esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobry patent. AI to intrygujące "dzieło".
https://x.com/Lukasz_Olender/status/1622613696383004672
0
Folia?
35
Ousmane dojrzał mówili :D
1
@require, nie znoszę typa, ale jeśli porównujemy sytuacje finansowe klubów to chyba trochę ma rację niestety ;/
16
Xavi zostań.
0
Andreas Christensen - cichy bohater dzisiejszego meczu.
4
@Encore, pomarańczowa. Sędzia się wybroni z żółtka.
1
"Nostalgia Anioła" na CBS Europa. Świetny film.
1
@kinioo, znając przyszłość, jak potoczyły się Jego losy i jak przeciętny zrobił się z Niego zawodnik, można powiedzieć, że to nie był dobry ruch. Zważając jednak na to jak utalentowanym zawodnikiem był Serginho, jaki potencjał w Nim drzemał i walkę jaką stoczyliśmy o Niego z Bayernem można śmiało zarząd w tym przypadku usprawiedliwić bo postępowali jak najbardziej logicznie.
0
Kto by pomyślał, że Dest odchodząc do Barcy zrobi najgorszy ruch w swojej karierze. Jestem niezmiernie ciekaw, jakby to potoczyło się dalej gdyby Holender jednak został w Amsterdamie.
0
@AlexDark00, przecież Balde dostał to wyróżnienie.
0
@barcelonaLM, nie bądźmy już zachłanni. Patrzmy na siebie. +5 i tak jest spoko póki co, a Valencia ma teraz ogromne tarapaty i nie sądzę by była wyzwaniem dla Królewskich.
0
@masq, z tym umieraniem to się wstrzymaj. Takie rzeczy lubią się sprawdzać...
0
Ale coś nas nie rozpieszczają media ostatnio. Ani "Barca Studio" nie ma na KS, ani żadnych zapowiedzi przedmeczowych i studia po meczu...
0
@agaFCB danza Kunduro ;)
60
Dziś zagraliśmy jak lider La Liga. Nie ma lipy.
3
Ferran wygląda jakby wrócił z odwyku.
0
Betis nie skończy tego meczu w 11.
10
Sędzia jest genialny w tym meczu i to nie jest ironia.
0
Co za plot twist! Najgorszy mecz Rafała w barwach Barcy kwituje golem. Sztos!
0
Ale powiem Wam, że to jest coś pięknego, że mamy teraz dwóch lewych obrońców takiej klasy (i nie mowa tu o Alonso).
16
Lewy oprócz pokazywania się do gry nic nie wnosi. Strata za stratą lub spowalnianie gry. Jest bez formy. Choć wreszcie mecz ogląda się świetnie.
1
@macio_944, prawdą jest, że dobrą grą nie grzeszy, ale jednak kilka punktów już nam w tym sezonie uratował.
Tusiel na asystenta jak coś jedynie ;)
0
Dajcie Bóg, żeby Olaboga dziś nie komentował bo rozpierd...niczę coś...
1
@gumaz, żadnych energetyków, żadnej kawy. Pracowałem kiedyś z takim Czechem na fabryce i chłopak pił kilka dziennie. Od jak dawna? Nie wiem. W każdym razie po kilku miesiącach wspólnej pracy musiał zjechać do ojczyzny na leczenie bo zaczęła mu pikawa nie domagać, także dobrze kolega wyżej napisał, że powinno być to nielegalne dla młodzieży albo i nawet ogólnie bo to chyba jeszcze gorszy syf niż alkohol i fajki.
2
@IronSanHybrid, to nie prawda. Jebas zablokował transfer, ponieważ wg Jego statutu w Barcelonie może grać tylko jeden Araujo. [rerardgomero]
0
Czyli jeśli rejestracja Gaviego grającego już jako piłkarz pierwszej drużyny na nowej umowie zostanie anulowona po jakimś czasie, to wszystkie mecze, który Gavi rozegra w międzyczasie będą nielegalne w jakiś sposób? Czy nie będą nam grozić sankcje i walkowery przez to?
0
@Rl9k1nG, paco rabanne black xs i clinique happy orange, obydwa cytrusowe nuty.
0
@sonek, stary, ja nie mam bladego pojęcia dlatego pytałem Michała o to bo pisał o tym ostatnio dość wylewnie jakby właśnie obecne dostawy czołgów z zachodu miały znacznie pomóc Ukraińcom w obronie.
0
@Kondziubarca, i co? Uważacie, że Real znów się podłoży? Bez Ousmane będzie na prawdę ciężko...