esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comfortable_, ale nie naskok zmylił bramkarza. Po prostu uderzył w inny róg ;)
0
Borussia strzeli bramkę za 3...2...1...
0
@Striker, poyebałem. Mówił, że zmieniłby go ogólnie :D
0
"Bramkarz kompletnie zmylony" :D
Kai robi naskok, a bramkarz wciąż stoi na nogach przecież i czeka... Ci komentatorzy są tak tragiczni...
0
Brawo Kai. Szacuneczek.
0
Kiedyś bym zmienił Sterlinga już w przerwie. Teraz nie miałbym ręki... Wróć... Byłoby 0:0.
0
25 minuta spotkania.
Posiadanie piłki: Chelsea-Borussia 29% do 71%
0
@Donnie_Darko, gorzej jakby to trwało kilka dni.
0
@Kluivert_P, jak Ci się podoba to zagadaj do Niej w odpowiedni sposób ;)
Być może jakiś Vania albo Żenia są mafiozami i nie jest z Nim z miłości :D
0
Wreszcie w "gorących" jakieś normalne tematy, a nie biuro matrymonialne, na dodatek trollowane.
10
@kynio302, i na dodatek kretyn się będzie zasłaniał cały czas rasizmem i doskonale wie, że jest prawie nietykalny.
2
@4drian0, fatality.
0
@Colon, tak społeczeństwo ubożeje umysłowo, że pragnie właśnie takiej rozrywki. Jest to co najmniej przerażające. Na dodatek powstaje kolejny film w podobnej "tematyce" - "Attack of the Meth Gator".
2
"Zostaliśmy Skolonizowani Przez Zachód! Dr Artur Bartoszewicz z SGH MÓWI WPROST"
Genialny materiał na YT. Wiedziałem, że Dr Bartoszewicz to inteligentna persona, ale ta rozmowa przeszła moje wszystkie oczekiwania. Gorąco polecam.
0
@Emhyr, https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
0
@Janas11224, dlatego futbol jest piękny bo jest tak nieprzewidywalny :)
Dołączam do brygady naiwnych ;)
2
@Sulimo, też 6 marca? Zdrówka byku dla nas ;)
0
@Salchent, śmiechłem :D
9
Orłowski w 94 minucie: "Do Carvajala, jak najszybciej do Carvajala!"
2
No wypuścili z cyrku. Nie ma bata.
2
@Kamil689, weź to zedytuj bo w oczy razi :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@barteggg08, przyznał się do błędu ;)
4
3...2...1... notatnik wrze.
5
Garnacio wypatruje kolejnych bramek dla The Reds.
2
Kontrowersje kontrowersjami, ale warto zaznaczyć, że Rafał znowu daje nam 3pkt.
0
@tomcias10, nic nie zakłamuję kolego. Stopklatki zrobione dokładnie. Mam swoje zdanie i tyle, co nie oznacza, że mogę się mylić, jeśli ktoś pokaże mi dokładniejsze analizy.
0
@tomcias10, ludzie... Jestem totalnie obiektywny i jak jest karny to jest, ale tutaj nie jest to takie oczywiste.
0
Na pierwszym zdjęciu Kessie kopie zawodnika Valencii, a na drugim jeden z Nietoperzy już powoli upada po kontakcie. Jak widać po kontakcie jest dopiero ledwie w polu karnym, więc w tracie tego kontaktu musiał być albo na linii, albo trochę przed, więc wciąż ciężka decyzja.
https://zapodaj.net/832197ca6b5fb.png.html
https://zapodaj.net/2c4b402a79eda.png.html
1
Myślę, że sędzia rehabilitując się za ewentualny błąd przy karnym dla Valencii może trochę podkoloryzować faul Araujo w protokole co będzie oznaczać, że nie zagra z Realem. Obym się mylił.