0

@Chaoss, może faktycznie czasem powie coś konstruktywnego, ale drze tak japę, że hej. I te Jego "tak?", wkurzające... Będąc osobą medialną moim zdaniem wręcz obowiązkiem jest wzięcie kilku lekcji tzw. obycia z kamerą i mikrofonem by słuchacz/widz miał z tego większą radość.

0

A Busquets panienka stoi standardowo bez emocji. Jeszcze brakuje tego Jego durnego uśmieszku...

2

No to teraz pozostaje trzymać kciuki za Shaqiriego i spółkę dziś.

1

@PatrychoO, ja bym ładniej napisał. "Za prekursora tego stylu gry można uznać Jerzego Brzęczka."

1



:)

0

I to jest dalej Blind.

2

Bramka turnieju póki co, nie ma bata.

0

@DonMatteo901, oj tam. Dodałem przede wszystkim dla filmiku, a nie podpisu ;D

1

@Kondziubarca, moim zdaniem z Arabią zagraliśmy dobrych min. 45 minut.

0

@dv7wisnia, polecam Nine Chronicles, gierka na blockchain ;)

0

@ptrx, widać było po nich chęć rewanżu za pamiętną rękę Suareza. Jeśli Oni nie mogą wyjść, to Urusi też nie wyjdą...

2

@ZwyklyKibicBarcy04, ale płaczący Koreańczycy ze szczęścia to piękny widok. Niestety taki futbol jest okrutny...

0

@ranger3120,
– Chodzi o Niemcy.
– Tak?
– Chyba ich znalazłem.
– Gdzie Oni są?!
– W innym, lepszym świecie…

0

@Kazragore, aż sobie to wyobraziłem... Ale to byłby cyrk :D

32



Internauci są niesamowici.

30



Sacrebleu.

25



Grzegorz "Ruleta" Krychowiak.

0

@PatrykBarca, @norbi77, a na jakiej podstawie wyciągacie wnioski, po której stronie barykady stoję?

2

/photo/1

Für Deutschland.

0

@PatrykBarca, jeśli piłka ma chip to czemu decyzja nie jest natychmiastowa?

1

@Limaker, transmisja łączona na TV, a na monitorze dwa mecze osobno (obraz w obrazie)

0

Ajjj. Harry, dobrze celował.

0

Kaziu Węgrzyn i "Fołden" po Borasowemu, złoto.

0

@Emhyr, no to niestety moderacja uznała inaczej ;)

0

@Emhyr, ten, który jest ładniejszy od Rooneya :D

0

Czy nazwanie pewnego piłkarzyka pajacykiem zasługuje na usunięcia komentarza? :D

1

@AmigoBlancos, ostatnio robię maraton od pierwszego odcinka znów choć znam je prawie na pamięć :D

7

Komentarz usunięty

0

Czy mi się wydaje, czy Godin nikomu nie przekazał opaski kapitańskiej i teraz grają bez kapitana?

0

Mental mafia... 3... 2...1... czas start.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?