esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Real może i gra padakę, ale na pewno będzie dużo bardziej skuteczny w niedzielę niż Bilbao wczoraj.
2
Kwadratowe łby z dwóch stron.
0
No Śmietanowi powinni wsadzić na 2:0 po tych kilku akcjach.
0
@SinMistico, obecnie Mareczek może Oblakowi rękawice co najwyżej lizać.
7
Brameczka piękna, ale faktycznie ten "faul" to był taki trochę naciągany...
0
Ale przyfanzolił...
3
@Conradxc, co macie do Świętego i Gazdy? Przecież to jest topka obecnego majka.
2
@Eklerek, kilka perełek z x:
"Palec mu się omsknął jak walił konia"
"Rewanż za hiszpanów"
"Każdy kiedyś przyknurzył…"
"Ma pełne jaja"
"Nigdy ci sie nie kliknęło przez przypadek jak waliłeś konia do zdjecia?"
0
A Wy doceniacie swój czas nudy?
1
Nowa piramida żywieniowa w US.
0
@mrboom, pochwal się mordo.
2
@July_6_BcN, no nie powiem, że całkiem nieźle Ci to wyszło.
0
@Cule1234, ależ zaczyna to wyglądać biednie... ;/
0
@mientusek1407, ogólnie mix wina białego/rose z wodą gazowaną to fajny mix.
1
@AmigoBlancos, poproszę o oznaczanie w postach :)
5
@MessiForeverTheBest, ostatnie 5 meczów tych drużyn to 3.2 bramek na mecz, więc jest trochę lepiej niż w innych szlagierach.
1
Arsenal vs Liverpool dziś nakłada się na Atletli vs Śmietana. No cudownie...
1
@macio_944, poproszę o oznaczenie jak będziesz miał więcej info.
6
Przestańcie już wrzucać lo lo lo lo lo bo nie nadążam z herbami.
4
Lapcio z drineczkiem siedzi i świętuje już.
0
Jakieś relacje ze zwiadu u notatnikowych?
1
Jakby ten volley Rafała wszedł to bym chyba z kapci wyskoczył. To mogła być bramka pokroju Rooneya z przewrotki w derbach Manchesteru.
12
Huehuehue.
0
Ajajajajaj. Simon znowu babol, ale brawo Ronaldinho Bardghji!
0
Dziękuję, dobranoc.
0
Sunday League w polu karnym Bilbao.
0
@Destroyer_of_Worlds, myślę, że jakby puścili ten materiał w KZ live w godzinach szczytu to lepiej by im poszło, aczkolwiek Rymanowski robi świetną robotę pomimo różnych dotychczasowych kontrowersji.
0
Nie ma studia na Eleven przed meczem?
1
Czy w dzisiejszych czasach poprawności politycznej, każdy może owijać w bawełnę?
0
@LeoMessiiBarcaPepa, życzę owocnego posiedzenia rady ministrów w toalecie ;)