1

A Dembele w takim razie to wyjątkowa okazja za doświadczonego gracza?

1

Jesli to prawda to błazny dały ciała.
Cena za Dembele była absurdalna i wolałbym nawet dołożyć te 20 więcej i mieć Mbappe.
A do tego śmiem twierdzić ze Monaco predzej by oddało nam za mniej nim PSG za te 180 czy ile.

1

Sprzedałbym z opcja pierwokupu:)

0

Czas pokaze:)

0

Mnie osobiście w ogóle nie przekonuje.

0

Haha jasne:) moj błąd, sorry. Babol ze hej:)

Co do Villi to z przymróżeniem oka, wiec spokojnie:)
Chociaż z drugiej strony, ostatnio przyszło sześciu 22latków i raptem jeden gra na poziomie - Umtiti:)

18

Dawać Ville spowrotem:)

15

Kluivert, Davids, Simao...:)

Pamiętacie te reklamy Nike'a w klatce? Albo jak musieli zabrać piłkę Robotom?

Davids wymiatał:)
Tak sobie włączyłem po tym news'ie te reklamy i powiem Wam, ze tamto pokolenie chyba na zawsze zostanie w głowach. Nie Messi, Ronaldo, Neymar ale tamci piłkarze.
Jasne, ze Ci tez.

Ale jednak ci "starzy" wymiatali! :)

0

Juz grał przeciez u nas:)

0

Myśle ze nie na wyjeździe. Francja ma jedna 3-4 najlepszych kadrowo drużyn w tej chwili. Do tego jest to paka na lata. W Holandii brakuje snajperów. Jansen po super sezonie i wielu golach w Az Alkmar nie błyszczy w Totkach, bo właściwie za duzo nie gra. Van Persie, Huntelary? Chyba czas ich minął. Depay? Chyba za słaby...
No nie wiem, sądzę że wątpię:)

0

Juz jeden Maxi Lopez u nas grał. Może ten więcej zwojuje:)

1

Bardzo. Uwielbiam goscia, śledzę wszystkie jego przygody. Niemieckie, angielskie, holenderskie czy włoskie, a teraz może znowu hiszpanskie:)
Nawet wybierałem Stoke w fifie zeby nim pograć:)

0

Halilovic? Wciaz w niego wierzysz? Zeszły sezon nie wlał we mnie nadziei.

0

Do tego Jovetic. Ciekaw jestem jak bedzie wyglądało Monaco.
Pozmieniało się a nie widać w ogole różnicy. Oczywiście zweryfikuje to liga mistrzow ale póki co Falcao wciaz w gazie:)

0

9 ludzi w kolumnie napastnicy, nawet biorąc pod uwagę fakt ze również skrzydłowi to od pyty:)

1

Haha rozwaliłes system:)

1

Jest doczekałem się!!:)
Brawo za decyzje, MLS to nie La Liga czy Premiership ale ładuje gola za golem:)

0

Musi się zacząć spłacać:) a Henrik? Ma komu podawać z reszta Mata tez:) bezie się działo, tylko słabiutka obrona. No poza DeGeą:)

0

Zgodził się na role rezerwowego... co mnie dziwi. Co na to jego ego? Tez się zgodziło?:)

Przy Lukaku odpali i Pogba. Manu bedzie groźne, grupę w LM maja latwiutką...

1

On bedzie zapie***ał więcej w meczu niż cała druga linia razem wzięta.

0

Otóż to, ja tam też go staram się bronić. Naciskał na transfer, obniżył swoje zarobki, chciał przejść mimo odejścia Neymara wiec wykluczamy transfer kolegi. No i najważniejsze i bede powtarzał to wciaz, gosc gra w genialnej w ostatnich chyba 2 latach (Ok 20 spotkań, przegrali raz grając o punkty) reprezentacji Brazylii w pierwszym składzie.
Ja to kupuje:)

0

A Neymar ze w Barcie. Dostal byle pare euro i by zmienił zdanie.

0

I jeszcze Konoplyanke:)

1

Dziękuje.
To kiepsko...:/

1

Powiedz mi jedno, czy to kolejny typ do środka pola który ma zakazane strzelanie z dystansu?

0

Do oglądających wczorajszy mecz Everton-City. Zwróciliście uwagę jak Pep szybko przybil piątkę jakby nie było ze swoim wieloletnim kumplem Koemanem i gdzieś pobiegł. Potem szedł objęty z Rooneyem. Myślicie ze szedł mu gratulować gola nr 200 w karierze?

I taka myśl, City ma Yaye(tak wiem ze nie było im po drodze ale jednak razem byli w Barcie a teraz w City) ale Pep tez chciał Alvesa, kiedyś było ze pytał o Inieste i Busiego, a teraz plotka o Messim... na ch*j to było odchodzić z Barcy skoro polowe składu chciał ściągać do City?:)

1

Posłuchaj. To era się skończy juz niedługo. Zacznij się przygotowywać psychicznie na kilka sezonów posuchy. Zanim Messi przejął pałeczkę po Ronnim tez chwile minęło. Jak odejdzie ta generacja to nawet z nowymi transferami wątpię zeby to zatrybilo od razu. Iniesta juz jest cieniem samego siebie. Busi młodszy ale niestety wraz z doświadczeniem coraz bardziej drewniany. Messi młodszy nie bedzie, a Suarez więcej się drze i kłoci zamiast grać.

1

Na miniaturce to myslalem ze to Sylwek Stallone:)

0

Mówisz o Deulofeu? Myslisz ze się rozwinie na miarę tego klubu? Póki co z ogórkami typu Betis czy Chapoecense czy jak tak błyszczał. Gorzej z Realem.
Natomiast Semedo? No zobaczymy...

1

Otóż to. Bayern kupić dwóch zawodnikow od "Wieśniaków" jeszcze przed okienkiem. Przyszedł pierwszy mecz sezonu a tu jeden asysta a drugi gol. Można! Ku.. można!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?