esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nawet nie wiedziałem, że aż tyle tego było...
7
Najlepsza drużyna Europy mówio.
0
@FcPortoFan1999, chyba z Raw Air. Taki przyjemny instrumental.
0
Ależ świetna jest ta muzyka co leci w trakcie przerw w skokach i kiedy pokazują tabelę.
0
Ulalala. Pięknie Anze Lanisek! Szkoda, że nie rekord skoczni.
0
Serio takie noty dla Dawida? No bądźmy poważni. Za takie lądowanie 17,5 max
0
@FcPortoFan1999, myślę, że tak.
0
Myślicie, że duński Ronaldo robił przeszczep włosów w Turcji?
0
@FcPortoFan1999, myślisz, że zawalił ten skok?
2
@sidi12843, nie widzę w tym nic nielegalnego.
3
Papużki jutro punktują i zostają ponad strefą spadkową, czy wpierd0l i drżą o wyniki innych zagrożonych spadkiem drużyn?
0
@takisobiektos, nie wiem czy będę na tyle cierpliwy.
1
@kiper09, stary... Dokładnie miałem to samo na myśli oglądając filmik, a potem Twój komentarz dopiero. Tutaj to wygląda jak w grze komputerowej, a na meczu wygląda to dokładnie jak napisałeś. To musi siedzieć w głowie zawodników, ale czemu? To w większości doświadczeni profesjonaliści, którzy wykonują ten zawód od kilku/kilkunastu lat. To tak jakbyś przyszedł do prywaciarza i raz robisz robotę dobrze, a raz ujowo. Nie czaję...
0
@takisobiektos, ale z drugiej strony jak zagram najpierw w grę to mogę nie mieć potem efektu "wow" w serialu czy się mylę?
0
The Last of Us - W jakiej kolejności? Najpierw gra, serial czy obojętnie?
19
https://x.com/swiat_kolpakow/status/1633858498395009024
Mickey Mouse.
0
Ktoś oglądał Arsenal? Czy Kiwior oprócz udziału przy dwóch bramkach zagrał przyzwoity mecz?
3
@GeraltzKatalonii, hhahahaha. Siuuuuu!
4
@Cotutajsiedzieje, sztos :D
0
Ten Haag ich chyba ogoli wszystkich na łyso w przerwie.
0
Co powiecie na koszulki polo w przyszłym sezonie?
5
@Uukasz_93, a propos tego faulu, o którym wspomniałeś.
0
Leo troszkę słabo z Jego strony, że nie został na boisku i nie podziękował piłkarzom z grę.
2
Mane, Sane, Gnabry. Co to jest za kosmiczna ławka.
0
Niby nic złego nie robią, ale wkurwi@ją te Niemaszki...
2
Żółw dostaje opaskę kapitańską. Będzie się działo.
0
A Mekambe na rękawku ma napisane GOAT :O
0
Choupo-Moting przyjęcie jak Lewy ;)
0
Nuno Mendes i Koman - jak to dziś może pięknie chodzić.
0
@tbas, oglądając materiał u Pani Najlepsze Nogi w Polsce co raz mniej jest mi do śmiechu z Niego. Bardziej to tragiczna postać niż komediowa niestety :(