2

@LM10GOAT, Xaviemu tak zapadło w pamięć komu strzelił tę bramkę, że postanowił w karierze trenerskiej wzorować się na tej drużynie.

0

@colossus, to objawy boreliozy.

2

Normalnie scenariusz jak z filmu. Kibice robią "Poznań", a zespół ładuje gola. Świetny timing.

0

@Wossi61FCB, będzie trzeba mu dać pewnie coś za podpis i potężny kontrakt. Nie ważne czy podpiszemy go jako wolnego zawodnika. Ogólny koszt piłkarza nas przerasta moim zdaniem.

5

La bamba doszła do tego poziomu rozwoju, że pisząc coś nieironicznie trzeba dopisać "nieironicznie".

2

@Wossi61FCB, w naszej kondycji finansowej o Leao możemy jedynie pomarzyć.

1

@tristan87, Sane za takie słowa już nigdy nie powinien grać w piłkę na profesjonalnym poziomie.

0

Pedri, Frankie i Andreas też mają ramadan?

1

@gumaz, zobacz jak sprytnie ominął pytanie o alkohol. Bardzo dobrze bo jak to pić w środku tygodnia...

0

@MarioVeB!, ja pamiętam, ale przez mgłę, co również jest złym znakiem.

3

@Firestone, jak możesz stawiać na Real Szatanie.

1

@P33ck, 1:2, 1:1

0

Jak Tobie Bernardo ta bramka dziś się należała!

0

@Walker, dobrze prawisz Pioter.

2

Łapiński analityk, a obok Niego operator screen'u Wdowczyk.

0

@BorzyKrzys, strzał był świetny, ale większość bramkarzy na dobrym poziomie to uderzenie broni.

5

Dziekanowski, co za bogate słownictwo, składanie zdań. TOP ekspert.

1

@barcelonaLM, Chupo ma uraz kolego.

0

@Katalonbar, użyłbym innego słowa ;D

0

I potem się ludzie dziwio czemu piłkarze tyle zarabiajo, a nie ma czemu skoro muszo grać w tako pogodę, przewiani, przemoczeni, szkodliwe to mao.

1

Paulina Czarnota-Bojarska i "Kajli Łolker".

0

@Andy83, obawiam się, że stracilibyśmy co najmniej kilkanaście milionów sprzedając go nawet teraz.

4

Pragnę też przypomnieć, że ten 1pkt jest zdobyty szczęśliwie po tej patelni co miała Girona.

2

Alba do wyjściowego składu w następnym meczu. Zasłużył tą zmianą.

1

Abstrahując od tej padaki, którą zobaczyliśmy, że Girona była lepszą drużyną z piłką przy nodze w tym meczu, to to, że nie mamy goal line technology w LaLiga to jest jakaś aberracja.

0

@Tom_Tom, oglądałbym ten mecz z zamkniętymi oczami i zatyczkami w uszach.

0

Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego mistrzostwa. To jest dobre podejście, bo ono jest w odwrocie. Sytuacja w LaLiga nie będzie opanowana. Jest coraz mniej zwycięstw, dlatego wszystkim mówię - jeszcze przepitolimy to mistrzostwo.

0

To co Bambowicze, s05e20 #Xaviout czas zacząć? :D

0

Kessie game changer. Róbcie screeny.

0

Ci którzy pracują w Biedronce. Wstajecie codziennie rano nie dla samych Was, tylko by klienci byli zadowoleni? Reklama top.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?