0

oj nie pamietam, ale kilka ładnych lat z rzędu:) poczynając od początku lat 2000:)

0

Wkur...za mnie ta cała rodzinka seniorów i juniorów. Nie podoba się to wypier... bo on chce z kolegami grać. Pieprzony dzieciaku do piaskownicy! Nic się gnojek nie zmienił przez te kilka ostatnich lat.

2

To były czasy jak się go wystawiało w pierwszym składzie w FMie:)

0

Haha, spoko.

0

Powiedzcie mi jak wczoraj wyglądała jego gra? Grał prawie w podstawowym składzie. Na szpicy czy skrzydle? Jest nadzieja?:)

0

Tłuki proszę czytać cały artykuł:)

1

Jaki kompleks? Jakie cymbały? O czym Ty gadasz? Wolisz zeby X,Y,Z grali w ekstraklasie czy "w Europie". Zajebiscie, cieszmy się tym co mamy. Nie Kapustka który ginie, chłopakami którzy wracają z podkulonym ogonem, ale wlasnie Lewym, Szczesnym, Krychowiakiem (rok temu), Linettym który się rozwinął we Włoszech.

Ja bym chciał w otwartym kanale oglądać w Lidze Mistrzow Barcelonę, ale nie oszukujmy się. O ile bedzie więcej Polaków w Europie i rozgrywkach europejskich to będziemy ciagle patrzeć na bayern, borussie czy zaraz na sampdorie. I wiesz co? Bede się cieszył ze nasi tam są!:)

0

Jasne przez "J" sorry:) ja widziałem go w kadrze. Jest naprawdę świetnym bramkarzem. Obawiam się ze niedługo bedzie taka sytuacja jak z MATS'em, ze bedzie chciał być pierwszym. Albo po prostu odejdzie...

1

Uuuuu mocne. Nigdy nie będą bezstronni. Gdybys obejrzał przez kilka/kilkanaście ostatnich lat transmisje to bys się przyzwyczaił a nie pisał takie "śmiechy" o Polakach.

0

Ja wciaz uważam ze Cilisen jest mocno niedoceniony. Ale przy młodym wieku Ter Stegena i przy równie młodym wieku Caspera to raczej trzeci bramkarz długo nie pogra.

1

Dajmy chłopcu spokoj:)

1

Kim się maja jarac jak nie polskim bramkarzem w Juventusie smyku?

0

Ale Piotrek rozumiem ze super to wyglada, ale nie oszukujmy się, ze sklad Juventusu przy naszym to zart:)

1

Po pierwsze nie jestem obiektywny bo nie oglądam.

Po drugie to ludzie, bez sraczki. W porównaniu składów to ich zjadamy.

Po trzecie wciaz bede powtarzał " chcesz hajs, to nieważne kim bys był, to spier...". Nawet jesli Neymar strzela juz 2 gole Juventusowi.

Po czwarte to z tego co piszecie to jest pressing. Lubię to-klik!:)

1

Jesli faktycznie jest paskudny i chciwy to ja na pewno.

0

Mascherano jaki niu imicz:) dawno go nie widziałem:)

0

Veratti wybrał Mino Raiole na swojego agenta:) chyba można się pożegnać z Marco:)

3

Kiedyś napisałem komentarz ze irytują mnie tatusiowe piłkarzy, od samego początku mnie wkur..wiali. A teraz wszystko wyszło. Messi kocha Barcelonę jak dostaje 50mln za podpis i co roku podwyżkę, a o tym Brazylijczyku nawet nie wspomnę. Wielcy przyjaciele z boiska MSN. słabo ze go nie namówili na zostanie.

Jesli jednak okaże się to wszystko nieprawdą, to myśle ze Neymar pogra tu jeszcze MAX dwa lata. Później zrobi się za mało wyzwań (kasy).

A o tych tatusiach zdania nie zmienię:/

0

Słuchaj może inaczej. Sprostuje:) nie sadze zeby, mimo wszystko, Veratti chciał zamienić PSG na Inter, po drugie nie chodziło mi ze go puszcza. Ale będą chcieli pokazać ze mimo "słabej" oferty od Interu, zasiądą z nimi do rozmów. Od tak:)

0

Napisałem ze możliwe ze usiądą do rozmów, zeby pokazał jacy są "wielcy" w porównaniu z Barceloną.

0

A jakie PSG ma perspektywy? Od kilku lat te same. Araby ładują kasę i co z tego? Nawet na swoim podwórku nie sa mistrzami, może mu sie znudzić:)

0

Podobno Inter daje 50 mln Euro i Joao Mario za Verattiego...
No niefajnie... czuje ze PSG chcąc zagrac na nosie Barcelonie podejdzie do rozmów... myśle jednak ze sam Veratti nie wyrazi zgody.

0

Czyli w żadnym klubie żaden trener się nie poznał na jego talencie?

0

Zawiedli eksperci którzy wróżyli mu bycie gwiazda:)
Oszukali nas-kibiców!:)

0

Porównam, dzięki.



Szkoda ze całorocznego zakazali... chyba nic mu nie dorówna:)

0

Czemu? Fortuna ma lepsza ofertę?

0

Stacjonarnie czy online?

5

Co on może gadać? Ze jest najlepszy, ma jeszcze czas, sędzia niepotrzebnie przerwał.

Nie wiem czemu, ale za tą jego mordę wyszczekaną cieszę się na każda porazke jego:)

0

Bawi się / gra ktoś w bukmacherce?
Jesli tak, to na czym?

3

Powiedzmy sobie szczerze. Gdyby miał przyjść Veratti to wlasnie na pozycje Chorwata. Myśle ze Rakieta nigdy nie rozwinął swoich skrzydeł tak jak w sevilli, tak wiem tu inni sa od rozwijania skrzydeł, ten ruch byłby dobry dla obu stron.

Wcale bym się nie zdziwił gdyby za rok trafił na Barcelonę w lidze mistrzow:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?