0

@Eto'o9 R10, nie wiem skąd u Was taka pewność. Ani Leszek ani Piotrek nigdy nie zadeklarowali tego publicznie. O Ćwiąkim wielu również mówi, że to Madryciok, a moim zdaniem bliżej mu do Barcy. Naprawdę wydaje mi się, że przez wielu z Was bije stronniczość.

0

@malicinho, sprawdziłem jeszcze raz z ciekawości i chodzi normalnie przy zablokowanym ekranie.

1

Piotrowi Labodze na pewno nie można odebrać pasji do LaLiga i oddawaniu się całym sobą danemu spotkaniu podczas komentowania, ale moim zdaniem zdecydowanie lepiej sprawdza się jako opinionista niż na majku, nie czuję go przy komentowaniu, a nie daj Bóg dostanie za co-komentatora Pana Leszka (mam do Niego wielki szacunek, ale moim zdaniem ta para nie przeżywa ostatnio dobrego okresu) to już w ogóle...

0

@malicinho, ja właśnie słuchałem jakieś 30 min temu na brave i nie miałem żadnego problemu.

0

@RosjaninBut, i tak zaraz zostaniesz tu zjedzony, jacy to ze S&F to nie są podżegacze wojenni i jak Oni to nie mają pojęcia o tym czym się zajmują (ja tam akurat lubię ich słuchać dla jasności).

0

@clyde, już to ktoś niestety mądrze napisał wcześniej tutaj, że pewnych rzeczy publicznie nie wypada mówić bo może to nam zaszkodzić. Wiemy po której stronie stoi USA, a my wolimy raczej mieć w nich przyjaciela - niestety kurtyna.

1

@kubix05, do tego krokiecik z mięsem i mogę umierać.

0

@Encore, taki Barcola "rezerwowy" też ma bardzo dużą jakość. Jednak bym był bardziej powściągliwy z taką opinią.

1

@tbas, myślę, że ludzie zapominają, że Ona nie tylko jest "polską marką", ale również "międzynarodowa marką". Większość fanów i followersów raczej posługują się j. angielskim niż polskim, ale jak to polaczki, trzeba się do wszystkiego przypier....

7

@Pedri16Future, no bez jaj. Elastico z siatką - dla takich zagrań ogląda się piłkę

0

@BorzyKrzys, taktyk.

1

https://x.com/echoboss2/status/1972584139229688261

Jak zobaczyłem wczoraj tę akcję Yamala to wy..bao mnie z butów konkretnie. Pure magic.

0

@norbi77, no jeszcze remontada z PSG. Tam też nam trochę drukowali niestety...

7

0

O jakość Wojtka się nie boję, ale niestety nie ma rytmu meczowego, a w środę już prestiżowy mecz z PSG...

1

@macio_944, ten akurat średnio mi podszedł, ale ten poniżej to jeden z lepszych setów, które słyszałem w ostatnich kilku latach.


1

@Kozinho., ale dziwnym trafem z Madryciokami zagrali dużo słabiej...

14

/photo/1

Zibi TOP.

4

@Kinginiesta, całkowicie na pewno nie, ale widać było ogromny spadek jakości na prawym skrzydle, Rafał nie dawał rady tam.

5



Wyczuwam wysokie prawdopodobieństwo ów rozwoju wydarzeń.

1

Bobuś jak mi Ciebie brakowało.

0

Mam nadzieję, że Oviedo spuchnie i zaczną się stwarzać większe przestrzenie bo jak nie to może być ciężko. No i też trzeba być po prostu skutecznym. Szkoda zablokowanego dżądrami strzału Ferrana bo ewidentnie byłaby siata.

0

Kogo sprzedajemy? Co mnie ominęło? Lewy od razu od 46' moim zdaniem, ale za kogo?

1

Laboga i Orłowski. Kocham.

6

Luis de la Fuente o skargach Hansiego Flicka dot. troski o Lamine Yamala: Nie interesuje mnie to

Fancy Hansi przed zgrupowaniem kadry: Lamine ma dolegliwości i nie pojedzie na kadrę.

Kurtyna.

0

@michal26, oj wyruszasz z szabelką na czołgi w tym momencie.

1

@BorzyKrzys, w Szkocji mamy darmową zimną wodę i do tego spokojnie nadaje się do picia prosto z kranu ;)

6

@gumaz, pewnie. Z goździkami, pomarańczą i imbirem. Super sprawa.

1

@macio_944, a mnie ostatnio fb przypomniał o tym utworze, który kilkanaście lat temu udostępniłem.


1

@Lola120, ściskamy wszyscy jak najmocniej!


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?