escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwnie było oglądać Juana Carlosa Unzue na ławce Celty...
0
Komentatorzy to rzecz gustu. Może póki co wole C+ może ze względu na "przywiązanie" przez lata. Ale młodzież depcze im po piętach.
Bardziej chodzi mi jaki maja skurczybyki rozmach ze studiami.
7
Kilka spostrzeżeń "na gorąco":
1) Powiem Wam, że Eleven robią robotę. Studia, dziennikarze, "studia w plenerze" pod stadionami, naprawdę niedługo bedzie można stawiać ich na równi z Canalem+. Co prawda C+ maja przewagę "głosów"(doświadczenia dziennikarzy) ale chyba Eleven mają większy rozmach.
2) Manu wyglądają baaardzo solidnie. Niezle się prezentują. Myśle ze Lukaku zrobi lepsza robotę niż Zlatan. Po pierwsze strzeli więcej goli, po drugie przy nim odblokuje się jego ziomek Pogba. Kiedyś musi zacząć się spłacać.
3) Milik znowu w pierwszym i znowu strzela:)
0
Hahaha nie wiem gdzie ta cała Calella, ale powiem Ci ze dałeś czadu:)
Po 1) jak masz pytania to tu mozesz napisac o wszystkim, bądź o wszystko zapytac. Jesli ktoś bedzie potrafił odpowiedzieć/umiał pomoc to myśle ze to zrobić.
Po 2) tu lepsze:) nie musisz na sile pisać na temat piłki zeby o cos zapytac. Komentarz odnośnie transferów mnie rozwalił:D
1
200 mln maja od kilku dni raptem wiec bez zgrzewy. Z cała reszta się zgadzam. Najbardziej szkoda mi Bernardo Silvy.
2
Pisze o tym od samego początku. Laicy mówią ze ŁKSiak ale bez żartów, podstawowy gracz świetnej ekipy Canarinhos:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dzieki.
0
Ktoś cos wie o Mbappe? Ani w pierwszym
składzie ani na ławce... przesądzone PSG?
0
I bomba! Na druga stronę Dembele, cofnąć messiego i jest paka:)
1
Haha, na transferyinfo, podają ze PSG sa wstanie puścić Draxlera za 32 mln funtów... do Arsenalu.
To raz:myśle ze znak iż Alexis transfer pewnie do City
Dwa:nam pewnie poniżej 80mln by nie puścili:)
0
W końcu:) oby się udało:)
1
W tej chwili to i Pique i na pewno Busquets sa równi drewniani co reszta.
0
Myśle ze za nami:) chyba nic nie pobije transferu Neymara:)
0
Nowy trener, nie oczekuje cudów. W porządku, początek sezonu. Dla mnie to wciaz jest przepaść. Wczoraj az mnie oczy bolały. Taki las w środku pola, tyle drzew. Brak rozgrywajacego widać było juz rok temu.
Wiesz co a wracając do formy i przygotowania fizycznego to... uwaga bomba: Widzę gościa od czarnej roboty w Paulinho. Ja naprawdę w niego wierze, kadra Brazylii gra naprawdę na wysokim poziomie, a on tam gra w pierwszym składzie. Myśle ze nie będziemy żałować kupna tego goscia.
Ale nie ma komu rozgrywać i tyle. Jak cofnie się Messi to gryzoń sam nic nie zdziała.
1
A może Monchi się zastanowi i przyjdzie do nas?:)
2
Pięciu zawodnikow w drugiej linii i nie ma komu rozgrywać. Nie wiem czy można o kimś dobre słowo powiedziec. Naprawdę starałem się widzieć pozytywy ale ciezko. Druga linia nie istnieje. Czy jest tam 3 ludzi 5 czy nawet 6 z cofniętym Messim. Obawiam się ze nawet z Coutinho i Dembele, o ile uda się ich ściągnąć, to wciaz bedzie mało.
0
Oglądałem oba i nie powiesz mi chyba ze to nie był przekręt z Ovrebo?:)
0
Ja to bym Albę dał na skrzydło a Digne do tylu.
2
Kontuzjowany.
0
Wojenki są zawsze. Nas tez za uszy ciągnęli w lidze mistrzow z Chelsea czy nawet ostatni z PSG. niestety 3/4 kibiców tak Barcelony jak i Realu jest siebie warta.
Klapy na oczach i moje prawda jest ważniejsza niż wasza. zero jakiejś tolerancji, szacunku. Włączyć myślenie czasem, ale wielu to boli, za ciezko...
W tej chwili Real swoją kadrą nas zjada. Pokazali to kilka dni temu. Zobaczymy dzisiaj czy to potwierdzą czy jednak nie jesteśmy duzo słabsi obecnie.
0
Do autorki:
W tytule "Buquets"
W akapicie o Sergim Roberto tez jest literówka.
1
Czyli tak.
1) potrzeba prawoskrzydłowego, bo messi środek
2) potrzeba lewoskrzydłowego bo Neymar w PSG
3) wciaz brak środka
4) ile to juz razy Pique (uwielbiam go) siedział na dupie gdy cr schodzil na prawa nogę do środka.
0
Nie dopną. Juz zaczyna się pisać ze zamiast Cou - Eriksen (z czego bym się bardzo ucieszył) a zamiast Dembele - Hazard. Czytałem dzisiaj ze Chelsea skłonna go oddać za 120 albo mniej jesli przejdzie Roberto. Tak wiec bez Roberto 120 to i tak dobrze. Nie podoba mi się zachowanie Dembele. Ma 20 lat a juz drugi raz w swojej "karierze" postępuje tak względem swojego pracodawcy. Za 3 lata o ile by przyszedł, mógłby robić tak samo w Barcelonie.
0
No wlasnie. Ale potworze, to bie jego wina. Dlatego dziwi mnie pojazd po nim. Przez to zarząd go wyciąga z Chin.
A co do solidności to tez bym nie przesadzał ze jest az tyle.
Dlatego poczekajmy:)
0
Dobra tak tez myslalem. I teraz chce zapytac o cos następnego. Zakładam ze skoro fani Barcelony to może troche i Hiszpanii. Myślicie, ze powołanie Villi, o ile by przyjął, do kadry na jakies ogony czy na ważne mecze o cos to byłby dobry poziom?
Uważam ze od dawna brak tam dobrego snajpera. Morata nie błyszczy, Costa to dla mnie burak, wiec jakoś go nie uznaje. A czasy Villi z Torresem, to były czasy:)
0
Ja juz powtarzałem to wielokrotnie. Paulinho jest dobrym zawodnikiem. Gra w kadrze która na ostatnich około 20 spotkań przegrała raz, grając o cos. Bez sparingów. Patrzmy na to zamiast na to w jakiej gra lidze. W ktorej trzeba podkreślić fakt ze jak na pomocnika to ma bardzo dobre liczby.
Ludzie się uparli, a młodzi nie mając pojecia o tym, powtarzają dalej. "Paulinho grał w ŁKSie" No i kur.. co z tego? Nie jego wina ze klub go chce, gosc chce tu przyjść jak się okazuje nie dla Neymara tylko dla klubu. Obniża o polowe swoje zarobki.
Skonczcie to pieprzenie tylko poczekajcie na to co pokaze na boisku. Wtedy oceniajcie.
0
La Ramblowicze mam do Was pytanie.
Czy Waszym zdaniem liga chińska poziomem jest gorsza od amerykańskiej czy na odwrót?
1
Ja to bym go u nas widział:)
0
Ty tak poważnie?