fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Nejman - miałeś chamie złoty Róg. a teraz baw się w tych swoich fawelach i patrz jak rodzi się wielka Barcelona Flika.
#NieDlaTurlacza
2
Komentarz usunięty
1
@Marian_Pazdzioch Dlatego, że Trumpa Ukraina nie interesuje tak bardzo. To nie jest jego priorytet.
1
@Mitch_Atleta No to Ci powiem więcej w jednej z edycji Football Managiera 03/04 wchodzac w profil Kriszczianka grajacego w Sportingu czytamy:
Ulubiony klub: Barcelona
0
@gaucho104 No nie każdy mieszka w lesie lub las ma pod ogrodzeniem. Sam chętnie bym korzystał gdyby nie fakt, że lasów u mnie nie ma. Za to mam skład węgla, który proponuje tonę za 2500 tyś. Jak widzisz możliwości dość mocno ograniczone.
14
@paweldunajecfcb Wybór Trumpa na prezydenta to już był zły sygnał dla Polski.
1
@gaucho104 No sens jest taki, że że masz czysta energię. Bez węgla, pyłów, smrodu itd. I masz większa niezależność jeśli chodzi o energię.
0
@Borneo Macierewicz? To stary dziad jest w dodatku mocno odklejony.
9
@Aragorn33 Umiesz liczyć? licz na Siebie.
Nie mogę tego zrozumieć, że ponad 30 lat po transformacji ustrojowej a my nadal nie mamy wojska na miarę naszych potrzeb. Historia nie raz pokazała jakich My mamy somsiaduf. I co? i nic. Liczymy tylko na innych a inni maja Nas w dupie i dbaja tylko o swoje interesy.
Z silna militarnie Polska wszyscy w regionie by się liczyli.
1
@Kgorecki2500 ;D
Na początku myślałem, że się wygłupia ten dziad, ale chyba mówił poważnie a na koniec powiedział coś takiego, że:
" Naród Palestyński nie musi sie martwić bo wysiedleni obywatele znajda schronienie u somsiadów - Jordanii i Egiptu." xD
0
@MesQueUnClub96 Trump dzisiaj zakumunikował, że Palestyńczyków wysiedli ze strefy Gazy i wybuduje tam hotele i domki. xD
8
ależ cudowna atmosfera na Celtic Park.
0
@Marian_Pazdzioch Dlatego, że ania kocha baciate i że w Hiszpanii najlepiej się wyciera pierogi. No taka jest podobno koncepcja.
0
Pepula po meczu:
a może rzucić to wszystko i pojechać w Bieszczady?
0
Haaland rzucił pod nosem: Kurwa jego mać no.
0
@jacobFCB Za sam serial Sapkowski normalnie dostaje siano bo to jest jego marka i z tego co czytam za pierwszy sezon mógł zarobić ponad 6 mln zł. a kolejne produkcje z tego Uniwersum sa w planach. Także autor Wiedzmy na pewno klepać biedy nie będzie. Poza tym porozumienie z CD Projekt zakładał procent od sprzedaży różnych gadzetów i innych bajerów. Także koniec końców Sapkowski wyjdzie na swoje. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Encore ale coś mi się wydaję, że to nie sa koszulki meczowe tylko zwykłe T-shirty.
1
@takisobiektos Wielka postać ale powiem szczerze, że nie mogłem słuchać komentarza Hubiego podczas meczu Nba a szczególnie gdy komentował mecze Bostonu. Bez wyrazu i tej nutki emocji. Bezpłciowy na majku. Może tylko gdy komentował mecze Celtów, ale no to nie dla mnie. Zdecydowanie wole komentarz Mike Breena i jego już legendarne:
"Bang, Bang, Bang". ;D
1
@Joe_Barbaro Nic ciekawego a właściwie to po staremu czyli tak samo.
1
@Foro Byczku to, że Wam się udało i to działa na 600 km nie znaczy, że wszystkim się będzie tak układało. Bo statystycznie się nie układa. I to sa fakty.
Poza tym to były 3 spotkania nie 3 lata wspólnego życia tylko 3 randki.
0
@July_6_BcN No ja ta widzę pewien problem.
Bo skoro oboje sa na początku tej znajomości to powinni się bardziej DOGRZEWać a nie ochładzać. a tu ewidentnie bije chłodem. ;)
1
@FanBarcy22 Byczku nic z tego nie będzie. Daj sobie i jej spokój.
Szukaj innej sympatii na miejscu bo takie historie gdzie trzeba jeździć itd to statystycznie żle się kończą.
6
@okiemtypera_lucaxx95
Czyli wybór między dokturem Nawrockim a Mentzenem? to dopiero jest wybór xD
7
@Popitek12 Odpowiedz jest bardzo prosta:
Skoro na pierwszej randce płace ja to na drugiej Ona. To oczywiste nie wyobrażam sobie innej sytuacji. a gdyby się okazało, że próbuje mnie wykiwać to udaję się do ubikacji i znikam bez śladu zostawiajac jom z rachunkiem.
Jeśli w prostych sprawach nie możemy się dogadać to i w trudniejszych się nie dogadamy. To proste.
8
El jarek z Bananem i leszczem atakujom La Bambe w przypływie niepochamowanego gniewu i złości, że Barcelona wygrywa a wrzutki nie.
Nie ma innego wytłumaczenia na te dziwne wydarzenia na tej stronie w ostatnich godzinach i minutach.
1
@partymaker aaa grał sam to wszystko wjaśnia xD a Brady miał 40 lat i wygrał SB beż żadnych wymówek i to czyni go Wielkim. Tylko słabi szukaja wymówek. xD
0
@partymaker Oczywiście, że jest i powiem więcej, że to obecnie najlepszy QB w lidze. Historia pamięta tylko zwycięzców I Patryczkowi do TB12 to jeszcze daleko. ;)
SB 2021 Tom Brady zmiótł z planszy Chiefs.
0
@Cule2013 Nie ma szans. Uważam, że realny termin na jakieś fajerwerki to dopiero za dwa lata.
Jedyne wzmocnienia to tylko takie gdzie nic nie płacimy czyli za darmo a i tu będą problemy.
0
@Pawel13sz Już nie mogę się doczekać tej Tiki Taki Prodziża.