escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Transfer prawie rekordowy:)
50 melonów za podpis plus ile brutto za rok? 40?50?:)
No prawie rekord Pogby!:)
0
Jesli data na profilu jest prawdziwa to 12-latek. Co za tym idzie, myśląc stereotypowo, oczywiście nie wszyscy, ale w tym wieku to jednak czytanie ciężka sprawa. Myśle ze najlepszy dla młodzieży ten twitter chyba, tam maksymalnie 160-180(?) znaków dozwolonych. Aż miło czytać:)
3
Myśle ze to typowy komentarz do tytułu artykułu:) po co czytać, za długi:)
0
Co piejecie? W tym artykule on personalnie nie powiedział nic o Barcelonie i Realu. Chodzi mu o wszystkie kluby włącznie z angielskimi.
0
Jeśli mamy grać 4 obrońców to wolałbym nie, jesli natomiast 3 i dwóch wahadłowych to jak najbardziej tak. Pique, Umtiti i wlasnie Bonucci to byłaby piękna ściana:)
0
Nie wiem, naprawdę ciezko mi powiedziec:)
Barcelona ma naprawdę duży problem. Kupili 6 młodych zawodnikow w zeszłym sezonie. Połowa nie odpaliła (Umtiti, Cilessen i Digne w sumie tez na +) do tego wróciło kilku z wypożyczeń i jeszcze odkupiony Deu.
Kadra jest za duża, w pomocy największa liczba zawodnikow i największa liczba zawodnikow słabych i bezbarwnych.
Tam musi wydarzyć się jakaś burza, żeby to wróciło na dobre tory.
0
To fakt, Laskowski albo ktoś z nim komentujący, powiedział podczas zeszłej transmisji ze 9 zawodnikow z kadry w Pucharze K. mogłoby grać w zakończonych juz MME. Mają moc.
23
Ja tylko czytam "Barcelona czeka czeka czeka"... az ktoś się zgłosi po zawodnika, az zawodnik wywrze presję na swoim klubie, az zawodnik to to czy tamto, czeka czeka czeka... tymczasem inni kupują, inni sprzedają inni negocjują...
0
Nie znałem tych tekstów.
Niezły pojeb.
0
W koncu się doczekałem!
Marquez na boisku!:)
Mógł strzelić z jedną:) wybaczyłbym Ter Stegenowi. Marc na moje bez zarzutów:)
0
Tak, tylko pytanie czy te gwiazdy i ci doświadczeni będą chcieli przyjść do bądź co bądź jeszcze "tylko" Monaco. PSG kasy ma od lat a jakoś poza pojedynczymi gwiazdami to ludzie raczej nie walą drzwiami i oknami.
Zgadza się, ze to póki co tylko 2 sprzedanych, ale obawiam się, ze bedzie ich z 5/6 mimo wszystko.
Ci młodzi tez nie od razu wskoczą na poziom tych sprzedanych.
0
Możliwe ze tak tylko ciezko bedzie powtórzyć taki sezon jak niedawno zakończony tymi "kolejnymi talentami". Mówiło się ze rusek nie potrzebuje kasy wiec po cichu myslalem ze trzon kadry zostanie i Monaco na kilka lat włączy się do elity w Europie. Niestety chyba nie, chociaż życzę im powtórzenia ostatniego sezonu:)
0
Widziałem tylko Tielmansa. Może przeoczyłem resztę. Kto jeszcze przyszedł?
Odszedł rezerwowy Germain. Do tego Silvy(juz nie ma),Bakayoko, Mendyego, Fabinho/Sidibe (nie pamietam) a może Mbappe nie bedzie wiec to jednak sporo.
0
Cudowna wiadomość, im wiecej zainteresowanych klubów tym lepiej. Podbijajcie cenę:)
0
Szkoda Monaco. Myslalem ze powalczą znowu w Europie. No ale prawa rynku... brać, nie zastanawiać się!!!
1
Komentarz usunięty
0
Nosem to większość wciąga Suareza w tej kadrze. Gerard jeszcze jako tako sobie poczyna. Wstrzymałbym się ze skreślaniem go. Z reszta ze skreślaniem Suareza również. Ale jednak Deulofeu w tej chwili jest lepszy.
2
Może w koncu zarząd pokaże jaja. Odkupić za 12 i sprzedać za 25. Gosc jest młody i ma perspektywę rozwoju. Mało tego wpieprzyc przy transferze kolejna klauzule odkupu !:) myśle ze jak się go poukłada to w wieku 25-26 lat może być czołowym skrzydłowym.
0
Tielmans to chyba pierwszy transfer Monaco. Chyba klepnięty juz z 2-3 tygodnie temu. Absolutnie Veratti moim zdaniem przy dzisiejszym chorym rynku zasługuje na kwotę Ok 100 mln.
Co do monaco to żałuje bo tam było naprawdę kilku ciekawych zawodnikow. A tak juz Silva poszedł do city, bakayoko juz albo zaraz w Chelsea, mendy, Fabinho tez zaraz odejdą. Mbappe to pewnie kwestia roku jak zagości w realu.
2
Wlasnie juz ktoś to pisał. Co to znaczy ze zabrania tego prawo? Nie mogą "kodować" meczów pojedynczych, wszystkich, żadnych?
Jeden dziennie musi być na otwartym? Wszystkie musza być dostępne? Sa nowe godziny, co za tym idzie dwa mecze dziennie. Tzn jeden musi być w otwartym drugi może być juz w płatnym?
0
Zgadzam się, Mayoral nawet nie grał w grającym o utrzymanie w Bundeslidze Wolfsburgu.
Z drugiej strony może Totki sprzedadzą nam Eriksena i wiedzą ze będą potrzebować kogoś do środka i stad myślą o Alenii:)
0
Było juz o tym mówione od pierwszego dnia plotek o Paulinho, to po pierwsze. A po drugie no i co z tego ze on był w ŁKSie?
0
Póki co to są dopiero tylko i wyłącznie plotki. Jednak musisz wziąć pod uwagę, że Veratti może kosztować krocie, Saula Atletico nie puści bo maja zakaz kupowania piłkarzy.
Mamy czas do 31 sierpnia, poczekajmy.
0
Mocny pocisk z fifą zawsze na czasie hehe:)
Możliwe ze pomyliłem ten fakt o Zlatanie, jesli tak to sorry:)
0
Oni wszyscy chcą grać w X a jak przejdą do Y to się okazuje ze to wlasnie w Y chcieli grać.
Niewielu takich jak Aubameyang który od lata powtarza o Realu:)
1
On tak jak i Villa czy Zlatan gdyby nie byli rzucani po skrzydłach to by ich liczby były kosmiczne:)
0
O tym wczoraj pisałem, te wszystkie śmiechy z niego to jakies żarty ludzi, którzy chyba nie za bardzo wiedza jaka on gra w pilke. On byłby idealnym zmiennikiem, gościem od zapierda... zasuwania na boisku. To ze gra w Chinach? To co, gra również w reprezentacji Brazylii która od chyba 2 lat przegrała jeden mecz o punkty na nie wiem, 18, 20 spotkań?
Jesli ma nie nadwyrężyć budżetu płacowego i transferowego, to brałbym bez zastanowienia.
0
Rosja ma mega słaba kadrę w porównaniu z Portugalia, Chile czy Meksykiem. Nawet rezerwowe Niemcy maja mocniejszą drużynę.
0
Tak, napisałem o tym:)
0
To oczywiste, tyle ze takimi wlasnie wpisami na Twitterze czy zdjęciami z Mundo wlewa w nas większe nadzieje na transfer niż te plotki bez potwierdzenia:)