esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eto'o9 R10, nie wiem skąd u Was taka pewność. Ani Leszek ani Piotrek nigdy nie zadeklarowali tego publicznie. O Ćwiąkim wielu również mówi, że to Madryciok, a moim zdaniem bliżej mu do Barcy. Naprawdę wydaje mi się, że przez wielu z Was bije stronniczość.
0
@malicinho, sprawdziłem jeszcze raz z ciekawości i chodzi normalnie przy zablokowanym ekranie.
1
Piotrowi Labodze na pewno nie można odebrać pasji do LaLiga i oddawaniu się całym sobą danemu spotkaniu podczas komentowania, ale moim zdaniem zdecydowanie lepiej sprawdza się jako opinionista niż na majku, nie czuję go przy komentowaniu, a nie daj Bóg dostanie za co-komentatora Pana Leszka (mam do Niego wielki szacunek, ale moim zdaniem ta para nie przeżywa ostatnio dobrego okresu) to już w ogóle...
0
@malicinho, ja właśnie słuchałem jakieś 30 min temu na brave i nie miałem żadnego problemu.
0
@RosjaninBut, i tak zaraz zostaniesz tu zjedzony, jacy to ze S&F to nie są podżegacze wojenni i jak Oni to nie mają pojęcia o tym czym się zajmują (ja tam akurat lubię ich słuchać dla jasności).
0
@clyde, już to ktoś niestety mądrze napisał wcześniej tutaj, że pewnych rzeczy publicznie nie wypada mówić bo może to nam zaszkodzić. Wiemy po której stronie stoi USA, a my wolimy raczej mieć w nich przyjaciela - niestety kurtyna.
1
@kubix05, do tego krokiecik z mięsem i mogę umierać.
0
@Encore, taki Barcola "rezerwowy" też ma bardzo dużą jakość. Jednak bym był bardziej powściągliwy z taką opinią.
1
@tbas, myślę, że ludzie zapominają, że Ona nie tylko jest "polską marką", ale również "międzynarodowa marką". Większość fanów i followersów raczej posługują się j. angielskim niż polskim, ale jak to polaczki, trzeba się do wszystkiego przypier....
7
@Pedri16Future, no bez jaj. Elastico z siatką - dla takich zagrań ogląda się piłkę
0
@BorzyKrzys, taktyk.
1
https://x.com/echoboss2/status/1972584139229688261
Jak zobaczyłem wczoraj tę akcję Yamala to wy..bao mnie z butów konkretnie. Pure magic.
0
@norbi77, no jeszcze remontada z PSG. Tam też nam trochę drukowali niestety...
7
https://x.com/pedressii/status/1971580644766646606
God save Pedri please.
0
O jakość Wojtka się nie boję, ale niestety nie ma rytmu meczowego, a w środę już prestiżowy mecz z PSG...
1
@macio_944, ten akurat średnio mi podszedł, ale ten poniżej to jeden z lepszych setów, które słyszałem w ostatnich kilku latach.
1
@Kozinho., ale dziwnym trafem z Madryciokami zagrali dużo słabiej...
14
Zibi TOP.
4
@Kinginiesta, całkowicie na pewno nie, ale widać było ogromny spadek jakości na prawym skrzydle, Rafał nie dawał rady tam.
5
Wyczuwam wysokie prawdopodobieństwo ów rozwoju wydarzeń.
1
Bobuś jak mi Ciebie brakowało.
0
Mam nadzieję, że Oviedo spuchnie i zaczną się stwarzać większe przestrzenie bo jak nie to może być ciężko. No i też trzeba być po prostu skutecznym. Szkoda zablokowanego dżądrami strzału Ferrana bo ewidentnie byłaby siata.
0
Kogo sprzedajemy? Co mnie ominęło? Lewy od razu od 46' moim zdaniem, ale za kogo?
1
Laboga i Orłowski. Kocham.
6
Luis de la Fuente o skargach Hansiego Flicka dot. troski o Lamine Yamala: Nie interesuje mnie to
Fancy Hansi przed zgrupowaniem kadry: Lamine ma dolegliwości i nie pojedzie na kadrę.
Kurtyna.
0
@michal26, oj wyruszasz z szabelką na czołgi w tym momencie.
1
@BorzyKrzys, w Szkocji mamy darmową zimną wodę i do tego spokojnie nadaje się do picia prosto z kranu ;)
6
@gumaz, pewnie. Z goździkami, pomarańczą i imbirem. Super sprawa.
1
@macio_944, a mnie ostatnio fb przypomniał o tym utworze, który kilkanaście lat temu udostępniłem.
1
@Lola120, ściskamy wszyscy jak najmocniej!