5

A ja bym chciał zeby im zrobili szpaler z uśmiechem na twarzy bijąc brawo, a potem po prostu ograli ich w dwumeczu, tak... z uśmiechem na twarzy:)

0

On ma swój język!:)

0

Co za różnica czy pocisk czy nie pocisk. Tobie korekta nigdy nie zmienila niczego?

Nie chodzi o obronę tylko o troche ogłady. Zobacz sam co napisałeś. I co teraz beka z Ciebie?

Edycja:
I nie, nie chodzi mi o ten żenujący zart powyżej a o wcześniejszego babola "nawet by nie wiedziała ze piersi i pierwsi to innym słowa"

1

Po co siejesz takie pierdoly? Napisała dziewczyna 2 minuty później ze autokorekta jej "pierwsi" zmieniła na "piersi".
Ludzie troche ogłady...

2

My się martwimy o lewe skrzydło po Neymarze, może czas zacząć myśleć o prawym, bo Messi chyba ze środka nie wyjdzie...

0

Bardzo dobry zawodnik. Pytanie na ile dźwignąłby ciężar gry w naszym klubie.

3

Spierdalaj pajacu!

0

Kevin Seraphin? To duże wzmocnienie, wyglądał bardzo solidnie wchodząc z ławki i zmieniając naszego polish hammera:)

0

A teraz niby jest to takie pewne?

0

wg mnie duzo do powiedzenia ma Messi. Zarząd nawet boi się pierdnąć a co dopiero powiedziec im coś takiego. Myśle ze Messi świętoszkiem nie jest i on może domagać się tytułów a co za tym idzie również gwiazd.

3

"Mam ambicje" ... No przestałem czytać dalej. Rozpier..lił moj system:)

0

Dopóki bedzie zdrowy to akurat fakt znajdowania się w planach trenera jest dla mnie całkowicie zrozumiały:)

0

Płeć nie. Chodzi mi ze to gnój który ma pustostan w głowie.

8

Dziewczyna? Rozkapryszony dzieciak:)

0

Hehe

0

No i co? Pamietam jak Laporta śledził Ronaldinho:D

0

Haha, spoko:)

0

Mundo dzis pisze o 100 za Coutinho, a sport ze Griezman jest faworytem:)

0

Ja byłem. Wszystko właściwie w porządku. Nie mieliśmy żadnych problemów. Jednak polecam wyprawy na własna rękę:)

0

Oj zdecydowanie.

0

nie gadaj:) jak przy 60 mln w budżecie na Verattiego 100 to mało, to przy 200 krzyknęli by sobie ze 400:)

0

Wypadałoby gdyby odszedł "po ludzku". Powiedział kilka wyświechtanych pierdół o "super projekcie", "młodej druzynie" itd.
A przy tym co robi to powinni spakować, kopnąć w dupę i kazać spier....

0

Tez zwróciłem uwagę na kwoty... musza chyba nadrobić w serwisie zaległości:)

0

Albo wczesniej. Nie zdziwię się jak bedzie zapis w umówię ze tylko z realem mogą negocjować:)

0

Łoooo grubo:)
Przypomnieli mi się Rochembaki, Christanvale i Sabrosy:) miałem do nich słabość:)

Wymarzona 11:
Buffon
Ramos Puyol Rio/Nesta Abidal
Davids Seedorf Messi
Etoo Kluivert Henry

Dzisiaj?
Kurtuazyjny
Alves Pique Ramos Marcelo
Busi Kovacic De bruyne
Messi Suarez Quaresma

Ach te fify i menagery:)

2

Myśle ze ciekawostka może tez być fakt ze Neymar po meczu z Realem spędził u nich w szatni kilkanaście minut:) ponoc żegnał się z piłkarzami:)

0

W lidze francuskiej raptem może 2 drużyny więcej niż w hiszpańskiej mogą zagrozić. Wiec czy tu czy tu ilość "poważnych" przeciwników jest podobna. Real, Sevilla, Atletico, może Valencia, Vilareal, Sociedad. We Francji Monaco, Lyon i mocno wzmocnione Olimpique Maryslia. No i może Nicea, Bourdeax.

4

Po tym wszystkim to Barcelona coraz mniej kocha Neymara...:)

31

Zeby tylko był zdrowy to śmiało mógłby grać z Pique. Tak wiem, jest Umtiti, ale Verma naprawdę gdy jest zdrowy to potrafi grać w pilke.

0

Przekozacka przeróbka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?