fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Podczas transmisji Laskowski komentujac mecz powiedział, że to błąd techniczny zawodnika Jagi i nie ma karnego xD
0
@FcPortoFan1999 Przecież każda kontrowersja z Łazienkowskiej się broni. Więc tu nie ma o czym dyskutować.
2
@kaamil1910 Powiem szczerze, ze jest w czym wybierać.
Natomiast mój wybór pada na Hulka i ta siostrzenicę, ależ to jest potężne Uniwersum. xD
0
@Popitek12 ac Milan
1
@tbas @ViscaelBarca2007 a ja pokuszę się o stwierdzenie, że PSG może ograć Live, które ostatnio męczy się okrutnie. I kto wie czy właśnie Paryż nie wykorzysta swojego momentu i wyeliminuje ekipę łysego.
1
@Rastafarnianin Koparka, albo obsługa Żurawia.
2
@DonCarletto Ja? w żżżyciu. Nie ma drugiej takiej osoby na świecie, która tak mocno by nie trzymała za nich kciuków. Lucek i Jowita to jak kromka chleba i masełko. To jedność.
34
Sypialnia.
Żona stoi naga przed lustrem i mówi do męża:
- Czuję sie okropnie. Jestem stara, gruba i brzydka. Mógłbyś przynajmniej powiedzieć mi jakiś komplement!
Maż odpowiada:
- Masz bardzo dobry wzrok.
1
@Comentateiro Brawo Bayern, Brawo Wincent. Po kolejny tytuł.
1
@FcPortoFan1999 Dziwię się, że Fladelfia nadal się na Niego nabiera. Przehandlować póki jest coś wart i rozpoczać obudowę Maxeya.
2
Może i Kriszczianko Ronaldo nie szczelił swojej 17292826 bramki w karierze i może nie wygrał Mistrzostwa Świata, ale za to ma to:
Szach Mat hejterzy.
0
@Robert_Kubica Już Ci tłumaczę:
Trump chce wydymać Załeńskiego, ale... Załeński nie chce się dać wydymać i próbuje wydymać pomarańczowego Trumpa. Pokłócili się i teraz maja ciche dni.
6
No i pomarańczowy Trump srogo się przeliczył. Myślał sobie pod kulfonem, że rozegra komika Załenskiego, przytula się, zbija piatkę przed kamerami podpiszą (korzystne dla USa) dokumenty i zakończa cały temat z kacapami. Tymczasem Zełeński pokazał jaja/charakter wstał i wyszedł, poszedł sobie.
2
@Kozinho. Spokojnie już zadzwoniłem po Grzesia Brauna. Gaśnica w drodze także Waszynkton zostanie uratowany.
15
Może i Krystynka strzeli te 1000 bramek, ale za to Messi wygrał MŚ czyli najważniejszy turniej na świecie coś czego Kapitan Grzmot nigdy nie osiagnie.
5
@AnalnaGrawitacja ale nie ma się co dziwić pobyt w realu zrobił swoje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@takisobiektos a ja bym powiedział inaczej. że wybór pada na dziadków bo łatwiej się nimi steruje. Młodsi moga się buntować a stary robi to co trzeba to znaczy to co mu więksi każą.
10
@Kapitan hawk
Mądrego to aż miło poczytać.
0
@takisobiektos Wiesz dobrze, że ktoś musi sendziować (specjalnie napisane).
Nie myli się ten kto nic nie robi. Robota sędziego to ciężka robota. Tak było, jest i będzie.
0
@takisobiektos
Można się śmiać z łysego, ale w Ułefie i Fifie ciągle na niego stawiają więc cos tam chyba potrafi. ;)
0
@Cochise Przecież napisałem wyraźnie, że Polacy to Polacy bez podziałów.
Jestem przekonany, że @lucas/catalan nie chciał nikogo obrazić bo to dobry chłopak jest.
1
@Cochise Jako kibic Legii odpowiadam:
Nie mieszajmy brudnej polityki do sportu. Polacy to Polacy bez podziałów.
1
@Ricardinio14 Sendzia, sendzia, sendzia. Zaspisane.
1
Brawo Legio!!!!
(L) ❤❤❤
0
@barcelonaLM Przecież sendzia nie bronił Jagielonii strzelać bramki. czy zabronił?
0
@BoixosNois1899 To może petycja o powtórzenie? xD
3
Nie poddawaj się ukochana Ma
Nie poddawaj się Legio Warszawa!!!!
(L)
3
Legiaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
MO -RI -SZ -ITa
1
Brawo Legiunia!!!!
Jazda Panowie po zwycięstwo!!!!
(L) ❤❤❤