27



Let's get ready to rumble.

0

@Ojciec5tkidzieci, chińskie kopalnie węglowe wydobywają tyle węgla w 4 dni co Polska w rok. Plują na nas.

0

@Kgorecki2500, jednak ludzkość ma jakieś szanse na przetrwanie.

0

Catalunya Radio: Trzech kandydatów Jorge Mendesa do roli następcy Xaviego

Zaczynam się powoli zastanawiać kto tak naprawdę rządzi naszym klubem...

5

Thiago Alcântara - gość, o którym już prawie zapomniałem. Genialny piłkarz, ale szkoda, że zniszczony przez kontuzje...

5

Przecież to jest ku@wa niemożliwe. Sędzia pokazuje przywilej korzyści gdzie gość SEKUNDĘ wcześniej fauluje taktycznie po stracie na żółtą kartkę i nie gwiżdże. Jak to jest możliwe? To jest ku@wa nie do wiary!

2

To co robi Yamal w defensywie i jak świetnie potrafi przewidzieć gdzie piłka poleci to jest sztos. Wszyscy pier@olą na około jak to Xavi nie rozwinął żadnego zawodnika, a moim zdaniem Yamal tak efektywnie i efektownie haruje w defensywie właśnie dzięki Misterowi.

5

"L" jak Roberciiiiik!

0

Kurs na nas z Alaves 1.90... Nieźle. Cieszy pomysł z Andreasem na DM i ciekawe kto jako fałszywy skrzydłowy na lewej. Pewnie Pedri.

6

MENTZEN GRILLUJE #11: Długi weekend Tuska - 203k wyświetleń w 6h

GODZINA ZERO #2 - ANDRZEJ DUDA WYWIAD - STANOWSKI I MAZUREK - 220k wyświetleń w 2h

Nie ma zbyt dużej różnicy.

0

Anżejkowi brakuje prywatności i ma dwa pragnienia. Przeraziłem się co zaraz nastąpi...

0

@Emhyr, z chęcią uderzę się w pierś, ale podeślij linka.

0

imagine, że przeganiamy na koniec Real i Girone i zdobywamy mistrza.

0

@Emhyr, chyba zapomnieliście...

"Arturo Vidal wywołał skandal. Gdy prowadził transmisję na żywo na Twitchu przypomniał fanom o swojej pierwszej bramce na boiskach Bundesligi. — To był mój pierwszy gol w Europie, dla Leverkusen. Słuchajcie, ten bramkarz później wpadł w depresję i się zabił — powiedział Vidal. Chodzi o Roberta Enke, który w 2009 r."

Po tym wydarzeniu straciłem do Niego jakikolwiek szacunek.

0

@Emhyr, myślę, że kontuzja Felixa i Ferrana też miała na to wpływ. Miejmy nadzieję, że wkrótce dostanie szanse i je wykorzysta.

0



Lewis do Scuderia Ferrari? Toż to byłby massive move.

6

@Kratos1990, Daryl to kozak. Jeden z moich ulubionych bohaterów w TWD ;)
@macio_944, taktyczny. Taki trailer trzeba obejrzeć w domu w 4k!

0

@Arden, myślę, że właśnie koło 6-7mln będą się trzymać teraz cały czas. Mimo wszystko cały czas mają jakieś grono stałych odbiorców.

0

@AlexDark00, @Donnie_Darko, Mordeczki czy nie przywykliście, że tu większość komentarzy nie jest pisane na poważnie? Nie trzeba chyba dopisywać pod każdym komentarzem, że coś jest ironią/sarkazmem/formą groteski? ;D

42



Niech to będzie pierwsza z wielu Tygrysie! Nauki od Robercika nie idą w las.

4

@karoleq992, właśnie o tym pisałem wcześniej. Nie dało się tego słuchać...

0

@Kamiloza91, zasłużona nagroda MOTM.

3

Liverpool świetnie się ogląda nawet bez Salaha. Pomyślcie co by się z nami działo gdyby na przykład zabrakło Roberta.

1

@Lionel_Messi10, zaryzykowałem i dałem go na captain w FPL'u...

0

@Sysia11, nad Messim "spuszczał" się prawie każdy, a nie słyszałem raczej w Jego wypowiedziach pochwał ku niebiosom w kierunku Barcelony, jak od jakiegoś czasu w stronę Realu.

4

1. Tych madrytczoków na mikrofonie Ołoskiego i Olabogi się słuchać nie da. Za to ordynarne śmieszkowanie z Romeu powinni dostać bana na komentarz na kilka meczów.
Moim zdaniem Oriol w dobrze poukładanej drużynie grałby całkiem nieźle, a wiele meczów przegrał frajersko cały zespół, a On był zazwyczaj kozłem ofiarnym.
2. Wg duetu z Madrytu to był słaby mecz Yamala... Myślałem, że parsknę śmiechem.
3. Brak karnego na Roque to jest jakaś aberracja. Prawdopodobnie po tym jest 2:0 i raczej brak emocji do końca, a tak to kur@a prawie był remis w końcówce. Sędziowie jawnie wypaczają te rozgrywki i w końcu końcu na boisku któremuś piłkarzowi pęknie żyłka bo każdy ma emocje, a tak jawne je@anie nas na każdym kroku musi mieć kiedyś swoje epicentrum.
4. Robercik trochę lepiej niż ostatnimi czasy, ale wciąż sporo poniżej swojego poziomu sprzed mundialu.
5. Jestem ciekaw ile będziemy czekać na jakiś news z urazem któregoś z zawodników. Kadra z kilkoma kontuzjami wygląda tragicznie. Mister nawet nie mógł rotować składem przed kolejnym spotkaniem bo wynik stał na włosku (przez sędziów), a nawet gdyby to na ławce siedziała raczej Barca B.

Tyle na gorąco.

1

Pięknie widzieć jak Roque zależałe na tej bramce.

6

Obraz Ferrana i Jego łzy to zobrazowanie ostatnich miesięcy w naszym klubie.

0

@KacperVEB, Roque albo Lewy na skrzydło? Zdrowyś?

0

@PawkoFCB, myślę, że do około 5k PLN.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?