1

Trącił, trącił czy nie trącił?

1

@Barca1992, żołnierze z Korei jeszcze dadzą radę!

0

@karci0, ostatnio o tym pisałem, z Małopolski mawiali... Chyba dziwnym trafem większość tych ekspertów z Małopolski.

0

@hubert874.
Ghana Korea - 1:2
Kamerun Serbia - 1:1
Portugalia Urugwaj - 1:2

0

Artur "Tak?" Wichniarek.

1

@Emhyr, PZ- Iran
NR- Belgia, Holandia

1

Szkoda, że Ansu jeszcze nie powąchał murawy...

0

@AmigoBlancos, jeszcze ten piękniś Gąska z Kanału Sportowego.

11

6

Zijesz czy nie zijesz?

2

I ta ciągła narracja komentatorów jaka to Premier League nie jest ligą gdzie sędzie puszcza prawie wszystkie. Ludzie... Te czasy się zmieniły. FPL w tym momencie już niczym się nie różni od innych lig europejskich jeśli chodzi o sędziowanie i trzymają marny poziom jak w innych ligach.

0

Akram Afif - ciekawy jest to zawodnik. Wróżę mu rychłą podróż do europejskiego klubu.

0

@maniak33333, @Atencjuszek, zmieńcie oczy ;D

1

Ci Katarscy bramkarze to już jest "odrewna" historia bardziej pasuje ;)

2

Kalka sytuacji z karnym Ronaldo wczoraj.

1

@Kessie, moje miasto. Na żywo jest jeszcze piękniej ;)

0

Bramka turnieju, możemy zamknąć już konkurs w tej kategorii.

3

Gooooooooooooooooooooooooool

1

Wieczny Szpaku!

0

Król strzelców MŚ? Neymar Jr.

11



Takie tam świrki.

1

To jest jakiś żart. Od czego jest ten jeb.ny VAR?!

2

Żewłakow: "Patrzę na Babę".

2

Zlot "Mentalnych" na Bambie zacząć czas.

1

@Joe_Pesci, dzięki, Wam również i emocjonujących meczyków.

5

@karol97, jestem z Małopolski. Za cholerę się nie zgodzę. Jest to jedna wielka wymówka w kaleczeniu języka polskiego.

0

"Ofenzywa", "Defenzywa". Kur.a, skąd Oni wszyscy się wzięli. Co raz więcej "ekspertów" to powtarza...

0

Czy Mila, który komentuje jest trzeźwy?

0

Coś czuję, że sędzia doliczy 9 minut.

0

Czy na VARze siedzi van Boekel? To ten co nas 2x przekręcił w LM...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?