0

@FcPortoFan1999 Podczas transmisji Laskowski komentujac mecz powiedział, że to błąd techniczny zawodnika Jagi i nie ma karnego xD

0

@FcPortoFan1999 Przecież każda kontrowersja z Łazienkowskiej się broni. Więc tu nie ma o czym dyskutować.

2

@kaamil1910 Powiem szczerze, ze jest w czym wybierać.
Natomiast mój wybór pada na Hulka i ta siostrzenicę, ależ to jest potężne Uniwersum. xD

0

@Popitek12 ac Milan

1

@tbas @ViscaelBarca2007 a ja pokuszę się o stwierdzenie, że PSG może ograć Live, które ostatnio męczy się okrutnie. I kto wie czy właśnie Paryż nie wykorzysta swojego momentu i wyeliminuje ekipę łysego.

1

@Rastafarnianin Koparka, albo obsługa Żurawia.

2

@DonCarletto Ja? w żżżyciu. Nie ma drugiej takiej osoby na świecie, która tak mocno by nie trzymała za nich kciuków. Lucek i Jowita to jak kromka chleba i masełko. To jedność.

34

Sypialnia.
Żona stoi naga przed lustrem i mówi do męża:
- Czuję sie okropnie. Jestem stara, gruba i brzydka. Mógłbyś przynajmniej powiedzieć mi jakiś komplement!
Maż odpowiada:
- Masz bardzo dobry wzrok.

1

@Comentateiro Brawo Bayern, Brawo Wincent. Po kolejny tytuł.

1

@FcPortoFan1999 Dziwię się, że Fladelfia nadal się na Niego nabiera. Przehandlować póki jest coś wart i rozpoczać obudowę Maxeya.

2

Może i Kriszczianko Ronaldo nie szczelił swojej 17292826 bramki w karierze i może nie wygrał Mistrzostwa Świata, ale za to ma to:
Szach Mat hejterzy.

/photo/1

0

@Robert_Kubica Już Ci tłumaczę:
Trump chce wydymać Załeńskiego, ale... Załeński nie chce się dać wydymać i próbuje wydymać pomarańczowego Trumpa. Pokłócili się i teraz maja ciche dni.

6

No i pomarańczowy Trump srogo się przeliczył. Myślał sobie pod kulfonem, że rozegra komika Załenskiego, przytula się, zbija piatkę przed kamerami podpiszą (korzystne dla USa) dokumenty i zakończa cały temat z kacapami. Tymczasem Zełeński pokazał jaja/charakter wstał i wyszedł, poszedł sobie.

2

@Kozinho. Spokojnie już zadzwoniłem po Grzesia Brauna. Gaśnica w drodze także Waszynkton zostanie uratowany.

15

Może i Krystynka strzeli te 1000 bramek, ale za to Messi wygrał MŚ czyli najważniejszy turniej na świecie coś czego Kapitan Grzmot nigdy nie osiagnie.

5

@AnalnaGrawitacja ale nie ma się co dziwić pobyt w realu zrobił swoje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@takisobiektos a ja bym powiedział inaczej. że wybór pada na dziadków bo łatwiej się nimi steruje. Młodsi moga się buntować a stary robi to co trzeba to znaczy to co mu więksi każą.

10

@Kapitan hawk
Mądrego to aż miło poczytać.

0

@takisobiektos Wiesz dobrze, że ktoś musi sendziować (specjalnie napisane).
Nie myli się ten kto nic nie robi. Robota sędziego to ciężka robota. Tak było, jest i będzie.

0

@takisobiektos
Można się śmiać z łysego, ale w Ułefie i Fifie ciągle na niego stawiają więc cos tam chyba potrafi. ;)

0

@Cochise Przecież napisałem wyraźnie, że Polacy to Polacy bez podziałów.
Jestem przekonany, że @lucas/catalan nie chciał nikogo obrazić bo to dobry chłopak jest.

1

@Cochise Jako kibic Legii odpowiadam:
Nie mieszajmy brudnej polityki do sportu. Polacy to Polacy bez podziałów.

1

@Ricardinio14 Sendzia, sendzia, sendzia. Zaspisane.

1

Brawo Legio!!!!
(L) ❤❤❤

0

@barcelonaLM Przecież sendzia nie bronił Jagielonii strzelać bramki. czy zabronił?

0

@BoixosNois1899 To może petycja o powtórzenie? xD

3

Nie poddawaj się ukochana Ma
Nie poddawaj się Legio Warszawa!!!!
(L)

3

Legiaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
MO -RI -SZ -ITa

1

Brawo Legiunia!!!!
Jazda Panowie po zwycięstwo!!!!
(L) ❤❤❤

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?