3

Z cyklu plotki, ploteczki, plotunie
Czesio "711 zgłoś się" Michnieiwcz prawdopodobnie zostanie nowym trenerem Zagłębia Lubin.

0

@UriBoyka Nie porównuje nas do nich ale niech Nasi się z tyłu pilnują. Jedna sytuacja może zmienić oblicze dwumeczu. ;)

1

@UriBoyka Bo u Nas w Barcelonie nie ma wylewów w obronie tak? ;D

3

@Bocheno1 Krótko i na temat. I ja to szanuje. ;)
Obu więcej takich hymnów a będzie żyło się lepiej.

2

@macio_944 Dzięki ;)

0

@macio_944 ale jak wyczyszczę te wszystkie obrazy to razem z nimi historie przegladania? bo tego bym nie chciał.

1

@Jakchcesz Kurfa kiedyś to było...
Klikam w Tłiterze kopiuj/wklej i już wszyscy na La Bambie wiedzieli/widzieli.
Teraz, aby wszyscy widzieli to trzeba wykonać 6 kroków i jeszcze liczyć na szczęście aby to zadziałało. Co wy porobiliście z tym światem? tak się nie da żyć po prostu.

2

@wpwelement Za chwilę wszystko popsujecie a było tak dobrze. Eh dać dzieciom zabawkę i takie sa efekty. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@Hosh Co mam wyczyścić? przecież ja chciałem tylko poczytać komentarze.
a na Mozilli nic nie muszę czyścić i działa o co tu chodzi?

5

@Kapitan hawk
#WonośćDlaLaBambli
#WolneMedia
Precz z Komuna!!!!

0

ale, żeby La Bomble poczytać to trzeba przegladarkę zmienić?
No kto widział takie rzeczy.
Kiedyś to była Rambla a dzisiaj to już nic nie ma.

0

@tgrzeb To fajnie.

3

I taka ciekawostka:
Pingwiny połykają kamienie. I nie dlatego, że brakuje im pokarmu i z braku laku wcinaja kamienie tylko dlatego, żeby pomogły przemielić pożywienie w brzuchu a druga zaleta jest taka, że ich waga pomaga Pingwinom głębiej nurkować.

1

La Bamble nam zniszczyli.

3

@Kessie I jeszcze tylko dodam, że również udzieliłeś poprawnej odpowiedzi. ;)

3

@misterio @maroon Obie wasze odpowiedzi sa poprawne. ;)

3

I taka ciekawostka:
Woda jest mokra.

0

@michal26 No słabiutko.

0

@Alfie Ja nikomu nie będę pomagał.

0

@michal26 a teraz właśnie przeczytałem, że uraz jakiego doznał Bronek w połowie 4qw to pachwina. I prognoza jest taka, że będzie pauzował kilka tygodni.
No jeśli to prawda to potężny cios.

0

@michal26 ;D
Mamy jeszcze sporo grania do końca sezonu. Będzie o czym dyskutować. ;)

0

@adamek20151 Dokładnie do tego dochodzi zmęczenie bo przecież tak fantastycznie bronić, presować po całym parkiecie kosztuje mnóstwo sił, ale tak jak napisałem wyżej większość drużyn mv podobny problem.

2

Boston rządzi dziecinko ;)
❤❤❤

0

@adamek20151 Tak jest jakiś problem, ale zauważyłem, że dużo drużyn ma podobny problem.

0

@adamek20151 O to właśnie chodzi. Tu trzeba na chłodno analizować sytuację. Co innego lać Jazz, Hornets czy Portland a co innego bić się z Topem.

3

@michal26 I tak wyglada Topowa obrona. Celtics w tej chwili bronia genialnie.

0

@michal26 No słabo sędziują w obie strony.

1

Końcówka dla Celtów. Brawo Boston
I jeszcze jedno. Jak Brown usiądzie na Grubym to ten nie wie co się dzieje.
JB jest znakomitym obrońca na Grubego. Znakomitym.

0

@michal26 No i wygrał ten Czelendź ;D

1

@michal26 Ja również nie lubię takiego grania, ale nic na to nie poradzimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?