0

@barpol11, imbir polecam również.

0

@Stinger_, co to było? Kwalifikacje?

5

@parpe, łączę się w bólu. Ciśnij lekarstwa podwójne dawki i może przejdzie jako tako. Not medical advice :D

0

Czy też macie tak, że jak przegrywamy jakiś ważniejszy mecz lub odpadamy z pucharu to krótkoterminowo tracicie chęć do oglądania futbolu?

1

@koksik2700, jestem wielbicielem, ale nie wiem gdzie jest każda roślinka :D

1

@macio_944, świetna wiadomość aczkolwiek ta część podobno jest zdecydowanie słabsza od "1", ale z chęcią zagram i sam ocenię.

0

@Kamiloza91, wydaje mi się, że porównanie do PL jest mało adekwatne bo tamtejsza liga jest zdecydowanie bardziej konkurencyjna.

0

@Kengo, to jest nic, są "bardziej wyedukowani".

1

@pt9, miejmy nadzieję, że Twój scenario się nie spełni ;)

0

@Kamiloza91, owszem Jego format jest w dużej części beką, ale można stamtąd również wyciągnąć sporo merytorycznej treści.

28

Stawiam tezę, że rośnie nam perełka. Fenomenalnie się go ogląda i warto też zaznaczyć jak nie panikuje w defensywie i patrzy tylko na piłkę kiedy Nico Williams na Niego pushuje.


1

Psychoanaliza Dziadów: Omów na przykładzie 4 ostatnich sezonów tragizm kibiców Barcelony i omów, czy rzeczona martyrologia jest spowodowana formą piłkarzy, czy pomysłami wprowadzanymi przez kolejnych trenerów.

0

@Kamiloza91, nie bierz tak wszystkiego dosłownie ;)
Choćbym nadawał na Barce nie wiadomo jak to i tak ich będę kochał ever ;)

1

@tbas, gość, który nie jest w 100% wyleczony NIE MA PRAWA siedzieć na ławce rezerwowych jak wczoraj. Dramat.

2

Footroll z nowym odcinkiem o naszym ukochanym klubie pt. "PRZEGRYWY - KONIEC SEZONU i PSYCHOANALIZA DZIADÓW", w skrócie chyba można nazwać "Dziady".

0

@barcelonaLM, Freddie wiecznie żywy.

0

@adamsoli, chciałbym też zaznaczyć, że znacznie lepsze Bilbao w dogrywce może świadczyć o złym przygotowaniu fizycznym zawodników przez sztab na tym etapie sezonu. Możliwe, że to zadyszka, ale jeśli w dalszej części roku nie zaczniemy grać i biegać intensywniej to znaczy, że Danzel i Jego banda po prostu źle przygotowali zespół do sezonu.

0

@Destroyer_of_Worlds, też tak może być. Choć Danzel może wymyślić np... Roberto...

1

@Destroyer_of_Worlds, puentując. Fort fichado.

6

@Firestone, mogę się mylić, ale Xavi chyba tylko na początku zarabiał kiepsko, a teraz chyba już nie ma wcale tak źle.

1

Od kilku dni wchodząc na messenger w telefonie pojawia mi się komunikat, że muszę ustawić PIN, żeby między innymi mieć dostęp do historii konwersacji i że to są jakieś nowe regulacje. Wygląda to legitnie, ale jednak się trochę obawiam. Telefon z androidem. Mieliście ostatnio również takie powiadomienia wchodząc w apkę?

0

@tomek8756, jeśli chodzi o sympatię to wiadomix, że Luis aczkolwiek pamiętam, że miał mega długą posuchę bez bramki na wyjeździe w LM.

16

Won mi od Yamala. Chłopak i tak dał nam prowadzenie, a w wieku 16 lat nie może spoczywać TYLKO na Jego barkach awans do kolejnej rundy. Owszem zmarnował dwie "100", ale Jego czas dopiero ma nadejść, a Ci którzy mieli dźwigać ten mecz... cóż, chyba zostali w szatni razem z trenerem. Mega plus dla Forta bo rośnie nam kolejny świetny grajek.

3

Gundo - symbol genu zwycięzcy zapewne łapie się za głowę kiedy Jego "wódz" mówi, ze możemy być dumni bo się staraliśmy. Ludzie...

1

Brawa dla Athleticu i dla Erniego. Kolejna bura dla Barcy Xaviego. Panie Lapciu, czas na męską decyzję bo to do niczego nie prowadzi. Ten marazm trwa za długo i pojedyncze dobre meczu nie mogą zamazać tego jak wygląda nasza gra od dłuższego czasu.

2

@tristan87, wypowiedź trenera, który chyba myśli, że ma zespół z dolnej tabeli Var Liga. Proszę, podaj już się do dymisji bo uciekł kolejny puchar, a następne są praktycznie nie osiągalne.

1

Nie wiem czy patrzyliście na kursy, ale nie spodziewałem się, że będzie się to klarować na tak wyrównany pojedynek wg bukmacherów. Owszem od jakiegoś czasu panuje narracja, że Baskowie są w gazie, ale kurka jesteśmy Barceloną i jak było na nas poniżej 2.0 to był sukces grając z teoretycznie z zespołem z niższej półki.

7

Obecnie najbardziej złożony paradoks o następującej treści:
"Gdy menel jedzie pociągiem, pociąg jedzie menelem, lecz gdy menel już nie jedzie pociągiem, pociąg nadal jedzie menelem."
Jak dotąd żaden filozof nie jest w stanie wyjaśnić tego zjawiska.

2

@Peciak,
1)niesamowita asysta w stylu Balde
2)pewne wykończenie w stylu Robercika
3)przejście kanałem w stylu prime Raphinha
4)doskonały odbiór w stylu Roberto

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?