esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Fiu, fiu, fiu, fiu, fiu, ekstra.
0
Obejrzane finałowe meczycho Pań w Indian Wells. Ależ to się oglądało. Rybakina kocica. Totalna dominacja Igi póki co dobiegła końca.
20
Ależ to Balde ślicznie wycyrklował to Kessie. To podanie to jest majstersztyk.
0
@VegetaPolska, tak też właśnie myślałem, że to nie z tego meczu.
4
@Pawel13sz, o Ziomuś. Świetne to.
0
@bartas97, "Xavi quedate", śpiewacie?
0
@Fenelon, czyli jest nadzieja. Będzie rosło wprost proporcjonalnie.
0
Zosia Ennaui dziś również na Camp Nou. Kibicka Lewego, ale do końca z posta na fejsie nie dało się wywnioskować czy kibicka Barcy ;)
0
@Emhyr, sam czasem bywałem w tej gwardii, ale moja opinia dojrzała wraz ze mną. Sergi quedate.
3
@Pawel13sz, redaktor Littleforest jak zawsze w formie.
3
Wy też podobnie freaky i oglądacie 3x studio po kolei (C+, Eleven, KS)?
20
Wiecie jak jest po polsku "madre mia"?
O Laboga!
Hehehe.
1
Ale tak troszkę głębiej analizując to co Roberto dziś się pokazywał do gry i był mobilny to na prawdę zasługuje na słowa uznania. Gość nie ma techniki, którą będzie zachwycał, ale dziś turbo pozytywnie mnie zaskoczył swoją grą.
0
@Kengo, perfect team!
4
Barcelona Xaviego Hernandeza zostaje pierwszym zespołem w historii, który wygrał trzy mecze El Clasico w ciągu 3 miesięcy. [@Barca19stats]
4
@DonMatteo901, przecież to bez tych linii było widać :D
Dudek Jerzy sra wciąż gdzieś tam na wieży :D
0
@agaFCB, ahahaha. Ale jaja, pomyliłem osoby :D
Sorka :D
@Lola120, dziękujemy za modły!! :D
0
W studio c+ stypa. Pełen profesjonalizm...
5
Ależ emocje. Przypomniały mi się klasyki za czasów Mourinho. Pół meczu oglądane na stojąco, przy bramkach skacząco/biegająco/klęcząco. Dziękujemy @agaFCB za modły :)
Campeones Bamblowicze!
2
@Jackazz, obecnie przy naszych problemach finansowych taki zmiennik to skarb.
20
Ależ szkoda, że bombazo Lewego nie wpadło z początku meczu... Trzeba zaznaczyć, że Robert gra dobry mecz i całkiem dobrze klei dziś piłkę.
0
Ale jesteście tragiczni... Śmieszki na Roberto kiedy znów w Klasyku robi różnicę. Shame on you. Vamos Roberto!
1
Vaaaaamos!!!!!!!
0
@Colon, trzymaj się tam jakoś.
0
No cóż. Pozostaje porzucić La Bambę przed meczem bo za dużo spoilerów a propos wyścigu F1.
0
Ile trzeba czekać +/- aż wrzucą wyścig z odtworzenia na strumyk?
0
Kataloński klub planuje opuścić Camp Nou i przenieść się na Montjuïc w przyszłym sezonie, ale są pewne obawy, czy Espai Barça zostanie zrealizowane.
Mamy 19 marca i finansowanie Espai Barça nie zostało jeszcze definitywnie zamknięte, a Barcelona nie ma nawet ostatecznych pozwoleń od Rady Miasta Barcelony na główne prace. Nie oznacza to jednak, że nie rozpoczną się one w terminie (w maju są wybory samorządowe i absolutnie nic nie można uruchomić na miesiąc przed).
W każdym razie to, co jest naprawdę niepokojące, to fakt, że z dnia na dzień w klubie słychać coraz więcej głosów, które uważają, że rozpoczynanie przebudowy Camp Nou już teraz jest szaleństwem ze względu na stopy procentowe, które są astronomicznie wysokie... i wciąż rosną.
Głosy te twierdzą, że tylko nowe przychody, jakie przyniesie nowe Camp Nou, nie będą w stanie spłacić kapitału wraz z odsetkami. A tak w ogóle, to poznanie prawdziwych kosztów tego projektu, który został powierzony tureckiej firmie budowlanej Limak, będzie wymagało przejrzystości... nie bez kontrowersji.
To poczucie niepewności budzi niepokój, dlatego już pojawiają się głosy po cichu wzywające do odłożenia przebudowy Camp Nou do czasu poprawy sytuacji gospodarczej i międzynarodowej. Problem w tym, że Barcelona uzgodniła już z radą miasta, że w przyszłym sezonie trafi na Montjuïc, a boisko i trybuny są już przygotowywane. Jest to kwestia, która wymaga przemyślenia.
ℹ️@sport
2
@Ojciec5tkidzieci, trzeba mu tylko życzyć zdrówka.
1
@fanRealuAlespoko, chciałbym zobaczyć ów statystykę (% wykorzystywanych dogodnych sytuacji do ich ilości). To bym nam wiele powiedziało. Trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że Lewy pierwszy raz w karierze nie miał wakacji w przerwie zimowej. To mogło też na Niego wpłynąć.
0
@Faro, widocznie zapłacili więcej za marketing.