esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trącił, trącił czy nie trącił?
1
@Barca1992, żołnierze z Korei jeszcze dadzą radę!
0
@karci0, ostatnio o tym pisałem, z Małopolski mawiali... Chyba dziwnym trafem większość tych ekspertów z Małopolski.
0
@hubert874.
Ghana Korea - 1:2
Kamerun Serbia - 1:1
Portugalia Urugwaj - 1:2
0
Artur "Tak?" Wichniarek.
1
@Emhyr, PZ- Iran
NR- Belgia, Holandia
1
Szkoda, że Ansu jeszcze nie powąchał murawy...
0
@AmigoBlancos, jeszcze ten piękniś Gąska z Kanału Sportowego.
11
https://x.com/twojstarykowal/status/1596742391330795525
Jaskiniowiec wciąż w formie.
6
Zijesz czy nie zijesz?
2
I ta ciągła narracja komentatorów jaka to Premier League nie jest ligą gdzie sędzie puszcza prawie wszystkie. Ludzie... Te czasy się zmieniły. FPL w tym momencie już niczym się nie różni od innych lig europejskich jeśli chodzi o sędziowanie i trzymają marny poziom jak w innych ligach.
0
Akram Afif - ciekawy jest to zawodnik. Wróżę mu rychłą podróż do europejskiego klubu.
0
@maniak33333, @Atencjuszek, zmieńcie oczy ;D
1
Ci Katarscy bramkarze to już jest "odrewna" historia bardziej pasuje ;)
2
Kalka sytuacji z karnym Ronaldo wczoraj.
1
@Kessie, moje miasto. Na żywo jest jeszcze piękniej ;)
0
Bramka turnieju, możemy zamknąć już konkurs w tej kategorii.
3
Gooooooooooooooooooooooooool
1
Wieczny Szpaku!
0
Król strzelców MŚ? Neymar Jr.
11
Takie tam świrki.
1
To jest jakiś żart. Od czego jest ten jeb.ny VAR?!
2
Żewłakow: "Patrzę na Babę".
2
Zlot "Mentalnych" na Bambie zacząć czas.
1
@Joe_Pesci, dzięki, Wam również i emocjonujących meczyków.
5
@karol97, jestem z Małopolski. Za cholerę się nie zgodzę. Jest to jedna wielka wymówka w kaleczeniu języka polskiego.
0
"Ofenzywa", "Defenzywa". Kur.a, skąd Oni wszyscy się wzięli. Co raz więcej "ekspertów" to powtarza...
0
Czy Mila, który komentuje jest trzeźwy?
0
Coś czuję, że sędzia doliczy 9 minut.
0
Czy na VARze siedzi van Boekel? To ten co nas 2x przekręcił w LM...