esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szerokość naszej ławki rezerwowych to jest sztos.
2
@Pawel13sz. nie sądzę, że z tym procesorem zagrasz z przyjemnością w GTA VI. Najprostszy sposób to wpisujesz grę w youtube i następnie swój procek i gpu. Raczej na pewno znajdziesz podobny setup i zobaczysz na każdych ustawieniach od low do ultra ile fps'ów możesz osiągnąć.
Przykładowo dla siebie wpisuję: Hogwart Legacy i57600k GTX 1060 6GB.
0
Breaking news!
Juve z 10 pkt redukcją w Seria A.
3
Xavi nie liczy na Ferrana Torresa i Ansu Fatiego w następnym sezonie. Klub będzie starał się ich przekonać do odejścia. [Diario Sport]
3
@xavi890, chciałbym by Xavi postawił Erica na DM.
0
Co jak co, ale Busi wbił szpileczkę trochę Alemany'emu, mówiąc że On nie zamierza zmieniać już swojej decyzji i jest ona ostateczna.
0
Lahoz się sędziemu włączył.
0
@MesQueUnClub96, @mekston, ze streama oglądam. Zawsze troszkę do tyłu. W sumie oglądając kilka powtórek potem to sędzia spokojnie się wybroni z tej decyzji.
0
Żółtko. Nic więcej z tego nie będzie.
0
@Matix90, wbrew pozorom drużyny z LaLiga bronią zdecydowanie lepiej niż te z PL.
0
@Rust_Cohle, ale jak postawisz to pewnym jest, że to BVB strzeli.
0
@Kgorecki2500, no ale na przykład według antyweb.pl; benchmark.pl; pcworld.pl podają, że po Eternals wchodzi Spider Man: No way home.
0
Był tu poruszany temat a propos podziękowań niektórych zawodników Barcelony za wsparcie dla kibiców w rosji?
2
Podajcie swoje typy w jakiej kolejności oglądać dalej filmy Marvela bo na każdej stronie inaczej pokazują chronologię. Jestem na etapie Shang-Chi.
0
@Sau_Ron, aaa. Wreszcie ogarnąłem kim jest ten chopocek w różowych włosach. To ten z MLS?
1
@Kapiczek, Merino też dziś pokazał klasę.
6
Trzeba też zaznaczyć, że wypada nam ze składu Araujo i nasza defensywa wygląda jak ser szwajcarski. Mam nadzieję, że Inigo będzie tym brakującym ogniwem do rotacji bo widać, że Kounde ostatnio na ŚO nie jest sobą.
10
Wy też teraz sobie tańczycie w kółeczku sami ze sobą tak jak ja?
4
Gratulacje dziś dla RSSS. Na prawdę zagrali świetny mecz.
4
Sędziowanie też dziś na najwyższym poziomie.
1
@pax, defensywa. Świetny mecz.
4
Jestem ciekaw jakie teczki posiada Xavi na Pablo Torre. Jeśli trener nie postawi na Niego w następnych meczach to będzie jakaś aberracja.
1
Aj Ferran! Ten klej w nodze.
3
Aj Fati! Ta błyskotliwość i drybling.
1
Te strzały z dystansu to zawsze była nasza domena.
4
Po meczu na wejściu do szatni każdy powinien zarobić lepa od MAtS'a.
10
Defensywa w tej akcji to był sztos. Klasa.
2
Lewy dziś też nie błyszczy. Wiele pojedynków fizycznych przegranych.
3
Moim zdaniem Kounde oprócz wrodzonego talentu do wybijania piłek z linii bramkowej jest po prostu dobrym obrońcą, nic specjalnego.
0
@Faro, Byczq. Ja nawet nie wiem kto to jest.