0

Dopóki bedzie zdrowy to akurat fakt znajdowania się w planach trenera jest dla mnie całkowicie zrozumiały:)

0

Płeć nie. Chodzi mi ze to gnój który ma pustostan w głowie.

8

Dziewczyna? Rozkapryszony dzieciak:)

0

Hehe

0

No i co? Pamietam jak Laporta śledził Ronaldinho:D

0

Haha, spoko:)

0

Mundo dzis pisze o 100 za Coutinho, a sport ze Griezman jest faworytem:)

0

Ja byłem. Wszystko właściwie w porządku. Nie mieliśmy żadnych problemów. Jednak polecam wyprawy na własna rękę:)

0

Oj zdecydowanie.

0

nie gadaj:) jak przy 60 mln w budżecie na Verattiego 100 to mało, to przy 200 krzyknęli by sobie ze 400:)

0

Wypadałoby gdyby odszedł "po ludzku". Powiedział kilka wyświechtanych pierdół o "super projekcie", "młodej druzynie" itd.
A przy tym co robi to powinni spakować, kopnąć w dupę i kazać spier....

0

Tez zwróciłem uwagę na kwoty... musza chyba nadrobić w serwisie zaległości:)

0

Albo wczesniej. Nie zdziwię się jak bedzie zapis w umówię ze tylko z realem mogą negocjować:)

0

Łoooo grubo:)
Przypomnieli mi się Rochembaki, Christanvale i Sabrosy:) miałem do nich słabość:)

Wymarzona 11:
Buffon
Ramos Puyol Rio/Nesta Abidal
Davids Seedorf Messi
Etoo Kluivert Henry

Dzisiaj?
Kurtuazyjny
Alves Pique Ramos Marcelo
Busi Kovacic De bruyne
Messi Suarez Quaresma

Ach te fify i menagery:)

2

Myśle ze ciekawostka może tez być fakt ze Neymar po meczu z Realem spędził u nich w szatni kilkanaście minut:) ponoc żegnał się z piłkarzami:)

0

W lidze francuskiej raptem może 2 drużyny więcej niż w hiszpańskiej mogą zagrozić. Wiec czy tu czy tu ilość "poważnych" przeciwników jest podobna. Real, Sevilla, Atletico, może Valencia, Vilareal, Sociedad. We Francji Monaco, Lyon i mocno wzmocnione Olimpique Maryslia. No i może Nicea, Bourdeax.

4

Po tym wszystkim to Barcelona coraz mniej kocha Neymara...:)

31

Zeby tylko był zdrowy to śmiało mógłby grać z Pique. Tak wiem, jest Umtiti, ale Verma naprawdę gdy jest zdrowy to potrafi grać w pilke.

0

Przekozacka przeróbka :)

0

Oby to był dobry prognostyk.

0

Tak wiem:) edytowałem swoją wypowiedz:)

0

Ostatni sezon w Chelsea to chyba jeden z niewielu sezonów w których zagrał tyle meczów? Wydaje mi się ze on "lubi" złapać kontuzje. Oczywiście moge się mylić, ale jakoś w głowie mam przypisana łatkę do niego piłkarza z kontuzja. Genialnego, jednak z kontuzja...:)


Edycja:
Moj błąd. Sprawdziłem. Wszystkie sezony powyżej 30 meczów w samej Premier L. Tyle ze sezon 15/16 mizerny jesli chodzi o liczby.

Tak wiec sorry:)

0

Czyli wyświechtany slogan:) świetny projekt, ambitni piłkarze bla bla bla...:)

0

Przeciez oni wszyscy tak mówią:) ten gosc ma orzeszek zamiast mózgu. Mentalnie dzieciak, zero zmian na lepsze. Powtarzam to od miesięcy...
Ale jaki ojciec taki syn.

0

Alves wczoraj kolejny tytuł:)
Skurczybyk jak chce to potrafi:)

0

Powie to co wszyscy:) od zawsze chciałem grać w PSG, Ronaldinho powiedział mi ze to bardzo dobry klub. Z trenerem od lat się przyjaźnimy i chciałem grać dla niego.

Czytaj "moj stary chce kupę siana a ja mam problem z myśleniem i zrobię to co mi tatuś karze".

0

Cóż można powiedziec. Gdyby Neymar miał lewą nogę to byłoby rewelacyjnie. Nie mówię o ostatniej akcji, ale juz wczesniej mail sytuacje na "lewusa".

Co do realu? Szkoda ze kovacic nie trafił do nas. Czy w defensywie czy w ofensywie jest naprawdę stabilny/mocny/groźny, proszę sobie wybrać.

1

Jakby Puyol wciaz był w druzynie to by złapał go za mordę i kazał się oficjalnie decydować. Az dziwie się ze jeszcze Pique nie zrobił czegoś takiego.

2

Stary skąpy, młody głupi. Idealnie dopasowani.

0

Biedak... przeniósł swoją pazerność na syna, bydlę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?