esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Historia dzieje się na naszych oczach.
2
@Donnie_Darko, zawsze szacuneczek jeśli ktoś się przyznaje do błędu, choć na wizji trzeba uważać co się mówi...
0
@kluskaVEB, lekka pomyłka z mojej strony ;D
4
@JimMorrisonFCB, albo "męczy nas piłka".
0
@Krystian1588, co się Puć odbił od typa :D
0
"Ale jak Moder/Bielik wyzdrowieją to to będzie żarło."
1
Ani trochę się to nie zestarzało.
0
@Emhyr, szkoda wielka. Jestem ciekaw jak skończy się ta saga. Niestety otoczenie Ansu widocznie jest ślepe bo co gość gra padakę ostatnio to każdy widzi.
0
@Emhyr, właśnie przed chwilką też to sprawdzałem. Coś na pewno wpadnie w drugiej połowie, ale na pewno nie do bramki Słoweńców. Sanmaryńczycy strzelają tylko frajerom ;)
2
@escarabajo, myślałem, że Yebas wyrejestrował też Gaviego z Reprezentacji Hiszpanii. Dziwne.
1
@Maciej1078, @Rewolucja123, Batman Początek bądź Mroczny Rycerz ;)
0
Genialny soundtrack z Batmana właśnie przed chwilą na ceremonii rozdania nagród w skokach. Są utwory, które od razu rozpoznajemy.
2
@Emhyr, dobre :D
1
Te buty co sobie ubrał prowadzący studio na polsat sport premium to tak bardziej w góry niż do tego outfitu ;)
1
Aż BTC nie wytrzymał meczu Polski i poleciał w dół :D
0
@VegetaPolska, co uważasz?
0
Jeśli chodzi o premie to Lewy dziś zrobił to co miał zrobić już dawno temu, ale zarazem uważam, że to próba zamknięcia tematu, który nie jest zakończony i również próba odwleczenia tego w przyszłość. Np za rok już nie będą panowały takie emocje jak teraz. Z drugiej strony uważam, że obsranie polskich kibiców o tę sprawę to w dużej mierze nasza natura malkontenctwa, marudzenia, narzekania i wyolbrzymiania problemu. Nie pochwalam piłkarzy, ale uważam, że gdyby podobna sytuacja wydarzyła się w innym kraju (nie w każdym, ale w większości), to temat byłby znacznie mniej rozgrzany.
1
@Kidd, Canales.
0
@Sulimo, moment wybrał bardzo zły, ale jeszcze gorsze tutaj jest zachowanie Roberta, który nie wyszedł z żadnym statementem kiedy to szambo się wylało. Powinien wziąć to na klatę i przeprosić za cały zespół bądź z najbardziej zasłużonymi Jego członkami. Każdy jest człowiekiem i każdy popełnia błędy, ale grunt to się do nich przyznać i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Będę dalej kibicował Reprezentacji, ale spory niesmak pozostaje.
2
@draxidox, jeszcze reaguje śmiechem. Pytanie czy to śmiech spowodowany zaskoczeniem czy szydzi otwarcie z pytania. Jestem ciekaw dalszej części wypowiedzi.
1
@Kessie, serducho ma w barwach blaugrana ;)
0
@Cotutajsiedzieje, spoko, ale brakuje dalszej części i końcowego happy end'u.
0
@Sulimo, ocena filmu mega zachęcająca ;)
0
@Pawel13sz, internet nie wybacza. Jeśli zaczepisz to on oddaje :D
1
@PolskiBarcelonista10, łap priv.
0
@Worny, to skakanie Lewego takie sztuczne i nienaturalne :D
Znaczy nie, że się nie cieszy, ale skupiał się bardziej żeby skakać jak reszta niż cieszył sięz kibicami :D
1
Co mnie dziś również niezmiernie cieszy to to, że dziś pokazaliśmy na tle silnego rywala, iż życie bez Pedriego również istnieje.
16
Som un equip!
Btw. Nie wiem czy widzieliście jak Alba cieszył się z Balde po meczu. Niesamowitym jest jak Jordi przyjmuje rolę zmiennika i do tego jak wspiera Alexa.
0
@Encore, uwielbiam tego młodzieńca.
59
Il Capitano
https://x.com/Rozglosnia3/status/1637544074000343044