2

Real może i gra padakę, ale na pewno będzie dużo bardziej skuteczny w niedzielę niż Bilbao wczoraj.

2

Kwadratowe łby z dwóch stron.

0

No Śmietanowi powinni wsadzić na 2:0 po tych kilku akcjach.

0

@SinMistico, obecnie Mareczek może Oblakowi rękawice co najwyżej lizać.

7

Brameczka piękna, ale faktycznie ten "faul" to był taki trochę naciągany...

0

Ale przyfanzolił...

3

@Conradxc, co macie do Świętego i Gazdy? Przecież to jest topka obecnego majka.

2

@Eklerek, kilka perełek z x:

"Palec mu się omsknął jak walił konia"

"Rewanż za hiszpanów"

"Każdy kiedyś przyknurzył…"

"Ma pełne jaja"

"Nigdy ci sie nie kliknęło przez przypadek jak waliłeś konia do zdjecia?"

0



A Wy doceniacie swój czas nudy?

1



Nowa piramida żywieniowa w US.

0

@mrboom, pochwal się mordo.

2

@July_6_BcN, no nie powiem, że całkiem nieźle Ci to wyszło.

0

@Cule1234, ależ zaczyna to wyglądać biednie... ;/

0

@mientusek1407, ogólnie mix wina białego/rose z wodą gazowaną to fajny mix.

1

@AmigoBlancos, poproszę o oznaczanie w postach :)

5

@MessiForeverTheBest, ostatnie 5 meczów tych drużyn to 3.2 bramek na mecz, więc jest trochę lepiej niż w innych szlagierach.

1

Arsenal vs Liverpool dziś nakłada się na Atletli vs Śmietana. No cudownie...

1

@macio_944, poproszę o oznaczenie jak będziesz miał więcej info.

6

Przestańcie już wrzucać lo lo lo lo lo bo nie nadążam z herbami.

4

Lapcio z drineczkiem siedzi i świętuje już.

0

Jakieś relacje ze zwiadu u notatnikowych?

1

Jakby ten volley Rafała wszedł to bym chyba z kapci wyskoczył. To mogła być bramka pokroju Rooneya z przewrotki w derbach Manchesteru.

12



Huehuehue.

0

Ajajajajaj. Simon znowu babol, ale brawo Ronaldinho Bardghji!

0



Dziękuję, dobranoc.

0

Sunday League w polu karnym Bilbao.

0

@Destroyer_of_Worlds, myślę, że jakby puścili ten materiał w KZ live w godzinach szczytu to lepiej by im poszło, aczkolwiek Rymanowski robi świetną robotę pomimo różnych dotychczasowych kontrowersji.

0

Nie ma studia na Eleven przed meczem?

1

Czy w dzisiejszych czasach poprawności politycznej, każdy może owijać w bawełnę?

0

@LeoMessiiBarcaPepa, życzę owocnego posiedzenia rady ministrów w toalecie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?