1

Kto dziś będzie zawodnikiem meczu? Mo Salah czy Darwin Nunez?

2

@supraomnes1, udowodnij, że masz kobietę.

14

Andrzej w formie.


0

Team Laboga vs Team Laboga sucks

1

@Bobo25, bez spojlerów ;)

0

Zabieram się do obejrzenia The Last of Us. Czy stracę dużo jeśli do serialu podchodzę nie grając wcześniej w grę?

0

@wawrzyn1, Shame on you :D

13



Śmiech przez płacz.

9



Niepodrabialny Darek

0

@John_Doe, popatrz jak wyglądała ta sytuacja kiedy doznał urazu. Profesjonalny piłkarz o zdrowych zmysłach nie robi takich rzeczy specjalnie.

0

Ależ od Labogi kipi białą krwią. Z chęcią chyba spuściłby Barcelonę do Segunda za tę aferę. Jestem ciekaw jak Jego Real poradziłby sobie finansowo w lidze bez drugiego hegemona...

4

@Emhyr Mats - 10
Kounde - 9
Araujo - 10
Christensen - 10
Balde - 8
Alba - 7
Garcia - 4
Alonso - 3,5
Busquets - 7
Gavi - 8,5
Pedri - 9
Kessie - 5
Sergi Roberto - 4
FdJ - 8
Dembele - 9
Raphinha - 7,5
Ferran - 4
Fati - 2 (blisko 1)
Lewandowski - 8

1

@domin682, pic na wodę, fotomontaż... Robią z nas jawnie debili.

0

Mateusz Gotówka z asystą.

5



Kontuzje, kontuzjami, ale jest to co najmniej martwiące.

0

@BoreekxD, nie skompromitowaliśmy się, ale zagraliśmy znów przeciętnie na tle mocniejszego rywala w Europie i to może irytować. Xavi wygrał z zespołem 1 na 8 domowych meczów w Europie. Toż to tragiczna statystyka...

0

Ależ nam Ćwiąki liże dupsko ostatnio ;)
Powiadam Wam, La Bamba potężnym uniwersum jest.

1

@budel17, łap na priv ;)

0

@Emhyr, wiesz, że statystki nie zawsze oddają faktycznie tego jak wyglądał przebieg meczu. Moje skromne zdanie. Oby chociaż pół Busiego wyleczyło się na rewanż bo to i tak będzie jak zbawienie.

0

@Emhyr, u mnie jest totalny niedosyt bo wracają znowu demony europejskich pucharów. Kounde elektryczny, a w lidze? Kozak. Araujo? Po Jego kiksie mogła paść bramka, a w lidze? Szef. United po strzeleniu drugiego gola dostali takiego wiatru w żagle, że mogli spokojnie strzelić jeszcze kilka, ale jakoś udało nam się przywrócić równowagę i strzeliliśmy na remis. Ogólnie uważam, że drużyna z Anglii była w tym meczu lepsza i powinna wygrać. Jestem niezmiernie ciekaw jak wyglądała by gra naszych w drugiej połowie gdyby na boisku był Pedri.

5

Obi Mikel: Hazard był najbardziej leniwym piłkarzem jakiego poznałem. [Flashscore]

0

@Pawel13sz, i jeszcze kilka pączków.

1

Może kontrowersyjna trochę teza, ale Munsien by nas pyknęło dziś kilkoma bramkami spokojnie... Nie mamy na ten moment kultury gry na poziomie najlepszych drużyn w Europie.

1

@hefaj6, Zdrówka dla synka!

0

Czemu Gavi nie może grać w rewanżu za żółtą kartkę? Nasz pierwszy mecz w tym sezonie w LE. Czy kartki z LM przenoszą się do LE? Z fazy grupowej LM do fazy pucharowej LE? Trochę chore.

0

@Borneo, zgodzę się w pełni, że ten mecz był w końcówce do wygrania, ale bardziej siłami wolicjonalnymi niż jakością piłkarską i zespołowością.

0

Jakie opinie na temat potencjalnego karnego dla Barcy? Przerwało mi stream w tym momencie i nie wiem jak to przebiegało.

0

@Borneo, chyba oglądałem inny mecz. United piłkarsko było dziś zdecydowanie lepsze piłkarsko moim zdaniem. My mieliśmy sporadyczne sytuacje i czasem trochę zamieszania pod bramką De Gei spowodowane szczęściem. Przy totalnej posusze w lini pomocy daje 60/40 conajminej szans dla United w rewanżu. Przykre, ale prawdziwe.

1

Piłkarsko United dziś lepsze. My mogliśmy ten wygrać mecz duszą, ale niestety skład się sypie, a piłkarsko dziś byliśmy słabsi.

11

Ktoś mi wyjaśni w logiczny sposób co robi Alonso w pierwszej jedenastce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?