escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas ale włączyłeś coś "nowego" czy odgrzewane europejskie kotlety, które masz 10 miesięcy na okrągło w naszych telewizjach?
3
KMŚ
już chwila po turnieju i takich kilka myśli/spostrzeżeń/pytań mnie naszło.
Czy osoby, które skreśliły ten turniej zanim jeszcze się rozpoczął zmieniły trochę zdanie?
Czy niektórzy poznali nowe kluby, które może miło Was zaskoczyły? Jeśli tak to które?
Czy jakieś uznane marki rozczarowały?
Ja swoje zdanie już wyrażałem dawno temu. Jarałem się mega na ten turniej i spełnił moje oczekiwania. Trochę egzotyki, nowych drużyn, historycznych pojedynków.
Sporo drużyn z tego turnieju nie oglądałem i w zasadzie na tym turnieju też nie obejrzałem. Jak na przykład jaka to Mamelodi z RPA, Esperance Tunis z Tunezji, Ulsan z Korei czy marokański Wydad. No są to kierunki, które nigdy mnie za mocno nie interesowały, dorzuciłbym też egipskie Al Ahly, ale tu przełamałem "passę" i obejrzałem ich na tym turnieju. A, przepraszam, jeszcze Auckland, tak jak w przypadku Ahly nigdy wcześniej, ale na turnieju obejrzałem.
0
@sokot ja napisałem sarkastycznie "śmieszne".
Zostawmy już to, swoje zdanie napisałem na temat Twoje komentarza.
0
@sokot to było sarkastyczne, ale w piśmie tego nie widać.
2
@blakkudium może:D
2
@blakkudium Simmons w Chelsea. Tam jeszcze nie był:)
Naserzy zbroją obronę. Ciekawe. Simakan, Laporte, a teraz Hancko.
0
@clyde smak jak dupa, każdy ma swój/swoją.
Mnie totalnie nie porwało. Powiem więcej, wypiłem i taka myśl "to już to? o takie gówno teraz taki szum", ale skoro teraz modna jest maskotka do wycierania kurzu to czemu ma nie być modne coś tak niesmacznego:)
Nie pijam słodkich rzeczy, nie pijam herbaty, nie pijam soków, napojów typu sprite itd. Zdarza mi się colę w drinku. Generalnie tylko woda gazowana i kawa. Mogę więc mieć trochę spaczony smak:)
4
@Dosq cyk, zgłoszony.
0
@Kgorecki2500 gość siedział pod kloszem i włączyli mu dopiero internet. Ciekawe czy już jest covid u niego czy jeszcze przed pandemią.
1
@4drian0 4 lata temu.
0
@sokot Zmarnowałem 2 minuty na scrolowanie Twoich komentarzy. Byłeś dosyć aktywny w trakcie wyborów, nazwiska innych nie miały dla Ciebie problemu. Czyli jednak można zapamiętać.
Natomiast swoją odpowiedzią do niebywale śmiesznego komentarza "Może mu się pomyliło, bo Chihuahua jest przez "Ch" ;)", że "a to jest serio możliwe." raczej wystawiasz sobie świadectwo.
Natomiast to czy oglądałem programy rozrywkowe, które prowadził Hołownia i czy jestem jego wyborcą nie ma najmniejszego znaczenia. Razi mnie po prostu w oczy "małość" ludzi, którzy myślą, że jak napiszą "Looserpool", "A4senal", "real"(koniecznie z małej) bądź "sreal" czy Chołownia bo to Chihuahua, od razu rosną. Ego wywalone w kosmos bo obraził w internecie człowieka/klub.
0
@Lucyffffer1922 tak i po kilku kolejkach odpuściłem. W tym roku nie zakładam, chyba pierwszy raz od prawie dwóch dekad nie robię drużyn.
0
@AlexDark00 śmieszne.
@sokot to niezbyt dobrze o Tobie świadczy.
16
@sokot niby zaimponował, a wciąż nie wiesz jak ma na nazwisko.
5
Brazylijska Serie A
Czwarta najlepsza drużyna na świecie - Fluminense wróciła do ligowego grania. Ciężki to jednak powrót bo co prawda u siebie, ale mecz z liderem.
