24

Tak sobie myślę… jakby Chelsea wygrała KMŚ i dostała te ponad 100 baniek za ten tytuł, to pozwoliłoby im kupić kolejnych dziesięciu zawodników za jakiś miliard.

Kare dostaliby Crystal Palace, ewentualnie Everton no i zakaz wyjazdowy dla Legii.

0

Joao Pedro braziljana!!! Dublet Brazola!

0

We Fluminense wchodzi EVE!
Była raperka, znana z takiego hitu jak chociażby „Who’s that girl” zmienia dzisiaj na boisku Gonzalo Cano.

2

@Safrani dzisiaj (nie pamiętam na na jakiej stacji) w radio o tym mówili i właśnie pomyślałem o naszym serdecznym przyjacielu @JimMorrisonFCB Dżimie:)

0

Swoją drogą czemu kibice Flu machają flagami Iranu?

4

@Matiasio bo sędziemu dzisiaj się wylosowało naturalnie ułożona ręka:)

2

Niebywały to jest turniej jeśli chodzi o interpretację rąk/fauli w polu karnym.

Ps. Dla mnie karny jak byk.

1

@fcbarcafan19 szacun:)

2

@Sid9 wczoraj wszedłem w artykuł, który mnie zainteresował (a dawno takiego nie było) i nie miałem świadomości jaki tam jest dramat. W wersji mobilnej to jest nie do ogarnięcia. Wyłączasz i cyk następna, wyłączysz i cyk następna. Straszne.

0

@Transu96 dodałem wynik:)

1

@Herato Brazylia - Niemcy1:7

2

@DanzaKuduroRemix widzę że ostatni komentarz w maju, więc zakładam że nie ściemniasz i byłeś zajęty.

Nico podpisał kontrakt z Bilbao. Wychujal nas jednym słowem:)

Teraz z Barceloną na lewe skrzydło łączeni są Luis Diaz z Liverpoolu za wór siana (bez sensu w mojej opinii) oraz Rashford (wolałbym Anglika).

W Liverpoolu Diogo Jota wraz z bratem zapieprzali autem milion na godzinę i zginęli. Luis Diaz nie był na pogrzebie kolegi z drużyny i jest na wylocie z klubu bo są kwasy.

To tak w skrócie:)

1

@PatrychoO cofka

10

Jeśli oni się zdecydują zapłacić 82 miliony za Diaza to mi nie tylko ręce opadną. Nawet jeśli Liverpool zgodzi się na 100 rat po 20 centów. Bez kitu 80 baniek za Diaza to brzmi jak żart.

1

@jacobFCB moderacja udaje, że nie wie o nich, uważaj, ja poleciałem.

2

@lucca87 mam takie pytanie, czy odmiana nazwisk to jest jakiś problem?
"kupuje Jaros na bramkę" ale co Jaros kupuje na bramkę? Siatkę Jaros kupuje? czy poprzeczki? na przykład

0

@Lanosss mimo to i tak liczby robi.

1

@Lanosss będzie grał za czapkę gruszek?:) Czy Busi out?

3

Ciekawostka liga boliwijska.

Liderem strzelców obecnie, po +- 13 kolejkach jest zawodnik Always Ready (Zawsze Gotowi - angielski z escarabajo).

Kolumbijczyk nazywa się Efmamjjasond Gonzalez. Zapytacie "co to za popieprzone imię?". Spieszę się z odpowiedzią:) Otóż Efmamjjasond Gonzalez ma popieprzonych rodziców, stąd popieprzone imię - składa się ono z 12 liter, dwunastu pierwszych liter każdego miesiąca. Rodzice stwierdzili, że podoba im się każdy miesiąc, więc skrzywdzili syna.

Dziękuję, pozdrawiam

2

@Eklerek byle nie z Yamalem.

0

@malypuzon akurat w Bułki teamie szlaki przeciera Benrahma z West Hamu:)

2

@Azazel_Pazuzu a co odwalił z Juve?

0

@Szczygiel06 chciałem dobrze:)

0

@Hadim to Kolumbijczyk jak coś:)

0

@Szczygiel06 ja oglądałem, ale nie grałem. Liczy się?:)

0

@Walker aj łont tu fil jor bady:) klasyka

1

@lithotripter a to dobre:D
@Fizzy Womack wierze, że jeszcze da radę:)
@Adran360 niezle? Nie sądzę:)

1

Duran w Fenerbahce oficjalnie.

/photo/3

Hej niemalże wygryzłem Watkinsa w Aston Villi, może bym sobie w takim razie poszedł do Arabów? Hmmm świetna myśl. A fiu moments lejter (tzn że po jakimś czasie - angielski z escarabajo ) - jednak u Arabów słabo, w Anglii też było kiepsko, pierdykne sobie Fenerbahce.

Dziwne ruchy Kolumbijczyka. Jako że lubię tę kadrę to chciałbym żeby chłopak jednak mądrze wybierał.
Jak mówiłem, uważam że po pół roku rezygnuje z Arabii w związku z przepisami, wedle których nie możesz mieszkać ze swoją partnerką bo nie mają ślubu. Jesli to nie jest powód, przez który zmienia klub po pół roku to jednak uznam że nie jest za mądry.

0

@bartulek98 chciałem go już zanim trafił do Villi. Ja bym brał i dla mnie to podstawa po przepracowaniu okresu przygotowawczego z panem trenerem Flickiem:)

4

Skoro wy piszecie o Hulku, to mam dla Was ciekawostkę.

Hulk gra w Atletico Mineiro. To jest jedyny prawdziwy Hulk, drugim możemy uznać Marka Ruffalo jako dobrego Hulka. A ten Wasz to jakiś podrabianiec.

#nie dla F1 na la bambie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?