0

@Comfortable_, ale nie naskok zmylił bramkarza. Po prostu uderzył w inny róg ;)

0

Borussia strzeli bramkę za 3...2...1...

0

@Striker, poyebałem. Mówił, że zmieniłby go ogólnie :D

0

"Bramkarz kompletnie zmylony" :D
Kai robi naskok, a bramkarz wciąż stoi na nogach przecież i czeka... Ci komentatorzy są tak tragiczni...

0

Brawo Kai. Szacuneczek.

0

Kiedyś bym zmienił Sterlinga już w przerwie. Teraz nie miałbym ręki... Wróć... Byłoby 0:0.

0

25 minuta spotkania.
Posiadanie piłki: Chelsea-Borussia 29% do 71%

0

@Donnie_Darko, gorzej jakby to trwało kilka dni.

0

@Kluivert_P, jak Ci się podoba to zagadaj do Niej w odpowiedni sposób ;)
Być może jakiś Vania albo Żenia są mafiozami i nie jest z Nim z miłości :D

0

Wreszcie w "gorących" jakieś normalne tematy, a nie biuro matrymonialne, na dodatek trollowane.

10

@kynio302, i na dodatek kretyn się będzie zasłaniał cały czas rasizmem i doskonale wie, że jest prawie nietykalny.

2

@4drian0, fatality.

0

@Colon, tak społeczeństwo ubożeje umysłowo, że pragnie właśnie takiej rozrywki. Jest to co najmniej przerażające. Na dodatek powstaje kolejny film w podobnej "tematyce" - "Attack of the Meth Gator".

2

"Zostaliśmy Skolonizowani Przez Zachód! Dr Artur Bartoszewicz z SGH MÓWI WPROST"

Genialny materiał na YT. Wiedziałem, że Dr Bartoszewicz to inteligentna persona, ale ta rozmowa przeszła moje wszystkie oczekiwania. Gorąco polecam.

0

@Janas11224, dlatego futbol jest piękny bo jest tak nieprzewidywalny :)
Dołączam do brygady naiwnych ;)

2

@Sulimo, też 6 marca? Zdrówka byku dla nas ;)

0

@Salchent, śmiechłem :D

9

Orłowski w 94 minucie: "Do Carvajala, jak najszybciej do Carvajala!"

2

No wypuścili z cyrku. Nie ma bata.

2

@Kamil689, weź to zedytuj bo w oczy razi :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barteggg08, przyznał się do błędu ;)

4

3...2...1... notatnik wrze.

5



Garnacio wypatruje kolejnych bramek dla The Reds.

2

Kontrowersje kontrowersjami, ale warto zaznaczyć, że Rafał znowu daje nam 3pkt.

0

@tomcias10, nic nie zakłamuję kolego. Stopklatki zrobione dokładnie. Mam swoje zdanie i tyle, co nie oznacza, że mogę się mylić, jeśli ktoś pokaże mi dokładniejsze analizy.

0

@tomcias10, ludzie... Jestem totalnie obiektywny i jak jest karny to jest, ale tutaj nie jest to takie oczywiste.

0

Na pierwszym zdjęciu Kessie kopie zawodnika Valencii, a na drugim jeden z Nietoperzy już powoli upada po kontakcie. Jak widać po kontakcie jest dopiero ledwie w polu karnym, więc w tracie tego kontaktu musiał być albo na linii, albo trochę przed, więc wciąż ciężka decyzja.

https://zapodaj.net/832197ca6b5fb.png.html
https://zapodaj.net/2c4b402a79eda.png.html

1

Myślę, że sędzia rehabilitując się za ewentualny błąd przy karnym dla Valencii może trochę podkoloryzować faul Araujo w protokole co będzie oznaczać, że nie zagra z Realem. Obym się mylił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?