśników z Meksyku czy Maroka.

3

@RozowaPantera z blika nie korzystam prawie wcale, z paczkomaty rzadko, w Żabce bywam ze 2 razy w miesiace. Zdecydowanie ruskie out.

1

@FcPortoFan1999 może, zobaczymy.

3

O tym jak słabo wygląda hiszpańska młodzież pisałem przy okazji bardzo kiepskiego turnieju MŚ do lat 20.
Teraz mamy kolejny przykład, trwają kwalifikacje do ME U17, w których to Hiszpania w 60 minucie tylko remisuje 0:0 z potęgą z Andory.
Co ciekawe, w składzie Hiszpanów gra... Michał Żuk.

Swoją drogą @Redakcja czemu nie ma żadnych informacji o MŚ U20? Za mało naszych? Czy jaki jest problem? Poza oczywiście gównianą formą Hiszpanów.

2

@blakkudium kilka tytułów jako trener na koncie ma, a kim jest w trenerce Gattuso... pfff.

8

Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry):

- Łukasz Skorupski 180 minut. W LE 1:1 z Freiburgiem, a w lidze 4:0 z Pisą.

- Jakub Kiwior w LE ławka, a Porto wygrywa 2:1 z Crveną, a w lidze 90 minut i 0:0 z Benficą.
- Jan Bednarek 45 minut w LE z Crveną, a w lidze 90 minut.
- Przemysław Wiśniewski 90 minut, a jego Spezia przegrywa 1:2 z Palermo.
- Matty Cash 86 minut w LE i wygrana 2:0 z Feyenoordem, a w lidze 84 minut i wygrana 2:1 z Burnley.

- Sebastian Szymański niespełna pół godziny w LE i wygrana Fenerbahce 2:1 z Niceą, a w lidze 45 minut i 0:0 z Samsunsporem.
- Bartosz Slisz 90 minut i porażka 0:1 jego Atlanty z FC LA.
- Piotr Zieliński 66 minut w LM, Inter wygrywa 3:0 ze Slavią Praga, a w lidze ławka. Tutaj Inter leje 4:1 Cremonese.

- Nicola Zalewski uraz. Atalanta w tym czasie wygrywa 2:1 z Brugge w LM i remisuje 1:1 z Como w lidze.
- Robert Lewandowski 20 minut w LM i porażka z PSG 1:2 oraz 90 minut i dramat w lidze - Barcelona przegrywa 1:4 z Sevillą, a Lewy marnuje karnego.
- Jakub Kamiński 90 minut, a jego Koln wygrywa 1:0 z Hoffenheim.

Ponadto zagrali:
- Bartosz Kapustka 72 minuty w lidze, porażka Legii z Górnikiem 1:3.
- Paweł Wszołek jak wyżej.
- Kamil Grosicki 90 minut i bramka, Pogoń Wygrywa 2:1 z Piastem.
- Jan Ziółkowski 10 minut z ławki. Roma wygrywa 2:1 z Fiorą.
- Przemysław Frankowski 90 minut. Rennes remisuje 2:2 z Le Havre.

W kadrze nie byli, ale warto odnotować (ci akurat powołani na trwające zgrupowanie):
- Kacper Kozłowski 90 minut i bramka, jego Gazientep wygrywa 2:0 z Karagumrukiem.
- Michał Skóraś 90 minut i asysta, a Gent wygrywa 2:1 z Cherleroi.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex

14

Im więcej ludzi o tym mówi tym lepiej. „Obecnym” nie wypada, ale tym „byłym” piłkarzom już tak. I ja wiem że on jest zaangażowanym facetem w piłkę, niemniej wie że jego głos dotrze daleko. On, Simeone nie pierdzielą się w tańcu i bardzo dobrze.

2

@JordiAlbion niezbyt często oglądam takie rzeczy. Nawet bym powiedział że bliżej „nigdy” aniżeli nawet „pół na pół”, jednak mam jakąś słabość do Urbana i sobie włączyłem.
Obejrzałem połowę póki co i naprawdę mega. No Jasiu kozak bez kitu:)

1

@Eklerek nie takie mordy tam wleciały:)

2

@Eklerek kupisz bilecik za jedyna kilkaset dolarków, piwko i wąs czy co Ty tam chcesz i kilka tysiączków nie ma. Luźna dupa:)

2

@Adran360 pierwszy raz widzę te słowo „priorytetyzowali”, dziwnie wygląda:)

5

Kiedyś, dawno dawno temu, była taka świetna platforma. Odpalasz sobie Viaplay, włączasz NHL i oglądasz… a teraz jakieś DAZN srazn. Ech.

0

@PatrykBarca mi też to śmierdzi.

4

@PatrykBarca dlatego legendą jest Milanu nie Chelsea:)

2

@Ku84fcb obie w lidze niemieckiej ostatnio jak nasze w hiszpańskiej.
Może nie lejemy ich ciągle, bo nie gramy za często, jednak prawda jest taka że tu trzeba odwrócić pytanie, a wtedy odpowiedź będzie - jeśli my kogoś nie ogrywamy wysoko to znaczy że dziewczyny miały słabszy dzień:)

2

MŚ U20.

Hiszpania wygrywa 1:0 z Ukrainą. Mamy 70 minutę, a na boisku chwilę temu wszedł syn legendy Milanu - Andrija.
Kristian Shevchenko jest graczem angielskiego Watfordu.

2

@fart padło pytanie, padła odpowiedź:)

2

@fart oglądam prawie każdy mecz naszych. Odkąd pamiętam jaram się kadrą i nieważne czy gra źle czy bardzo źle, ja i tak siadam przed tv z wypiekami na moich obłych policzkach i oglądam jak nasze orły nisko latają:)
I mimo że się naśmiewam, to naprawdę oglądam. W międzyczasie patrzę na Belgów, Francuzów, Hiszpanow, Niemców czy Anglików.

Tak! Lubię kadry:)

1

Kobieca LM.

Liczba Polek w meczu musi się zgadzać.
Ewka zostaje zmieniona, ale za to w (nie)potężnym Bayernie debiutuje Natalia Padilla.

Tymczasem nasze na 6:1

0

@Krzysztof1987 staram się Krzychu. Dziękuję.

6

Pajor z dubletem.

0

@damianex10 no zobaczymy, w kadrze od dawna potężny Haaland, Odegaard w formie, strzelający Sorloth.

1

MŚ U20.

Hiszpania, która rzutem na taśmę „wywalczyła” awans do fasolek fazy, właśnie w 1/8 turnieju pojedynkuje się z Ukrainą. Przypomnę że w 2019 to właśnie Ukraińcy wywalczyli tytuł.

Mam też ciekawostkę - w składzie dzisiejszych rywali Hiszpanów nie ma żadnego zawodnika, który wywalczył mistrzowski tytuł 6 lat temu.

1

@fart zapomniałem o ESPN. Dziękuje:)

0

@sergio5 chcesz mi powiedzieć że 16 zawodników zarabia więcej od Bednarka?

1

@damianex10 tak są wygłodniali że przez tyle lat eliminacji nie przeszli.
@The Game 10 Francja i Anglia mają mega drużyny. Hiszpania również. Zobaczymy co pokaże Argentyna no i może Niemcy w końcu się ogarną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?