6

Potężny Depay.
Miesiąc nie gra w piłkę, przyjeżdża na kadrę. W pierwszym meczu z ławki i gol w drugim sam bije Białoruś. Dwie asysty i gol.

4

@Walker klasyka

2

@Danny Gaucho wiem, ale Norweg napierdziela tyle goli, że to może się okazać chwila dla niego.

2

@mekston czego nie potrafił ogarnąć Giroud.

2

@mekston LA FC od KMŚ zagrało 10 spotkań w lidze zanim przyszedł Koreańczyk. Wygrali raptem 4, ale jak Son zaczął grać to mają 5 zwycięstw z rzędu plus 6 niedawno - ale bez Sona bo ten na kadrze. Także wygląda na to, że Koreańczyk jednak popchnął drużynę na pięterko wyżej.

0

@RoberDzik a ile mu tam bramek zostało do pobicia rekordu? 15?

4

Tomasz Muller zdobył bramkę w 97 minucie na 2:1 i jego Vancouver Whitecaps wygrali kolejny mecz i są liderem konferencji zachodniej.
Na chwilę obecną są drugą drużyną ligi - po Philadelphii Union.

Niemiec rozegrał 7 spotkań w kanadyjskiej drużynie (która gra w MLS) - 6 spotkań w lidze i jedno w mistrzostwach Kanady. Tylko w jednym meczu nie punktował, ale generalnie wygląda to tak:
7 spotkań, 7 goli i 4 asysty.

Ameryka/Kanada? Kraje dla starych ludzi:)

Dodam jeszcze, że Son, który też jest w tej lidze od niedawna, zagrał 9 meczów, strzelił 8 goli i zaliczył 3 asysty.

1

@MadafakinGuy bez kitu, a jak patrzę na te jego nóżki jak patyczki… że to się nie łamie.

1

@Ricardinio14 trzeba było tydzień temu. Byłoby tylko 4/10 i miałbyś szanse.

1

@Lionel_Messi10 nie oznaczaj:) mam w aplikacji, wszystko będę widział. Dzięki.

2

@Lionel_Messi10 nie no Byku, ja odpuszczam:)

0

@Criss18Barca wiem, ale misiu do mnie nie jakby co.

2

@Encore wciąż jest, w brazylijskim Cruzeiro. Chociaż Leo Jardim nie bardzo daje mu pograć:D

4

Neiser Villareal ładuje hattricka Hiszpanom w ćwierćfinale MŚ U20.
Kolumbia wygrywa 3:2.
Trzeba przyznać że dobry tydzień Kolumbijczyka. W 1/8 dublet a teraz 3 gole. To chyba będzie ostatni sezon w jego rodzimej lidze w klubie Millonarios.

I teraz suchar. Pewnie po tym turnieju zostanie prawdziwym millionariosem… he he
Że kasa, rozumiecie? He he.

Hiszpania odpada, Kolumbijczycy czekają na swojego rywala, a będzie nim ktoś z pary Meksyk - Argentyna. Przypominam, że ten mecz o 1:00, do obejrzenia na apce TVP sport.

1

@Criss18Barca rekordzistą*

3

MŚ U20.

Za chwile pierwszy z ćwierćfinałów, w którym to Hiszpanie zmierzą się z Kolumbią.

Następnie Meksyk zagra z Argentyną, USA z Marokiem, a Norwegia z Francją.

Mecz Meksyku z Argentyną w tvpsport (apka) o 1:00 naszego czasu.

3

@fart ale żem wziął córę w obroty. Gumisie, Hakuna Matata.
Muszę chyba zrobić jakiś playlistę z takimi „kawałkami”. Dodać flinstonow, jetsonow, looney tunes, tolka cacka. Ale to będzie chodziło:)

3

@misterio dawno dawno temu, jakieś 30 lat temu, na działce miałem takiego gościa co go Colombo nazywali. Pił denaturat:)

3

@misterio co to znaczy jagodzianka na kościach?

0

@Dankho94isback dokladnie to mialem na mysli:)

1

Piłkarze Izraela jako jedni z niewielu swoich rodaków mają jaja. Wiedzą że są zbrodniarzami to chociaż sami sobie gole strzelają.

3

@FcPortoFan1999 nie widzę, to żart. Potężna kadra, ofensywna piłka, Postecoglu by tam pasował.
@Stinger_ też tak myślę, czas na zmiany.

1

@Stinger_ ale świeżość jest w postaci nowych i młodych zawodników, tylko zarządzający zatrzymał się lata temu.
@FcPortoFan1999 to niech Zidane bierze jakiś klub a do Francji może Xavi?!

2

@Stinger_ nie mam opcji cofnięcia w tv bo to piękne ujęcie by było.

1

@FcPortoFan1999 dokładnie!

3

Od turnieju w 98 trzymam kciuki za Francuzów. Potężna kadra, z mistrzostw na mistrzostwa. Jak mam wybór to włączam ich. Ale bez kitu oczy mi już krwawią. Mecz w mecz to samo. Poza małymi wyjątkami.
Ale tak dzisiaj przyszło mi do głowy że to taka, oczywiście zachowując proporcje, dużo lepsza, ale taka reprezentacja Polski.
My na papierze w swoim czasie:
- mistrz Niemiec/Hiszpanii - Lewy
- wicemistrz Turcji - Szymański
- zawodnik Juve (jeszcze wtedy) Wojtek
- Zielu wicemistrz Włoch
- gracz Aston Villi
- świetnie sobie radzący Moder
I tam kilku mniejszych. Przychodzi zgrupowanie, mecze i dramat

Francja?
Potężny zawodnik potężnego Bayernu - Olise - około 40 G/A
Zresztą nie ma co szczegółów pisać:
Dembele, Griez, Thuram, Mbappe, wspomniany Olise.
Zawsze natłok świetnych, bramkostrzelnych ofensywnych graczy a przychodzi co do czego 1:0, 2:0. Straszna do oglądania jest ostatnia Francja.

7

Thauvin po 6 latach wraca do kadry.
Wchodzi za Mbappe (poczuł ból) i po minucie z golem.

0

nie mamy Niemców w grupie, tylko Włochów. Mój błąd. Włosi na chwilę obecną również komplet.

3

Polska U21 na 2:0. Na ten moment komplet 9 punktów. Bez straconej bramki i 9 strzelonych.
Maszyna Brzęczka.

Warto dodać że w naszej grupie w 30 minucie Niemcy przegrywają 0:2 z Grecją.

0

@Eklerek wężu na pełnej w ścianę? I zmieni postrzeganie troszkę?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?