esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3,2,1,0... Spuszczanie nad madrytczokami na polsat sport premium czas zacząć. Potężni, zdziesiątkowani kontuzjami, zdecydowani faworyci. Ależ bym chciał, żeby Leipzig dziś wszystkim utarli nosa, zwłaszcza że zawsze sprawiają problemy śmietankowym.
2
Symptomatycznym jest to, że wczoraj do przerwy Granada oprócz bramki miała praktycznie 0-owe XG. Gra w defensywie i przestrzenie między liniami były na dobrym poziomie. Wszystko rozwaliło się w drugiej połowie i tak jak mówili w La Liga Bonita być może winnemu tego przygotowanie fizyczne i jest to bardzo prawdopodobna teza. Najgorszym w tym wszystkim jest to, że nawet jeśli tak jest i być może w klubie o tym wiedzą to po prostu nie wolno o tym mówić bo uderzyło by to lewym sierpem w Xaviego i Jego sztab, a prawym w nieudolność Laporty, że zatrudnił amatorów, którzy nie potrafią dobrze motorycznie przygotować zespołu do sezonu.
2
Dokładnie to talerz z pierogami poleciał w górę po złości Joana Laporty w strefie VIP. [@vorele]
0
@pt9, @KamilVeB, @FioletoweOczy, @Swistus172 Real grający takie gówno dostaje słowa poklasku, że jest pełna kontrola i prędzej czy później coś wpadnie, albo że rywal genialnie się ustawia i broni.
0
@AmigoBlancos, jak najbardziej Barcelonie się należy po dzisiejszym spotkaniu taki roast.
1
Trzeba jakieś ziółka zaparzyć przed snem. Do takiego stanu ostatnio doprowadza FC Barcelona.
1
Jak Xavi wyjdzie na konferencję i znowu zacznie gadać, że zagraliśmy dobre spotkanie to mnie jasna krew zaleje. Ja nie wiem czy ktoś nie sabotuje tego zespołu. Przecież takie indywidualności grając już z sobą trochę czasu to i bez trenera potrafiliby zagrać, a to co Oni odwalają w defensywie to jest jakiś armagedon.
0
Lewy strzela gola, ale Ćwiąki nawet wtedy musi wypomnieć, że powinien mieć dwie. Strasznie się tego słucha.
1
Ci komentatorzy chyba mają dziś zamiar tylko krytykować Barcelonę. Robi się to powoli obrzydliwe.
3
Lewy dziś gra dobry mecz. Widać w Nim nową energię. Sytuacja gdzie za daleko wypuścił piłkę i to, że obrońca notuje genialną interwencję tego nie zmienia.
3
Nie ma nudy w meczach Barcelony.
3
Wreszcie jesteś MAtS!
4
Trzymamy kciukersy za Seville. Trzeba sobie zapewnić top 4 jak najwcześniej.
0
Declan Rice świetne zachowanie i również super reakcja kibiców Młotów kiedy Anglik opuszczał boisko.
0
Ryou po konkursie: "I be happy and I drink red bull."
0
Wrius disco polo dotknął nawet Lake Placid. O zgrozo.
1
@Cukson, genialny grajek, nędzna osobowość.
0
Czy Real i Bayer to obecnie dwie najlepsze drużyny w Europie?
1
@reloaded, wodze fantazji i owszem jakby płacili.
3
Jako wyborca antypis spodziewałem się, że po prostu gorzej już być nie może. Za rządów PO kolorowo również nie było, ale to co zaczyna się odwalać woła o pomstę do nieba. Nie wiem jakie poglądy ma ów twórca, ale nie wydaje mi się by był po którejś ze stron PO/PiS...
2
Że tak zapytam kolokwialnie. Poyebawszy?
3
https://x.com/NileGardiner/status/1755665563534180645
Grubo.
0
Komitet Apelacyjny również odrzucił odwołanie Barcelony ws. Vitora Roque
Gerard, czekamy na taśmy.
0
#reverseparody
Barcelona nie jest na celowniku Xabiego Alonso w kontekście zastąpienia Xaviego.
0
Jutro Real-Girona o tej samej porze co Bayer-Bayern. Cudownie...
5
Powiem Wam tak, że głosowałem na Trzecią Drogę, przede wszystkim z przekonaniem odsunięcia pisiorów od władzy, ale jak widzę co tu się odwala dosłownie od 2 miesięcy rządów KO to mnie na wymioty zbiera i na ten moment powoli zaczynam żałować. Mianowicie:
- niejasność w sprawie przyszłych elektrowni atomowych
- niewiadoma w sprawie fabryki Intela
- CPK prawdopodobnie nie ruszy, bądź będzie mega opóźnione
Nie chcę na razie ferować żadnych wyroków bo może potrzeba czasu by pewnym rzeczom się przyjrzeć, ale sam brak audytu w sprawie CPK mówi jasno, że rządzący praktycznie już podjęli decyzję w sprawie tego projektu.
4
@Michu94, myślę, że nie będzie tak finezyjny i efektowny, ale nie oznacza to, że nie może być tak samo bądź bardziej efektywny.
0
@takisobiektos, cóż się stało?
7
Lamine Yamal urósł 10 cm jednego roku kalendarzowego.
8
"Ja wchodzę, a Ona skacze po Nim."