1

@MesQueUnClub_87, najgorsze jeśli mecz nie pójdzie po naszej myśli to już nie ma kolejnego dnia by na spokojnie to przetrawić... Miejmy nadzieję, że będzie dobrze.

1

@Lola120, dziękujemy :)
Oby modły zostały wysłuchane :)

2

@Aragorn33, ajć... To ja chyba zacofany trochę dziś jestem w takim razie.

0

@Aragorn33, jak ogólnie Anka jest seksowną kobietą to tutaj Jej to średnio wyszło ;)
A tak btw chyba nie muszę dodawać, że jest to przeróbka i w oryginale leci inna muzyka ;)

5

Szkoda, że u nas tak do końca nigdy się nie odnalazł.


6

Z przymrużeniem oka ;)

21

Joker.


0

Czy jest gdzieś na stronce news z powołaniami na jutrzejszy mecz? Albo jestem ślepy albo go nie ma...

0

Czy i gdzie oglądacie jutrzejsze studio i mecz? C+ vs Eleven Sports?

1

@626, a jeśli taka gra stanie się pewnego rodzaju rutyną w ważnych meczach, z silnymi rywalami? Też będzie Ci tak do śmiechu?

1

Oglądam sobie Atleti vs Valencia i jest mi trochę wstyd, że Kotletico gra fajny futbol dla oka, a my nie potrafimy ostatnio wymienić kilku podań z pierwszej piłki w ofensywie...

1

Mega szkoda, że jutro nie będzie Pedriego bo obawiam się, że przez to znów to może być obrona Częstochowy podobna jak na Bernabeu w Pucharze Króla. Pytaniem jest czy wymagający kibice na Camp Nou zaakceptują taki rozwój wydarzeń na boisku. Niepokojącym jest to, że wypada nam jeden kreator w środku pola i nasza gra diametralnie się zmienia, nie potrafimy choć w jakimś stopniu zastąpić jakości jaką daje nam Kanaryjczyk. Kolejnym tematem jest ławka rezerwowych, którą Real ma mocniejszą patrząc na formę poszczególnych zawodników. Po trzecie musimy mieć na uwadze, że moim skromnym zdaniem bardzo mało prawdopodobnym jest to, że nasz Terminaarajuotor da radę za każdym razem powstrzymywać Viniego bez groźniejszej okazji ze strony Brazylijczyka. Niestety Real jest jutro faworytem, ale liczę na mental Lewego i Jego come back zarazem bo bardzo tego potrzebujemy. Porażka z Realem podłączy zawodników z Madrytu do tlenu, a nam wręcz przeciwnie może splątać nogi w walce o mistrzostwo.

PS. Ostatnio moje narzekania przyniosły zwycięstwo w Madrycie, więc żeby tradycji stało się za dość postanowiłem wydukać trochę od siebie również przed niedzielnym Klasykiem. Mam nadzieję, że nasi kopacze zaskoczą mnie pozytywnie i wygrają ;)
Vamos!

3

@agaFCB, ciasto wygląda sztos! @VegetaPolska, gdzie Ty się podziewasz, jak tu ktoś taki zarzuca Ci wędkę?

0

Madzia Pałasz w studio Eurosportu.

0

Reubs. Kategoria: Dziennikarstwo sportowe.

https://zapodaj.net/a139810563eda.png.html

Edit:

ee=i

0

@Witekk10, Fiorentinie wpierd....

1

@Piorun, Draco Malfoy?

0

Jeśli ktoś się zastanawia jak sobie dorobić to polecam puścić kupon na awans ManU z Sevillą. Pewny pewniaczek.

4

@Emhyr, podoba mi się, że Lapcio wreszcie ruszył się z nory. Mam nadzieję, że armaty, o których mówi wreszcie wystrzelą, a nie skończy się na niewypałach.

14

@tristan87, jeśli nie będzie numerem 1 w tym momencie to będzie to aberracja.

0

@gumaz, żarcik całkiem całkiem, ale zobaczymy kto będzie się śmiał w niedzielę o 23.

0

@MeMyselfAndI, moim zdaniem to Benfica jest faworytem dwumeczu, ale ja za Interem (braciak kibicuje).

1

@GeneralXavi, wrzucałem podobne info bodajże wczoraj. Możesz skorzystać śmiało jeśli się przyda.

0

Javi Miguel podaje, że występ Pedriego w meczu z Realem został wykluczony.
[Barca News PL]

0

@fuisLigo, @usztafik, chyba oczywistym jest to, że mam na myśli awans.

0

Stawiam tezę, że jeśli Chelsea zagra na podobnym poziomie jak z Borussią, a forma Realu nie będzie zwyżkować to Londyńczycy będą lepsi w tym dwumeczu.

1

Upadek Silicon Valley Bank (SVB) to tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ ponad 620 miliardów dolarów strat w całym sektorze bankowym to tykająca finansowa bomba zegarowa.

Według Federalnej Korporacji Ubezpieczeń Depozytów (FDIC) sektor bankowy ma obecnie ponad pół biliona dolarów niezrealizowanych strat, które ostatecznie będą musiały zostać zrealizowane – ale kiedy?

Odpowiedź brzmi: nikt nie wie, ale jedno jest pewne: FDIC, Rezerwa Federalna i Departament Skarbu robią wszystko, co w ich mocy, aby zatrzymać wszelkie przecieki na temat tego finansowego giganta i zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa — przynajmniej na razie.

Mówi się nam, że przyczyną tej trudnej sytuacji są ogromne ilości obligacji i obligacji rządowych, które banki kupowały, gdy stopy procentowe były niskie. Te obligacje i papiery skarbowe są teraz na głębokiej wodzie, ponieważ Jerome Powell nadal podnosi stopy procentowe w nieudanej próbie powstrzymania gwałtownej inflacji.

„To dlatego, że wyższe stopy procentowe oznaczają, że nowe obligacje przynoszą inwestorom wyższe zyski”, pisze Ryan King dla The Washington Examiner. „W rezultacie starsze obligacje mają stosunkowo niższą rentowność, co czyni je mniej atrakcyjnymi dla inwestorów, a tym samym powoduje spadek wartości starszych aktywów
Jedną z konsekwencji zjawiska niezrealizowanych potencjalnych strat w wysokości 620 miliardów dolarów jest to, że banki mogą szybko znaleźć się z mniejszą ilością gotówki w kasie, niż sugerowały ich księgi rachunkowe”.

Jeśli Fed zdecyduje się ponownie obniżyć stopy procentowe, aby ratować banki, możesz spodziewać się, że zapłacisz 100 dolarów za bochenek chleba, gdy nieuchronnie nadejdzie hiperinflacja. Jeśli Fed będzie nadal podnosił stopy procentowe, aby ratować dolara, skorumpowany system bankowy i wszystkie jego finansowe macki ulegną załamaniu.

1

Banki ukrywają co najmniej 620 miliardów dolarów strat, tworząc tykającą bombę zegarową katastrofy finansowej. Reszta w komentarzu. Zapraszam do lektury.

0

Golazo! OMG! Goosebumps!

0

Trincao- całkiem niezły występ w pierwszej połowie.
Mateu Lahoz- średnio. Mało widoczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?