esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LM10GOAT, Xaviemu tak zapadło w pamięć komu strzelił tę bramkę, że postanowił w karierze trenerskiej wzorować się na tej drużynie.
0
@colossus, to objawy boreliozy.
2
Normalnie scenariusz jak z filmu. Kibice robią "Poznań", a zespół ładuje gola. Świetny timing.
0
@Wossi61FCB, będzie trzeba mu dać pewnie coś za podpis i potężny kontrakt. Nie ważne czy podpiszemy go jako wolnego zawodnika. Ogólny koszt piłkarza nas przerasta moim zdaniem.
5
La bamba doszła do tego poziomu rozwoju, że pisząc coś nieironicznie trzeba dopisać "nieironicznie".
2
@Wossi61FCB, w naszej kondycji finansowej o Leao możemy jedynie pomarzyć.
1
@tristan87, Sane za takie słowa już nigdy nie powinien grać w piłkę na profesjonalnym poziomie.
0
Pedri, Frankie i Andreas też mają ramadan?
1
@gumaz, zobacz jak sprytnie ominął pytanie o alkohol. Bardzo dobrze bo jak to pić w środku tygodnia...
0
@MarioVeB!, ja pamiętam, ale przez mgłę, co również jest złym znakiem.
3
@Firestone, jak możesz stawiać na Real Szatanie.
1
@P33ck, 1:2, 1:1
0
Jak Tobie Bernardo ta bramka dziś się należała!
0
@Walker, dobrze prawisz Pioter.
2
Łapiński analityk, a obok Niego operator screen'u Wdowczyk.
0
@BorzyKrzys, strzał był świetny, ale większość bramkarzy na dobrym poziomie to uderzenie broni.
5
Dziekanowski, co za bogate słownictwo, składanie zdań. TOP ekspert.
1
@barcelonaLM, Chupo ma uraz kolego.
0
@Katalonbar, użyłbym innego słowa ;D
0
I potem się ludzie dziwio czemu piłkarze tyle zarabiajo, a nie ma czemu skoro muszo grać w tako pogodę, przewiani, przemoczeni, szkodliwe to mao.
1
Paulina Czarnota-Bojarska i "Kajli Łolker".
0
@Andy83, obawiam się, że stracilibyśmy co najmniej kilkanaście milionów sprzedając go nawet teraz.
4
Pragnę też przypomnieć, że ten 1pkt jest zdobyty szczęśliwie po tej patelni co miała Girona.
2
Alba do wyjściowego składu w następnym meczu. Zasłużył tą zmianą.
1
Abstrahując od tej padaki, którą zobaczyliśmy, że Girona była lepszą drużyną z piłką przy nodze w tym meczu, to to, że nie mamy goal line technology w LaLiga to jest jakaś aberracja.
0
@Tom_Tom, oglądałbym ten mecz z zamkniętymi oczami i zatyczkami w uszach.
0
Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego mistrzostwa. To jest dobre podejście, bo ono jest w odwrocie. Sytuacja w LaLiga nie będzie opanowana. Jest coraz mniej zwycięstw, dlatego wszystkim mówię - jeszcze przepitolimy to mistrzostwo.
0
To co Bambowicze, s05e20 #Xaviout czas zacząć? :D
0
Kessie game changer. Róbcie screeny.
0
Ci którzy pracują w Biedronce. Wstajecie codziennie rano nie dla samych Was, tylko by klienci byli zadowoleni? Reklama top.