esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kto dziś będzie zawodnikiem meczu? Mo Salah czy Darwin Nunez?
2
@supraomnes1, udowodnij, że masz kobietę.
14
Andrzej w formie.
0
Team Laboga vs Team Laboga sucks
1
@Bobo25, bez spojlerów ;)
0
Zabieram się do obejrzenia The Last of Us. Czy stracę dużo jeśli do serialu podchodzę nie grając wcześniej w grę?
0
@wawrzyn1, Shame on you :D
13
Śmiech przez płacz.
9
Niepodrabialny Darek
0
@John_Doe, popatrz jak wyglądała ta sytuacja kiedy doznał urazu. Profesjonalny piłkarz o zdrowych zmysłach nie robi takich rzeczy specjalnie.
0
Ależ od Labogi kipi białą krwią. Z chęcią chyba spuściłby Barcelonę do Segunda za tę aferę. Jestem ciekaw jak Jego Real poradziłby sobie finansowo w lidze bez drugiego hegemona...
4
@Emhyr Mats - 10
Kounde - 9
Araujo - 10
Christensen - 10
Balde - 8
Alba - 7
Garcia - 4
Alonso - 3,5
Busquets - 7
Gavi - 8,5
Pedri - 9
Kessie - 5
Sergi Roberto - 4
FdJ - 8
Dembele - 9
Raphinha - 7,5
Ferran - 4
Fati - 2 (blisko 1)
Lewandowski - 8
1
@domin682, pic na wodę, fotomontaż... Robią z nas jawnie debili.
0
Mateusz Gotówka z asystą.
5
Kontuzje, kontuzjami, ale jest to co najmniej martwiące.
0
@BoreekxD, nie skompromitowaliśmy się, ale zagraliśmy znów przeciętnie na tle mocniejszego rywala w Europie i to może irytować. Xavi wygrał z zespołem 1 na 8 domowych meczów w Europie. Toż to tragiczna statystyka...
0
Ależ nam Ćwiąki liże dupsko ostatnio ;)
Powiadam Wam, La Bamba potężnym uniwersum jest.
1
@budel17, łap na priv ;)
0
@Emhyr, wiesz, że statystki nie zawsze oddają faktycznie tego jak wyglądał przebieg meczu. Moje skromne zdanie. Oby chociaż pół Busiego wyleczyło się na rewanż bo to i tak będzie jak zbawienie.
0
@Emhyr, u mnie jest totalny niedosyt bo wracają znowu demony europejskich pucharów. Kounde elektryczny, a w lidze? Kozak. Araujo? Po Jego kiksie mogła paść bramka, a w lidze? Szef. United po strzeleniu drugiego gola dostali takiego wiatru w żagle, że mogli spokojnie strzelić jeszcze kilka, ale jakoś udało nam się przywrócić równowagę i strzeliliśmy na remis. Ogólnie uważam, że drużyna z Anglii była w tym meczu lepsza i powinna wygrać. Jestem niezmiernie ciekaw jak wyglądała by gra naszych w drugiej połowie gdyby na boisku był Pedri.
5
Obi Mikel: Hazard był najbardziej leniwym piłkarzem jakiego poznałem. [Flashscore]
0
@Pawel13sz, i jeszcze kilka pączków.
1
Może kontrowersyjna trochę teza, ale Munsien by nas pyknęło dziś kilkoma bramkami spokojnie... Nie mamy na ten moment kultury gry na poziomie najlepszych drużyn w Europie.
1
@hefaj6, Zdrówka dla synka!
0
Czemu Gavi nie może grać w rewanżu za żółtą kartkę? Nasz pierwszy mecz w tym sezonie w LE. Czy kartki z LM przenoszą się do LE? Z fazy grupowej LM do fazy pucharowej LE? Trochę chore.
0
@Borneo, zgodzę się w pełni, że ten mecz był w końcówce do wygrania, ale bardziej siłami wolicjonalnymi niż jakością piłkarską i zespołowością.
0
Jakie opinie na temat potencjalnego karnego dla Barcy? Przerwało mi stream w tym momencie i nie wiem jak to przebiegało.
0
@Borneo, chyba oglądałem inny mecz. United piłkarsko było dziś zdecydowanie lepsze piłkarsko moim zdaniem. My mieliśmy sporadyczne sytuacje i czasem trochę zamieszania pod bramką De Gei spowodowane szczęściem. Przy totalnej posusze w lini pomocy daje 60/40 conajminej szans dla United w rewanżu. Przykre, ale prawdziwe.
1
Piłkarsko United dziś lepsze. My mogliśmy ten wygrać mecz duszą, ale niestety skład się sypie, a piłkarsko dziś byliśmy słabsi.
11
Ktoś mi wyjaśni w logiczny sposób co robi Alonso w pierwszej jedenastce?