fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Z cyklu plotki, ploteczki, plotunie
Czesio "711 zgłoś się" Michnieiwcz prawdopodobnie zostanie nowym trenerem Zagłębia Lubin.
0
@UriBoyka Nie porównuje nas do nich ale niech Nasi się z tyłu pilnują. Jedna sytuacja może zmienić oblicze dwumeczu. ;)
1
@UriBoyka Bo u Nas w Barcelonie nie ma wylewów w obronie tak? ;D
3
@Bocheno1 Krótko i na temat. I ja to szanuje. ;)
Obu więcej takich hymnów a będzie żyło się lepiej.
2
@macio_944 Dzięki ;)
0
@macio_944 ale jak wyczyszczę te wszystkie obrazy to razem z nimi historie przegladania? bo tego bym nie chciał.
1
@Jakchcesz Kurfa kiedyś to było...
Klikam w Tłiterze kopiuj/wklej i już wszyscy na La Bambie wiedzieli/widzieli.
Teraz, aby wszyscy widzieli to trzeba wykonać 6 kroków i jeszcze liczyć na szczęście aby to zadziałało. Co wy porobiliście z tym światem? tak się nie da żyć po prostu.
2
@wpwelement Za chwilę wszystko popsujecie a było tak dobrze. Eh dać dzieciom zabawkę i takie sa efekty. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Hosh Co mam wyczyścić? przecież ja chciałem tylko poczytać komentarze.
a na Mozilli nic nie muszę czyścić i działa o co tu chodzi?
5
@Kapitan hawk
#WonośćDlaLaBambli
#WolneMedia
Precz z Komuna!!!!
0
ale, żeby La Bomble poczytać to trzeba przegladarkę zmienić?
No kto widział takie rzeczy.
Kiedyś to była Rambla a dzisiaj to już nic nie ma.
0
@tgrzeb To fajnie.
3
I taka ciekawostka:
Pingwiny połykają kamienie. I nie dlatego, że brakuje im pokarmu i z braku laku wcinaja kamienie tylko dlatego, żeby pomogły przemielić pożywienie w brzuchu a druga zaleta jest taka, że ich waga pomaga Pingwinom głębiej nurkować.
1
La Bamble nam zniszczyli.
3
@Kessie I jeszcze tylko dodam, że również udzieliłeś poprawnej odpowiedzi. ;)
3
@misterio @maroon Obie wasze odpowiedzi sa poprawne. ;)
3
I taka ciekawostka:
Woda jest mokra.
0
@michal26 No słabiutko.
0
@Alfie Ja nikomu nie będę pomagał.
0
@michal26 a teraz właśnie przeczytałem, że uraz jakiego doznał Bronek w połowie 4qw to pachwina. I prognoza jest taka, że będzie pauzował kilka tygodni.
No jeśli to prawda to potężny cios.
0
@michal26 ;D
Mamy jeszcze sporo grania do końca sezonu. Będzie o czym dyskutować. ;)
0
@adamek20151 Dokładnie do tego dochodzi zmęczenie bo przecież tak fantastycznie bronić, presować po całym parkiecie kosztuje mnóstwo sił, ale tak jak napisałem wyżej większość drużyn mv podobny problem.
2
Boston rządzi dziecinko ;)
❤❤❤
0
@adamek20151 Tak jest jakiś problem, ale zauważyłem, że dużo drużyn ma podobny problem.
0
@adamek20151 O to właśnie chodzi. Tu trzeba na chłodno analizować sytuację. Co innego lać Jazz, Hornets czy Portland a co innego bić się z Topem.
3
@michal26 I tak wyglada Topowa obrona. Celtics w tej chwili bronia genialnie.
0
@michal26 No słabo sędziują w obie strony.
1
Końcówka dla Celtów. Brawo Boston
I jeszcze jedno. Jak Brown usiądzie na Grubym to ten nie wie co się dzieje.
JB jest znakomitym obrońca na Grubego. Znakomitym.
0
@michal26 No i wygrał ten Czelendź ;D
1
@michal26 Ja również nie lubię takiego grania, ale nic na to nie poradzimy.