esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasza ławka rezerwowych wygląda dziś epicko.
0
@Arden, myślę, że Stano całkiem nieźle radzi sobie w jutuby i raczej wie co robi.
0
Mordeczki zabieram się powoli do upgrade mojego PC. Zmiana będzie z i5 7600k, GTX 1060 6GB. Niektóre gierki niestety już spadają do 30 fps'ów i zaczyna być to irytujące. Czego oczekuję? Wystarczy 1080p na ultra w 60 klatkach. Szukam płyty głównej, procka i gpu. Monitor mam z free-sync (technologia kompatybilna z Radeon), ale nie wiem czy w ogóle jest to jeszcze używane teraz i chyba jestem raczej fanem NVIDI, ale może jakiś znawca mnie wyprowadzi z błędu.
10
@MichuZ44, na przerwie, kilka minut przed lekcją, większy hardkor.
0
@Keson, raczej najwyższą krajową.
0
@Trojanek23, jeśli jest oswojony to mam rozumieć, że już nie wychodzi na zewnątrz, a już jeśli to jest zabezpieczony?
0
@David_Beckham, zwyrol.
0
Mordeczki czy jesteście w stanie mi wyjaśnić czemu losowania do 1/16-finału play-off Ligi Konferencji i Europy są wciąż niekompletne?
0
@misterio, polityka to znacznie cięższy orzech do zgryzienia niż loty kosmiczne.
2
Kurkuma i jej nieprawdopodobne właściwości.
0
Czy wracacie do Halandzika już w tej kolejce FPL'a? Macie jakieś informacje jaka jest szansa, że zagra?
2
@kubix05, toż to rajtuzki są. Kalisraki były koniecznie białe albo szare i zdecydowanie grubsze niż te pończoszki.
1
MENTZEN GRILLUJE #10: Teksas
105k wyświetleń w 2h. Mają rozmach skurfesyny.
2
@Mario96w, niestety niektórych kibiców bardzo boli to kiedy ktoś bez ogródek powie dosłownie jak jest. To nasze "ognisko domowe" już od jakiegoś czasu stało się bardzo toksyczne i z bólem serca ale Kręcidło ma tu trochę racji...
10
@LM10GOAT, też tak uważam, ale żeby jednak grać w FC Barcelonie trzeba prezentować ciut lepszy poziom piłkarski.
3
Wczoraj oglądałem "Asteriks i Obeliks: Imperium smoka" i w pewnym momencie ku mojemu zdziwieniu wyłania się Zlatan jako "Antywirus". Beczka niezła.
0
Czy ktoś z Was tutaj próbował się odrobaczać i jakie ma doświadczenia z tym związane ewentualnie/czego używaliście?
1
@Arden, a potem się okazuje, że ów staruszkiem jest Budda.
1
@kuz, to mają obowiązek jeść lunch ze sztabem szkoleniowym?
1
Jak w ogóle mogliście łykać plotki o Artecie. Gość dopiero co zaczął "zbierać żniwa" swojej wieloletniej harówki w Londynie i teraz nagle miałby to wszystko porzucić?
0
Raport z placu boju od pewnego kanału YT. Jestem ciekaw Waszych opinii lub własnych doświadczeń.
https://zapodaj.net/plik-Nt29BZbe3L
Jest mały obrazek nie wiem czemu bo u mnie to wygląda 3x większe. Ctrl + Rolka od myszy w górę rozwiązuje sprawę.
0
Marcin Borzęcki w Mocy Futbolu o Hansim Flicku niezbyt pozytywnie. Temat od 44:50.
2
Albo Tuchel wie, że jest już na wylocie z Munsien albo okazuje totalny brak szacunku obecnemu pracodawcy.
0
@takisobiektos, jakby wiedział to by trzymał koszulkę Interu ;)
0
@Striker, rezygnując samemu i nie mieć gotowego następcy byłoby skrajnie nieodpowiedzialne, a takie słowa jak oddanie się w ręce zarządu jasno pokazuje, że po prostu już się poddaje i wysyła klarowny sygnał Laporcie.
1
Xavi powinien teraz pokazać cojones i powiedzieć publicznie, że oddaje się w ręce zarządu.
1
Z drugiej strony może dobrze, że ta końcówka się przydarzyła. Być może to spowoduję jakieś trzęsienie ziemi w klubie. Życzę tego sobie i Wam.
0
Bałem się wejść w komentarze bo spodziewałem się więcej pozytywnych opinii niż wręcz przeciwnie...
0
Jest tu ktoś moją osobą przyjacielską?
0
@tristan87, KUUUUUUUUURRR@@@@A!