escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Paulinho grał w ŁKSie:D
3,2,1 start!:)
1
Czas pokaże:) tez bym wolał drugą opcję. Prawda i tak z czasem wyszłaby na jaw:)
4
Jak przejdzie to czuje ze wyleje wiadro pomyj na PSG. Myślę, że zrobi im taki PR, ze długo nikt "mocny" do nich nie pójdzie:)
Chyba, ze się dogadali. Przeproś klub, puścimy Cię po małej szopce, ale nigdy nie mów o nas źle.
Takie tam pierdoly:)
0
Chętnie bym zobaczył za ile sprzedali:)
6
Widzieliście śmiechy z Ramosa?:)
1
Monchi powiedział ze po transferach Salaha, Rudigera i Paredesa nie pozwoli na dalsze odejścia.
0
No to super:) ja trafiłem niestety na mega słaby mecz. 1:0 z Apoelem.
0
No mi się udało siedzieć w 1 rzędzie na lidze mistrzow:) zamiast oglądać mecz na zywo to "oglądałem" w telefonie czekając na jakies super ujęcie do nagrania:)
0
I Jesus Navas:) niepotrzebny byłby Dembele:)
1
Metro i tylko metro. Może jeszcze rower, ale broń Boże samochód.
Co do metra jest fajna karta za 10 czy 12 euro (To było chyba 2-3 lata temu), ważna na 10 przejazdów. Tyle, że tam masz kilka linii, jedna nad drugą. Jeden przejazd jest ważny dopóki nie wyjdziecie "z podziemia". Chodzi o to ze mozesz sie przesiadać z linii do linii. Wychodzi z linii czerwonej i schodzisz/wchodzisz niżej/wyżej do linii zielonej i to wciaz jeden przejazd.
Bilety sa fajne bo np 3dniowe, grupowe tzn od 2 osób.
Naprawdę polecam metro. Polecam Barcelonę, polecam mecz. Zwiedzania stadionu nie polecam:) bo po prostu jest brzydki i stary:)
10
14 mln za takiego grajka:)
Chyba nigdy nie wrócą te ceny...:(
3
Na mnie tez się "rzucili" obrońcy, gdy kilka tygodni temu wypowiedziałem się ze mentalnie to jeszcze dzieciak, który powinien popracować nad emocjami. I się zaczęło...:)
36
Mimo tych ciężkich ćwiczeń znalazł czas na negocjacje kilku transferów:)
1
Rakitic dwa razy jest.
5
Jest kasa, są przyjaciele:)
0
Ile potrzebujecie lat krytyki zeby zacząć działać?
1
Nie wiemy kto ma ile kasy. Poruszyłes temat ceballosa to o nim sie wypowiadam. To sa dwie różne sytuacje, ta Realu z Ceballosem i ta Barcy z Verattim.
0
To nie sa takie same sytuacje. Ceballos ma 15 mln klauzuli. A Veratti nawet 100 to za mało..
0
No i znowu się zacznie...:(
"A Paulinho grał w ŁKSie" hehe:)
0
Liverpool w lidze mistrzow. Co prawda eliminacje, no ale nie oszukujmy się, z drugiej strony coś cicho o wzmocnieniach.
Nie sadze jednak, zeby Coutinho zmienił The reds na PSG.
3
Tez wszystkie sponsorskie kontrakty ledwo wystarczają na Messiego, a gdzie reszta?
0
Mam nadzieje ze miałby:)
0
Roszady przez wielkie "R" były w drugiej części sezonu jesli dobrze pamietam. W pierwszej ZZ tłukł calu czas CKM i BBC. Ja nic nie ujmuje nikomu. Ale z taka szeroka ławka będą mieli problem z graniem. James ma odejść i Morata tez, póki co wszyscy są + dochodzą nowi. Jasne ze jest czas do końca sierpnia i może się duzo zmienić.
Jednak w tej chwili moim zdaniem to Ceballos za duzo nie pogra.
1
Myslisz ze bedzie grał zamiast Kovacica Isco Jamesa czy Asensio? A do tego jeszcze jest Lucas. Akurat do pomocy to oni akurat nie potrzebują nikogo:) maja naprawdę mocne dwa garnitury.
0
Zostanie mu puchar króla:) przy obecnej kadrze raczej nie nagra się za duzo w Realu.
2
No słowa Verattiego wydają się takie na sile... naprawdę jakby dostał kartkę od szejka i miał się nauczyć na pamięć...
0
Zobacz film z dzisiaj/wczoraj. Przeprasza za słowa menagera zarząd PSG kibicow i piłkarzy oraz cieszy się ze jest tu gdzie jest. Szybciutko podkulił ogon...
0
Nie mi oceniać:)
0
Widać ci konkretni tutaj ludzie wolą to niż Twoje żarty.
19
Poważnie? "Prosząc" się o lajki to Ty brzmisz jak 10latek:)