1

@July_6_BcN, tak :D

0

@malypuzon, oj stąpasz po cienkiej linie ;)

0

@VegetaPolska, pewnie będzie narzekał na warunki w wywiadzie.

1

@July_6_BcN, no f way...

0

@July_6_BcN, ja też lubię.

3

@Unbe, ja bym wpuścił Mareczka po setce i piwku.

5





Potencjał memiczny jest przeogromny :D

3

Ależ duma. Kasia Kawa MVP!

5



Najlepszy.

5

@Popitek12, łysy Marek, seteczka i piwko?

4



Patrzcie to. Chyba dziś jeszcze nikt nie wrzucał.

0

@4drian0, masz w tym momencie już każdy tytuł na steamie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Mialem porąbaną akcje dzis w robocie... Nie no dobra, nie chce mi się.

1

@NeroTFP1, @Kessie, choć raz możecie być bardziej odpowiedzialni? Choć raz?

7

A może tak Roony na skrzydełku, a Lamine na ŚPO jak niedawno Hansi próbował z Betisem ze świetnym skutkiem?

5

Dawać mnie już to El Klasyko. Can't wait.

4

@lajcior mordo... są na świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły.

1

@clyde, taktyczny i proszę o oznaczenia w postach o wszelakich kulinarnych smaczkach na przyszłość :)

Ja ostatnio odkryłem petardę w postaci wędzonego hummusu w lidlu :)

@July_6_BcN, słodko i na ostro to zawsze idealny balans :D

0

Czy Ronaldinho Bardaghji zasłużył sobie na podstawowy skład w El Classico?

0

@Rafalloxfcb, no właśnie też mi się tak kojarzyło, ale potrzebowałem potwierdzenia. Dzięki.

2

3 takie same posty w przeciągu kilku minut. La Bambowicze mistrzami researchu.

0

@urbipl, i jaki zadowolny i uśmiechnięty jeszcze Ronaldzik jest.

0



Musimy być obiektywni, że tu Ericowi też się upiekło... Trzeba wejść w tweeta, żeby to zobaczyć.

6

Ja uważam, że Mekambe to tylko zasłona dymna i zacznie mecz na ławce, a co najwyżej wejdzie w drugiej połowie, ale chciałbym żeby było już wtedy pozamiatane z naszej strony i będzie bez sensu ryzykować zdrowiem Żółwia bo i tak sprawa będzie już przegrana. Tego sobie i nam życzę.

1

@blakkudium, no ja wybrałem derby i drugą połówkę tego paździerza.

1

@blakkudium, no biję się niestety w pierś bo spodziewałem się lepszego widowiska. Mieliście racje eksperty.

7

@rado_Barca, dokładnie. Ja usiądę przed telewizorem z delikatną nadzieją, ale w żadnym razie z ogromnym przekonaniem, że wygramy. Wyobraź sobie jakie tu lamenty będą jeśli to jednak Madryt podniesie puchar... Spotykają się dwie drużyny światowej klasy i trzeba mieć trochę ów pokory.

2

My zagraliśmy z Athletic świetnie, Notatnikowi dziś słabiutko, ale mecz meczowi nierówny, więc przed końcowym gwizdkiem meczu w niedzielę byłbym powściągliwy. Nie sądzę, żeby Śmietankowi zagrali znowu tak słaby mecz, a my niekoniecznie będziemy mieć tyle miejsca co z tragicznymi wczoraj Baskami. Tak czy siak daje nam tak 60/40 szans na zwycięstwo.

0

@SelloutCrowd, nie dosłownie, ale powiedzieli coś w stylu "że jak Real dotrwa z tą obroną bez straconej bramki to będzie cud".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?