esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No dosłownie Złoty Chłopak.
4
Tymczasem w ekstraklasie.
https://zapodaj.net/9664f96545b5f.png.html
7
@Rust_Cohle, qrka weźcie mi powiedzcie, że to wkręta jest bo ja już nie mogę... Śmiech przez płacz i wiele innych emocji w jednym. @VegetaPolska challenge. Udowodnij, że nie trollujesz.
0
@Essos tu od razu widać po gościu klasę. Weź porównaj go do tego payaca Viniego. Już mi chłopina zaimponował.
1
@Firestone, zdajcie relację co tam się odyebało znowu bo z gorących już zniknęło...
2
Właśnie obejrzałem z odtworzenia Arsenal, który założył Bournemouth podwójnego Nelsona. Świetnie się ogląda mecze nie znając wyniku. Każdemu gorąco polecam.
0
Brawo Olek! Zniszczył!
0
Jeśli Sundal nie zawali to niestety nie ma co liczyć na medal. So sad...
1
-Myślisz, że naprawdę zawalił ten skok?
1
Nie ma szans na medal. Norwedzy dziś odpalili. Szkoda.
0
Ajzenbiśla szajse :D
4
Granerud to taki Vnicius skoków. Nie da się go lubić.
2
Olek Zniszczył.
5
Pitu, pitu, złoto, złotem, a tu przed skokiem Olka Zniszczyciela jesteśmy na 4 miejscu. Kocham to pompowanie balonika.
0
Ależ to będzie konkurs!
3
Ronaldo w tunelu wściekł się na dziecko. Poszło o Messiego. "Idź go oglądać" [interia.pl]
Po piątkowym meczu w lidze saudyjskiej pomiędzy Al Nassr a Al Batin doszło do niecodziennej sytuacji. Jedno z dzieci znajdujących się w tuneli krzyknęło w kierunku Cristiano Ronaldo słowa o Lionelu Messi. Portugalczyk nie pozostał mu dłużny i odpowiedział w dość nerwowy sposób.
W 19. kolejce ligowej Al Nassr wygrało swój mecz 3:1, ale największa gwiazda zespołu, Cristiano Ronaldo, nie wpisała się na listę strzelców. W tunelu prowadzącym do szatni Portugalczyk usłyszał jedno zdanie wykrzyczane z ust jednego z dzieci - "Messi jest najlepszy!". Były piłkarz Realu Madryt nie puścił tego mimo uszu. - W takim razie idź go oglądać. Dlaczego tu jesteś? - odpowiedział nerwowo Cristiano Ronaldo. Całą sytuację zarejestrowała jedna z kamer.
1
@qbuteq, właśnie miałem tę informację z tyłu głowy jakiś czas temu, ale w przerwie między sezonami całkowicie mi to umknęło...
0
Powiedzcie mi, że F1 nie jest transmitowane na viaplay od tego sezonu...
3
Co to się odbournemouthowało?
1
@Toretto, to ja jemu się nie dziwię. Skoro laska mu piszę, że jest chora i nie chce pisać to jest jasny sygnał. Jeśli jest jednak inaczej to niech nie wymagają od nas, że jesteśmy w stanie ocenić zawsze ze 100% dokładnością kiedy "tak" oznacza "tak", a "nie" oznacza "tak".
0
@kondziu88, z Rafałem sytuacja wygląda podobno tak, że w naszym meczu, w którym Lahoz rzucał kartki na lewo i prawo to dostało się też Rafałowi, ale koniec końców okazało się podobno, że nie dostał tam kartki, więc ma 4 chyba.
3
Kurw@. Wreszcie komentatorzy na Eurosport pomylili się w swoich prognozach pkt. Może w końcu zaczną komentować...
4
@partymaker, jest kontrowersyjny i lubi się napić, ale ja tam go lubię czasem posłuchać.
1
Kowal nazywając Dembele debilem to jednak trochę odleciał.
1
@Emhyr, niestety muszę się zgodzić. Miał też w sporo miejsca w ostatnich minutach kiedy pół drużyny Realu nie wracało. Potrzeba conajmniej kilku meczów ma bardzo dobrym poziomie by cokolwiek o Ansu dobrego powiedzieć, choć dziś jakiś mały promyczek nadziei faktycznie zapłonął. Być może pomoże mu to, że wszedł na boisko i zespół dowiózł wynik z mocnym rywalem (choć bardzo dobrze wybronił strzał Kessiego).
7
No kretyn.
0
@Emhyr, nawet nie wiesz jak jestem szczęśliwy z tego powodu :D
Jak nie zapomnę to napiszę post o podobnej treści, żeby znów finalnie wyszło mi na przekór ;)
Btw. to jednak obawiam się tego meczu z Valencią trochę też bo nasze chłopaki dziś zostawili mnóstwo serca na boisku.
0
@Emhyr, to uważasz, że przez to, że mam swoje zdanie, być może kontrowersyjne, to zasługuję na brak szacunku? Pozdro Ziomek.
Btw. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś bo ciężko zrozumieć drugą część Twojej wypowiedzi. Postaraj się na przyszłość trochę bardziej proszę.
0
@Emhyr, nie wiem o co mnie prosisz :D. A no i staraj się wyrażać z szacunkiem do adresata tak na przyszłość if you know what I mean ;)
My do niedzieli również nie przegraliśmy z Almerią od kilkunastu spotkań. Oglądałem mecz LFC i wcale dużo lepiej nie zagraliśmy w obronie z United co The Reds z Królewskimi. Statystyki to nie wszystko. Futbol pisze czasem odrębne historie. Zaznaczę raz jeszcze, że bardzo bym nie chciał by ten mój abstrakcyjny scenariusz się nie sprawdził i bym mógł uderzyć się w pierś po ostatnim gwizdku.
0
@El Madridista. Pokazał Real ostatnio na Anfield właśnie jak potrafią grać. Wiadomo to CL i inny stan świadomości jeśli chodzi o Królewskich, ale moja opinia jest taka, że boję się o ten mecz i obawiam się blamażu...