7



Nawet nie wiedziałem, że aż tyle tego było...

7



Najlepsza drużyna Europy mówio.

0

@FcPortoFan1999, chyba z Raw Air. Taki przyjemny instrumental.

0

Ależ świetna jest ta muzyka co leci w trakcie przerw w skokach i kiedy pokazują tabelę.

0

Ulalala. Pięknie Anze Lanisek! Szkoda, że nie rekord skoczni.

0

Serio takie noty dla Dawida? No bądźmy poważni. Za takie lądowanie 17,5 max

0

@FcPortoFan1999, myślę, że tak.

0

Myślicie, że duński Ronaldo robił przeszczep włosów w Turcji?

0

@FcPortoFan1999, myślisz, że zawalił ten skok?

2

@sidi12843, nie widzę w tym nic nielegalnego.

3

Papużki jutro punktują i zostają ponad strefą spadkową, czy wpierd0l i drżą o wyniki innych zagrożonych spadkiem drużyn?

0

@takisobiektos, nie wiem czy będę na tyle cierpliwy.

1

@kiper09, stary... Dokładnie miałem to samo na myśli oglądając filmik, a potem Twój komentarz dopiero. Tutaj to wygląda jak w grze komputerowej, a na meczu wygląda to dokładnie jak napisałeś. To musi siedzieć w głowie zawodników, ale czemu? To w większości doświadczeni profesjonaliści, którzy wykonują ten zawód od kilku/kilkunastu lat. To tak jakbyś przyszedł do prywaciarza i raz robisz robotę dobrze, a raz ujowo. Nie czaję...

0

@takisobiektos, ale z drugiej strony jak zagram najpierw w grę to mogę nie mieć potem efektu "wow" w serialu czy się mylę?

0

The Last of Us - W jakiej kolejności? Najpierw gra, serial czy obojętnie?

19

0

Ktoś oglądał Arsenal? Czy Kiwior oprócz udziału przy dwóch bramkach zagrał przyzwoity mecz?

3

@GeraltzKatalonii, hhahahaha. Siuuuuu!

4

@Cotutajsiedzieje, sztos :D

0

Ten Haag ich chyba ogoli wszystkich na łyso w przerwie.

0

Co powiecie na koszulki polo w przyszłym sezonie?

5

@Uukasz_93, a propos tego faulu, o którym wspomniałeś.


0

Leo troszkę słabo z Jego strony, że nie został na boisku i nie podziękował piłkarzom z grę.

2

Mane, Sane, Gnabry. Co to jest za kosmiczna ławka.

0

Niby nic złego nie robią, ale wkurwi@ją te Niemaszki...

2

Żółw dostaje opaskę kapitańską. Będzie się działo.

0

A Mekambe na rękawku ma napisane GOAT :O

0

Choupo-Moting przyjęcie jak Lewy ;)

0

Nuno Mendes i Koman - jak to dziś może pięknie chodzić.

0

@tbas, oglądając materiał u Pani Najlepsze Nogi w Polsce co raz mniej jest mi do śmiechu z Niego. Bardziej to tragiczna postać niż komediowa niestety :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?