0

Grzegorz szaleje z gaśnicą, a Sławek dostaje gazem. Ciężki żywot mają Ci konfederaci.

6

Proszę dziś Byki z Leipzig o wyeliminowanie Madrytczowków i zrobienie mi najlepszego prezentu na urodziny.

1

0

@FcPortoFan1999, wierzę, że to się nie wydarzy i przejdziemy dalej, ale również biorę czarny scenariusz pod uwagę, zwłaszcza biorąc pod uwagę dziury w środku pola, które spowodował ostatni ligowy mecz.

0

@FcPortoFan1999, traciliśmy 5 z Villareal i 3 z granadą u siebie. Nic mnie nie zdziwi.

0

@Kratos1990, kolego pamiętaj o spoiler alert na początku posta :)

23

@Arden, Javier Zanetti.

1

@VegetaPolska, trza uważać. Nie warto tracić zdrowia dla Januszexu.

36

Beast mode.


0

Niepokoi Inaki vs słaby w defensywie Cancelo...

0

Zaraz Ewa biegnie półfinał na 60m.

3

Dziś o 21:00 Monaco vs PSG prawdopodobnie z Radosławem Majeckim w bramce drużyny z Księstwa.

0

Nie chce mi się wierzyć, że ta obok tej gwałconej kobiety, która zmarła przechodzili ludzie i nie reagowali. Wiem, że w społeczeństwie często panuje znieczulica, ale kiedy dzieje się coś tak drastycznego, po prostu nie uwierzę w to, że nie było żadnej reakcji.

0

@Emhyr, Luis mistrz w przemycaniu zmyślnego puncha.

0

@cules100pro, a co jak ów trenerzy mają inne zdanie?

3



Strasznym jest ile nieświadomych ludzi utopi hajs na tego typu deepfake'ach...

0

Jeśli Athletic zagra na podobnej intensywności z nami to po prostu nie będę miał pytań, choć głęboko naiwnie wierzę, że Xavineta w końcu ruszy już na dobre.

Btw. Inaki to ma patent na piękne gole.

0

@tristan87, tak, wiem, ale na stronie dalej absencja spowodowana bólem.

1

Athleticu, co Ty robisz?!

3

Kanały historyczne o 3 w nocy.

https://zapodaj.net/plik-MQnVRrUgqK

4

0

Kontuzjowani:

Marcos Alonso Ból pleców

Długo już go boli chyba.

1

@Rewolucja123, podwójne standardy. Nowe, nie znałem.

0

@mekston, update.

4 asysty De Bruyne
4 gole Haalanda

Jak to mówią młodzi ludzie. Masakracja.

2

3x asyst De Bruyne
3x bramek Haalanda

Rzadkie to zjawisko.

0



Ciekawie.

0



Najpierw Hołownia zgniata Putina, a teraz Donald z takim orędziem. Nie chcę wyciągać daleko idących wniosków, ale zaczyna to wyglądać to niedobrze.

0

Zostałem posiadaczem zestawu głośników z subwooferem firmy Bose. Problem tkwi w tym, że dźwięk jest świetny, ale subwoofer mimo przekręcenia bassu na minimum wciąż jest mega potężny. Polećcie jakiś sprawdzony equalizer na PC do dźwięku by zmniejszyć potęgę tego potwora. Próbowałem FXSound, ale mimo paska przesuniętego na minimum wciąż bass jest bardzo donośny.

2

@Gwyn, wszyscy wiemy, że u Mameda to był instynkt, a u Najmana wrodzony kretynizm ;)

0

Szkoda, ale taki jest ten sport. Widać, że mega spuchnięta dłoń.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?