Liderem dosyć nietypowym, bo po 45 minutach trwającego meczu jest nim Cruzeiro.
O Cruzeiro słów kilka. Pisałem o nich zapowiadając nowy sezon brazylijskiej ligi, no ale kto by to czytał:)
Trenerem jest były mistrz Francji z Monaco - Leonardo Jardim.
Portugalczyk konsekwentnie sadza na ławce kilku znanych piłkarzy:
- Marquinhos (Arsenal)
- Gabigol (Inter, Flamengo)
- Yannick Bolasie (Crystal Palace, Aston Villa)
I przez pierwszych kilka kolejek mnie to zastanawiało…, ale już przestało, czemu?
Ano temu że świetny sezon rozgrywa były piłkarz Juventusu - Kaio Jorge. 23 latek w 13 meczach strzelił 12 goli i zaliczył 2 asysty. Brazylijczyk strzelił gole wszystkim potężnym ekipom póki co. Dzisiaj gol (Cruzeiro prowadzi 2:0) , z Flamengo gol i wygrana, z Palmeiras dublet i wygrana.
Nie próżnuje Jorge, nie próżnuje Jardim i nie robi tego cała drużyna.
Idzie nowe w lidze?:)
0
@Cvzx ryzykuj:)
1
@FcPortoFan1999 niech nie idzie do żadnego Zenitu.
0
@Cvzx nie zagrałeś prawda?:)
2
Szwedki strzelają na 2:0 w 1/4 EURO.
Wyglada, że chcą się zemścić za zeszły turniej. Wtedy Anglia wygrała w 1/2 4:0 i finalnie sięgnęła po tytuł.
3
Sebek Szymański z golem w pierwszym sparingu Fenerbahce. Turcy grają z Portimonense.
3
Sparingi
Właśnie trwa sparing legend angielskich drużyn.
Z jednej strony AEK z legendą Manu - Martialem w składzie, a z drugiej cypryjska Omonia z legendą Liverpoolu - Mateuszem Musiałowskim na ławce. Tego drugie na ławce wspiera Mario Stępiński.
2
@Krzysztof1987 pyszka!
3
Tak jest! Aktobe zmiażdżone u siebie.
2
@misterio tylko zwycięstwo! Hej Legio tylko zwycięstwo!
Kurde @fart najpierw odpisałem a dopiero potem przeczytałem komentarze:)
0
@LukaszFan trzeci mecz w ciągu tygodnia. Dziwisz się?
1
@Frimpong szach i mat:)
1
@lucca87 będzie miał zdecydowanie bardziej klasowy zespół niż Isak, jeśli trafi do Liverpoolu. Chłopak ciągnął ile mógł Eintracht po odejściu Marmousha, przed Euro w duecie z Cherkim roznieśli Anglików strzelając im 5 goli (U21), a Hugo strzelił hattricka.
Reasumujac - chłopak ma papiery, chłopak będzie miał znakomity zespół, świetne warunki. Będzie miał też od kogo się uczyć i kogo podpatrywać.
Na papierze ma wszystko do bycia gwiazdą.
4
@Rastafarnianin hola hola. Ale Jasia Urbana szanujemy.
To pierwszy zawodnik w historii, który strzelił Realowi hattricka na ich boisku.
1
@Kapitan_SW wybitna.
8
Brazylijska Serie A
Już o 1:00 hit - Santos podejmie lidera - Flamengo. Te Flamengo, które tak dobrze zaprezentowało się na Klubowych Mistrzostwach Świata.
Ale tym razem nie o formie gości. Tym razem też nie o naszym przyszłym skrzydłowym Neymarze czy o byłym zawodniku Chelsea - byłym prezydencie USA Washingtonie, którzy są w składzie Santosu.
Tym razem o zawodniku na ławce gospodarzy. Wielu z nas pamięta z tego jakim błyskotliwym zawodnikiem był Robinho. Jeszcze inni będę mówić że zmarnował karierę, a jeszcze inni będą pamiętać go z afer. Natomiast może idzie nowe… Robinho na ławce Santosu.
Byłbym zapomniał… Robinho Junior:)
Pozdrawiam