esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss, może faktycznie czasem powie coś konstruktywnego, ale drze tak japę, że hej. I te Jego "tak?", wkurzające... Będąc osobą medialną moim zdaniem wręcz obowiązkiem jest wzięcie kilku lekcji tzw. obycia z kamerą i mikrofonem by słuchacz/widz miał z tego większą radość.
0
A Busquets panienka stoi standardowo bez emocji. Jeszcze brakuje tego Jego durnego uśmieszku...
2
No to teraz pozostaje trzymać kciuki za Shaqiriego i spółkę dziś.
1
@PatrychoO, ja bym ładniej napisał. "Za prekursora tego stylu gry można uznać Jerzego Brzęczka."
1
:)
0
I to jest dalej Blind.
2
Bramka turnieju póki co, nie ma bata.
0
@DonMatteo901, oj tam. Dodałem przede wszystkim dla filmiku, a nie podpisu ;D
1
@Kondziubarca, moim zdaniem z Arabią zagraliśmy dobrych min. 45 minut.
0
@dv7wisnia, polecam Nine Chronicles, gierka na blockchain ;)
0
@ptrx, widać było po nich chęć rewanżu za pamiętną rękę Suareza. Jeśli Oni nie mogą wyjść, to Urusi też nie wyjdą...
2
@ZwyklyKibicBarcy04, ale płaczący Koreańczycy ze szczęścia to piękny widok. Niestety taki futbol jest okrutny...
0
@ranger3120,
– Chodzi o Niemcy.
– Tak?
– Chyba ich znalazłem.
– Gdzie Oni są?!
– W innym, lepszym świecie…
0
@Kazragore, aż sobie to wyobraziłem... Ale to byłby cyrk :D
32
Internauci są niesamowici.
30
Sacrebleu.
25
Grzegorz "Ruleta" Krychowiak.
0
@PatrykBarca, @norbi77, a na jakiej podstawie wyciągacie wnioski, po której stronie barykady stoję?
2
Für Deutschland.
0
@PatrykBarca, jeśli piłka ma chip to czemu decyzja nie jest natychmiastowa?
1
@Limaker, transmisja łączona na TV, a na monitorze dwa mecze osobno (obraz w obrazie)
0
Ajjj. Harry, dobrze celował.
0
Kaziu Węgrzyn i "Fołden" po Borasowemu, złoto.
0
@Emhyr, no to niestety moderacja uznała inaczej ;)
0
@Emhyr, ten, który jest ładniejszy od Rooneya :D
0
Czy nazwanie pewnego piłkarzyka pajacykiem zasługuje na usunięcia komentarza? :D
1
@AmigoBlancos, ostatnio robię maraton od pierwszego odcinka znów choć znam je prawie na pamięć :D
7
Komentarz usunięty
0
Czy mi się wydaje, czy Godin nikomu nie przekazał opaski kapitańskiej i teraz grają bez kapitana?
0
Mental mafia... 3... 2...1... czas start.