fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Legiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Legiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Tak jest!!!!!
Brawo Mareczku!!!!!
(L)
0
@SelloutCrowd Molde też nic wielkiego nie gra. Cały ten mecz to jedno wielkie kopanie.
2
Ten mecz Legii z Molde to jest jedna wielka kopanina.
0
@Munio I ja to mocno szanuje. ;)
4
Warszawa!!!
Warszawa, Warszawa
CWKS Legia
Warszawa, Warszawa!!!!
Jazda z Nimi!!!!
(L)
3
Kilka dni temu Ułefa podała procentowe szanse poszczególnych ekip po pierwszych meczach LK. Jaga miała 93% szans na awans.
0
@Sysia11 a powiem Ci szczerze, że nie pamiętam tej sytuacji. I było dotknięcie? czy nie ma powtórki z innej kamery aby to sprawdzić?
2
@krol211 Wypatrzyli za pomocą kamery.
0
@FcPortoFan1999
Dzisiaj Legia to bierze. Nie ma innej opcji. Tylko zwycięstwo.
2
@kuz No nie przecież widać wyrażnie na powtórce, że jest podwójne odbicie. Kamera za bramka i robi nabieg tuż przy kopnięciu piłki odbija się dwa razy. Nie ma tu kontrowersji.
0
I znowu psim swędem białę ogórasy dojda do finału.
11
@capoN No nie. W dobie wszędobylskich mediów to zaraz na Marciniaka wylałoby się wiadro pomyj. Dobrze zrobił. Var wychwycił. Dobra decyzja.
0
@Sysia11 Bo piłka dwa razy odbiła sie od jego nóg.
0
O kurwa wchodzi Endrik syn Bobbiego Charltona. Można wyłaczyć.
0
aj powiem Wam, że te dogrywki to sa o kant dupy. Po co to? dawać od razu karne przecież tu się nic nie dzieje w tych dogrywkach.
3
ależ tam poszło kilka soczystych kur... w od Bellingama w stronę Wenicjusza Złotej Wary. xD
0
@adamek20151 Tak daleko się nie zagłębiam. ;)
3
atmosfera na Wandzie genialna.
1
Brawo Winicjusz Złota Wara!!!
Karma Suko.
Jazda z NImi atleti!!!!
2
@Safrani Otóż to. Urzędnik w tym Naszym tekturowym Państwie robi co chce i jest zadowolony a dlaczego zadowolony? bo nic mu nie zrobia. Zero odpowiedzialności. Może wydać naście błędnych decyzji bo to i tak nie ma znaczenia a Ty człowieku martw się i płacz.
6
@Bulbazaur17 Dla mnie lepszym zespołem w dwumeczu było PSG i to bez względu czy w karnych wygrałby zespół z anfiled. Ten pierwszy mecz pokazał jaka siła dysponuje zespół Lucho. Przecież Oni bawili się z Live a to przecież nie takie proste patrzac na to jak grała ekipa Łysego do tej pory. Dobrze się stało, że PSG wygrało.
3
@Sysia11 Graja bardzo dobra piłkę to raz a dwa wreszcie Paryż gra tak jak wszyscy tego oczekuja. Szybko i dynamicznie. Skrzydła to jest jeden wielki wiatr.
Paryż w tej chwili gra jak drużyna. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Nie będę zaskoczony jeśli wygrają LM.
@Rifek to prawda, ale za to w pierwszym meczu rozstawiali Live jak chcieli i prawda jest taka, że Paryż już w pierwszym meczu mógł i powinien zamknać ten dwumecz. To pokazuje siłę ekipy Lucho.
0
@F3DO Ja własnie pisałem, że PSG ogra Live i to nie będzie żadna niespodzianka. Bo Paryż gra świetna piłkę. To nawet ślepy zauważy.
4
@Kinginiesta Nawet bardzo ciekawy bym powiedział.
9
@F3DO Nie żartuj przecież ten arsenal zesra się metr przed kiblem. To już taka tradycja. Można w ciemno obstawiać.
1
xD
ale taka prawda
0
@Consigliere Żebyś się jeszcze nie zdziwił jak Paryż spokojnie ogra kapiszonki z Londynu.
1
ale cisza na Enfield xD
typowy Loserpool xD
Wygrał zespół lepszy w dwumeczu.
0
Dollaruma dzisiaj super zawody. Broni wszystko.
0
@Czajka90 Tu nie ma nad czym dyskutować.
Białas rządzi.