0

3,2,1,0... Spuszczanie nad madrytczokami na polsat sport premium czas zacząć. Potężni, zdziesiątkowani kontuzjami, zdecydowani faworyci. Ależ bym chciał, żeby Leipzig dziś wszystkim utarli nosa, zwłaszcza że zawsze sprawiają problemy śmietankowym.

2

Symptomatycznym jest to, że wczoraj do przerwy Granada oprócz bramki miała praktycznie 0-owe XG. Gra w defensywie i przestrzenie między liniami były na dobrym poziomie. Wszystko rozwaliło się w drugiej połowie i tak jak mówili w La Liga Bonita być może winnemu tego przygotowanie fizyczne i jest to bardzo prawdopodobna teza. Najgorszym w tym wszystkim jest to, że nawet jeśli tak jest i być może w klubie o tym wiedzą to po prostu nie wolno o tym mówić bo uderzyło by to lewym sierpem w Xaviego i Jego sztab, a prawym w nieudolność Laporty, że zatrudnił amatorów, którzy nie potrafią dobrze motorycznie przygotować zespołu do sezonu.

2

Dokładnie to talerz z pierogami poleciał w górę po złości Joana Laporty w strefie VIP. [@vorele]

0

@pt9, @KamilVeB, @FioletoweOczy, @Swistus172 Real grający takie gówno dostaje słowa poklasku, że jest pełna kontrola i prędzej czy później coś wpadnie, albo że rywal genialnie się ustawia i broni.

0

@AmigoBlancos, jak najbardziej Barcelonie się należy po dzisiejszym spotkaniu taki roast.

1

Trzeba jakieś ziółka zaparzyć przed snem. Do takiego stanu ostatnio doprowadza FC Barcelona.

1

Jak Xavi wyjdzie na konferencję i znowu zacznie gadać, że zagraliśmy dobre spotkanie to mnie jasna krew zaleje. Ja nie wiem czy ktoś nie sabotuje tego zespołu. Przecież takie indywidualności grając już z sobą trochę czasu to i bez trenera potrafiliby zagrać, a to co Oni odwalają w defensywie to jest jakiś armagedon.

0

Lewy strzela gola, ale Ćwiąki nawet wtedy musi wypomnieć, że powinien mieć dwie. Strasznie się tego słucha.

1

Ci komentatorzy chyba mają dziś zamiar tylko krytykować Barcelonę. Robi się to powoli obrzydliwe.

3

Lewy dziś gra dobry mecz. Widać w Nim nową energię. Sytuacja gdzie za daleko wypuścił piłkę i to, że obrońca notuje genialną interwencję tego nie zmienia.

3

Nie ma nudy w meczach Barcelony.

3

Wreszcie jesteś MAtS!

4

Trzymamy kciukersy za Seville. Trzeba sobie zapewnić top 4 jak najwcześniej.

0

Declan Rice świetne zachowanie i również super reakcja kibiców Młotów kiedy Anglik opuszczał boisko.

0

Ryou po konkursie: "I be happy and I drink red bull."

0

Wrius disco polo dotknął nawet Lake Placid. O zgrozo.

1

@Cukson, genialny grajek, nędzna osobowość.

0

Czy Real i Bayer to obecnie dwie najlepsze drużyny w Europie?

1

@reloaded, wodze fantazji i owszem jakby płacili.

3



Jako wyborca antypis spodziewałem się, że po prostu gorzej już być nie może. Za rządów PO kolorowo również nie było, ale to co zaczyna się odwalać woła o pomstę do nieba. Nie wiem jakie poglądy ma ów twórca, ale nie wydaje mi się by był po którejś ze stron PO/PiS...

2

Że tak zapytam kolokwialnie. Poyebawszy?

3







https://x.com/NileGardiner/status/1755665563534180645

Grubo.

0

Komitet Apelacyjny również odrzucił odwołanie Barcelony ws. Vitora Roque

Gerard, czekamy na taśmy.

0

#reverseparody

Barcelona nie jest na celowniku Xabiego Alonso w kontekście zastąpienia Xaviego.

0

Jutro Real-Girona o tej samej porze co Bayer-Bayern. Cudownie...

5

Powiem Wam tak, że głosowałem na Trzecią Drogę, przede wszystkim z przekonaniem odsunięcia pisiorów od władzy, ale jak widzę co tu się odwala dosłownie od 2 miesięcy rządów KO to mnie na wymioty zbiera i na ten moment powoli zaczynam żałować. Mianowicie:
- niejasność w sprawie przyszłych elektrowni atomowych
- niewiadoma w sprawie fabryki Intela
- CPK prawdopodobnie nie ruszy, bądź będzie mega opóźnione

Nie chcę na razie ferować żadnych wyroków bo może potrzeba czasu by pewnym rzeczom się przyjrzeć, ale sam brak audytu w sprawie CPK mówi jasno, że rządzący praktycznie już podjęli decyzję w sprawie tego projektu.

4

@Michu94, myślę, że nie będzie tak finezyjny i efektowny, ale nie oznacza to, że nie może być tak samo bądź bardziej efektywny.

0

@takisobiektos, cóż się stało?

7

Lamine Yamal urósł 10 cm jednego roku kalendarzowego.

8



"Ja wchodzę, a Ona skacze po Nim."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?