1

Brawo Legiunia!!!
❤❤❤

1

@Joe_Barbaro Potwierdzam to ja jestem tym seryjnym.

1

@Cule2013 Zostań politykiem. Ta najszybszy sposób na takie piniędze. awaryjnie możesz założyć konto na only fans.

5

@Danny Gaucho Dobrze, że zrobiłem zdjęcie jak taplaja się w Naszym Oceanie, żeby póżniej Lucek @Luciano99 nie próbował kłamać, że w robocie był i nic nie wie o tym. ;)

3

Tymczasem w Międzyzdrojach Wieloryb zaplatał się w sieci rybackie. Oby go uratowali.


1

@Cule2013
Franek De Jonk:
Zgadza się, no, jesteśmy dziadami, no. Niech pan zapyta bramkarza, niech pan zapyta Balde, zapyta tych innych, kurwa, naszych chłopaków, co, kurwa, zrobili. Co, kurwa, jak jedziemy, żeby podać – nie, panie, nie chce mi się, bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale takie, kurwa, zagrania, jak my prezentujemy, to się nie mieści w pale, żeby, kurwa… I ten Puchar ich Krula nam się nie należał, a po tym, co dzisiaj tutaj było. I brawo dla Kotletico.

0

No to 2 Kwietnia Wanda zapłonie.

0

I się zesrało......

0

W sumie dobry meczyk. W pierwszej połowie sporo się działo + 5 brameczek. No fajnie.

1

@Batys Parawan, grill, olejek do opalania i piasek mam gotowy.

1

@Comentateiro No wyjaśnił SGa w tej konkretnej sytuacji gdzie Shai miał w powietrzu piłke na prowadzenie i kto wie czy ta akcja nie wygrałaby meczu OKC. Tak się ostatecznie nie stało. ;)

5

Starcie dwóch Kogucików ;D
Edwards wyjaśnia SGa.


I taka ciekawostka: Wilki przegrywały w tym meczu już -25 i wygrały. To największy comeback w historii tej organizacji. Brawo Wilki

0

@Rifek Chyba nie ma, ale to taka przenośnia była ;)

5

Z cyklu - Plotki, ploteczki, plotunie
W Ekstralidze Kopaczy Polskich szykuje się kolejna roszada trenerska. Jak podaja media Trener Widzewa Pan Myśliwiec już rozgrzewa pas startowy w Łodzi i odlatuje w sina dal a w jego miejsce witamy Pana trenera Jacka Magierę.

14

@Lionel_Messi10 Ten Wirtz to powinien być must have dla Pepcia. Chłop naturalnym następca Rudego.
@Munio No faktycznie, można się śmiać z Jacka i tych 100 mln, ale... wygrał w City wszystko co najważniejsze. Premier Lik i Ligę Miszczuf czyli coś czego 3/4 piłkarzy na świecie nawet nie powącha.

6

@Popitek12 Gardzę nimi. Cfaniaczki i kombinatorzy.

0

@Sewren122 Witaj
Rozumiem, że pytasz o avatara?
Jest chyba taka ksiażka i nosi tytuł "The Na'vi", ale nie jest dostępna w Polsce z tego co pamiętam.

0

@michal26 Tak Cavs najlepszy bilans w lidze, ale.... coś tam nie gra. Te mecze z Bostonem bardzo słabe (2-1 w regularnym dla Bostonu) I generalnie te mecze z Topem takie mało wyraźne. Taka jest moja opinia.

0

@michal26 Błędem byłoby oceniać siłę na podstawie jednego meczu. Zostały wam jeszcze 2 pojedynki z Jokerem i wtedy ocenimy potencjał. ;)
Dla mnie (na chwilę obecna) liczą się tylko dwie ekipy jeśli chodzi o potencjał/siłę/doświadczenie: Boston i OKC w takiej kolejności.

0

@michal26 Nie robi to na mnie żadnego wrażenia bo większość z tych spotkań to mecze z plackami lub zespołami z bilansem 0.500. To żaden wyznacznik.
Mecze z OKC, Rakietami, Denver, Bostonem i Cavs będą wyznacznikiem tej waszej obrony.

1

@michal26 Tragedia xD

1

San antonio Spurs w 4 qw mocno dali do pieca. Ponad 8 minut grania przeciwko cienkich jak sik pajaka Pels i rzucili całe 5 pkt. xD
5 pkt w 8 minut xD

0

wrzutki z madrytu robią herbatę z wody po pierogach i gotuja parófki w czajniku.

0

@CurryTheGoat30 I oby więcej takich serii ;D

0

@CurryTheGoat30 Oj to chyba za wcześnie. Osobiście uważam, że może za 2 lata jakieś Play inny i nic więcej.

5

Pan Nick Claxton gasi światło w Wells Fargo Center w Filadelfii
To jego pierwszy Game Winner w karierze i pewnie ostatni. ;D
Brooklyn to bierze.


0

@takisobiektos I powiem, że bardzo fajna ekipa rośnie w Portland. Bardzo fajna ekipa.

2

O cię kurka wodna.... Pogoń Siedlce prowadzi na wyjeżdzie z liderem 1 Ligi.
Koniec świata Pani Popiołkowa :D

1

@MeAndSwan I tylko o to mi chodzi. ;)
@Barcafan2020 I tu się wszystko zgadza i niech wygrywa (ja osobiście do niego nic nie mam) tylko niech Sławek szanuje swoich wyborców i nie opowiada co On nie zmieni. Bo tak jak napisałem wyżej On startuje na Prezydenta a nie premiera. Więksi będą za Niego decydować a nie ON. ;)

0

@MeAndSwan Dokładnie tak, ale Sławek tego nie zmieni bo On nie startuje na premiera tylko Prezydenta. I jeśli wygra to nie oN będzie o tym decydował tylko więksi od niego. On tylko będzie podpisywał kwity i na tym kończy się jego władza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?