0

Pełna dominacja przyszłego mistrza Bayernu Monachium 33-krotnego mistrza Bundeswery.

1

@Mario96w Dokładnie taka osoba jest po prostu mądrzejszym debilem.

2

@macio_944 I absolutnie się z Toba zgadzam bo ten wyścig po fotel Prezydenta jest jak sportowa rywalizacja. Jeśli nie masz poważnych konkurentów to automatycznie spada poziom motywacji bo po co się przemęczać skoro i tak wyprzedzam wszystkich o głowę? Gdyby było 2-3 poważnych graczy mam na myśli gości, którzy w sondażach przegrywają o włos to poziom tej kampanii wskoczyłby na wyższy level. a tak na debatę przychodzi Dziennikarz Stano Stanowski i wszystkich pięknie wyjaśnia. Przecież to jest kpina z wyborców.
@Destroyer_of_Worlds Zgadzam się z grona polityków to właśnie Szymek wypadł najlepiej i nie wiem czy zwróciliście uwagę, że Szymek się nie podpala jest spokojny i opanowany. Bije od Niego naturalność. Tylko to nie jest materiał na II rundę i sondaże to dobitnie pokazuja.

2

@Comentateiro Po zwycięstwo Wielki Bayernie!!!!
Ten tytuł Nam się po prostu Należał!!!

1

@Destroyer_of_Worlds Wątpię w to, że Trzasku mocno straci po tej debacie.
Nie ma w tej ekipie kontr- kandydatów człowieka, który mógłby poważnie zagrozić Rafałowi a przynajmniej w I turze.

0

@Mokaczino No przesuwa tylko tak się zastanawiam czy mamy jakiś wpływ na to aby to ograniczyć?

2

@Mokaczino Przecież nikt nie traktuje tego Maciaka poważnie. Człowiek znikąd. Jak się szybko pojawił tak szybko zniknie.

0

@michal26 Po dzisiejszej słabej postawie wizyta w Republice to byłby strzał w kolano i pewna przegrana Trzaska. Uważam, że powinien to odpuścić jest pewniakiem do II tury. Dalej potrenować te debaty ze swoim sztabem i rzucić wszystkie siły na debatę 1 na 1 z Nawrockim w II turze.

2

@budel17 Uważam, że Trzasku wizyta w Kanale Zero przegra wybory. Stano go zje i wysr.... Dlatego Rafał unika tego jak może i to jest z punktu widzenia jego kampanii znakomity ruch.

1

@July_6_BcN Zgadzam się w 100%
@D10SLEO Pełna zgoda.

13

Nie wiem czy zwróciliście uwagę na mimikę twarzy Nawrockiego, ale ten gość jest sztywny, sztuczny powiedziałbym wręcz, że stworzony przez jakaś sztuczna inteligencję. Próbuje na siłę pokazać, że jest naturalny. Strasznie odpychający typ. I ten sztuczny uśmieszek.

0

@Pawlak1992
- ale Panie Prezesie przecież to Pan sam wybrał tego Batyra. xD

1

@Mistrzu888 Uważam, że Krzysiek jest pro - pisowski albo inaczej bliżej mu do prawej strony i pewnie dlatego taki atak na Trzaska. Stano nie liczy się poważnie w walce i to jest część jego projektu nie wiem badania społeczenego? bo chyba tak trzeba nazwać to co robi czyli pokazuje dziadostwo kandydatów na urzad Prezydenta i to od początku było jego celem. Takie jest moje zdanie. ;)

1

@Popitek12
Jedyny i słuszny wybór: Popi na Prezydenta!!!

12

No dobra pośmialiśmy się. ;D

Stano nie liczy się poważnie w tym wyścigu, ale dzisiaj pozamiatał. Można go lubić lub nie ale dzisiaj mówił to o czym Wszyscy Polacy myślą. Obłuda i niekompetencja polityków, którzy walczą o Prezydenturę. Tu nie trzeba nic dodawać.
Szymek na mega plus.
Trzasku - niezła końcówka, ale występ mocno średni, żeby nie powiedzieć mierny. To i tak nic nie zmieni w kontekście poparcia bo kandydaci sa tak słabi, że nie potrafią tego wykorzystać.
Największym przegranym dla mnie Batyr, który nic nie wie i na niczym się nie zna. Plastuś nie odpowiedział merytorycznie na żadne pytanie.
Szkoda, że zabrakło Sławka bo cos czuje, że mógłby dzisiaj sporo nadrobić a kto wie czy przy dobrych wiatrach wyprzedzić Nawrockiego w walce o II rundę.
I jeszcze jedno sama forma tej debaty bardzo dobra: odpowiedzi i kontra. Pomijam cała otoczkę bo to jeden wielki cyrk co się dzisiaj wydarzyło. Tyle ode mnie.
Polska polityka to dno.
PS: Doceniam poczucie humoru Pani Senyszyn, która dzisiaj rozwaliła system ;D

8

Senyszyn się przebudziła xDxDxD

1

@kuz Podobnie jest z Zandbergiem. Madry gość, ale nie ma pleców.

1

Trzasku ładnie zgrillował Batyra. Cięzkie KO

0

@Szmulek Bo jak zagłosujemy na Senyszyn czy Jakóbiaka to będzie lepiej tak? ;)
Takich mamy polityków. Gdyby byli lepsi to byśmy na Nich głosowali.

2

@Lukasz999 Jego taktyka polega na atakowaniu największego rywala więc tak to wyglada.

1

@Hosh Bez dwóch zdań. Sztuczny i śliski typ.

2

@Joe_Pesci Jest ogromny potencjał na memy xD

1

@Bobo25 ale widać po twarzy tego Pana, że to jest taki typ xD

6

Maciak się pruje jak wszyscy maja na niego wywalone jaja xD

1

@FcPortoFan1999 Korona na Wiosnę punktuje aż miło.

0

@Azazel_Pazuzu Pewnie masz racje.

1

@NeroTFP1 Tak wyrównany poziom? ;D

0

@GTBTP No być może ale poziom tej debaty to dno dna.

0

@Eric_Abidal_22 To pokazuje tylko poziom tych pseudo polityków.

7

Wiem, że to co napisze będzie kontrowersyjne, ale Sławek Mentzen z łatwością pozamiatałby dzisiejsza debatę i kto wie czy nie wyprzedziłby miernotę Nawrockiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?